Uitslagen Jongens Pupil A1 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Sem Linde... van Rups AV Atos 3:42,03 ---
2 Monne Sutorius AV 1923 3:42,14 ---
3 Tim de Groot AV Hylas 3:47,88 ---
4 Teun Kalis AV 1923 3:48,65 ---
5 Enzo Hagen NEAV 3:48,76 ---
6 Samuel Aston AV Hylas 3:53,16 ---
7 Teun van Winkel AV Atos 3:58,34 ---
8 Teun Hermes AV Hylas 3:58,36 ---
9 Riemer Kerkstra AV 1923 4:00,79 ---
10 Yoeri de Boer NEAV 4:02,66 ---
11 Yarno Dijkman NEAV 4:03,71 ---
12 Kjell Bijl NEAV 4:04,59 ---
13 Timon Kalogeris AV Atos 4:10,16 ---
14 Ivar Gras AV Atos 4:10,63 ---
15 Jamal Geoffrey AV Atos 4:12,89 ---
16 Ischa Sachs AV 1923 4:15,29 ---
17 Yuri Oude Brunink AV 1923 4:16,04 ---
18 Aodhan Wadey NEAV 4:16,84 ---
19 Invajo Peperkamp AV Hylas 4:22,83 ---
20 Yueal Tekele AV Atos 4:27,37 ---
21 Luit van Wees AV 1923 4:27,79 ---
22 Koen Slijkerman AV Hylas 4:30,85 ---
23 Djenné van Druenen AV Atos 4:37,46 ---
24 Jelte de By AV Hylas 4:38,85 ---
25 Taeke Roukema AV 1923 4:39,97 ---
26 Joëll Spier AV 1923 4:41,04 ---
27 Jasper Boelhouwer AV 1923 4:53,70 ---
28 Ebe Polman AV 1923 4:59,51 ---
29 Daan Olden AV Atos 5:01,46 ---
30 Bas Bekebrede NEAV 5:07,01 ---
31 Matthew G...ia Garcia AV Atos 5:28,22 ---
32 Pepijn Gordon AV 1923 5:30,22 ---
Joey Marce...Hobrecker AV 1923 DNS ---
Milan Barink AV 1923 DNS ---
Gijs Gieske AV Atos DNS ---
Lars Pieterse AV Atos DNS ---
Kayo Dussenbroek AV Hylas DNS ---
Marijn Dijkstra AV Hylas DNS ---
Rik Grapendaal AV Hylas DNS ---

Uitslagen Jongens Pupil A2 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Thomas Fructus AV 1923 3:29,69 ---
2 Lucas van ...haffelaar AV 1923 3:34,51 ---
3 Alessio Rimedia AV Atos 3:36,02 ---
4 Jelte van Es AV Hylas 3:37,36 ---
5 Anders Haringma AV 1923 3:39,41 ---
6 Abbe Engers AV 1923 3:40,90 ---
7 Boris Aerts AV 1923 3:43,71 ---
8 Mika Baro AV Hylas 3:44,07 ---
9 Koen Post...a de Boer AV Hylas 3:45,21 ---
10 Ike Schepers AV 1923 3:48,14 ---
11 Bo van der Heijden AV Hylas 3:49,24 ---
12 Mink de Jager AV Atos 4:01,55 ---
13 Gilles van Arkel AV 1923 4:02,19 ---
14 Ties Arensman NEAV 4:02,59 ---
15 Maas de Vries AV Atos 4:06,61 ---
16 Jan Westendorp AV 1923 4:06,99 ---
17 Wolf van Strijen AV 1923 4:07,16 ---
18 Steef Broesder AV Hylas 4:08,29 ---
19 Jurriën Klaver AV Hylas 4:09,25 ---
20 Adonay Tekele AV Atos 4:43,72 ---
21 Mika van der Meijden NEAV 5:12,27 ---
Colin Bank AV 1923 DNS ---
Nahom Efrem AV 1923 DNS ---
Hidde Koning AV Atos DNS ---
Joël Mondria AV Atos DNS ---
Julian Heerma AV Atos DNS ---
Morris Nanning AV Atos DNS ---
Finn Meijer AV Hylas DNS ---

Uitslagen Jongens Pupil B 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Bart Blokdijk AV 1923 3:29,45 ---
2 Fawzi Nait Aicha NEAV 3:29,49 ---
3 Marnix Molenaar AV 1923 3:41,82 ---
4 Mick van Schaffelaar AV 1923 3:45,71 ---
5 Jordi Klanker AV Hylas 3:58,09 ---
6 Elf Meerman AV Atos 4:01,64 ---
7 Gillis Krol AV 1923 4:07,11 ---
8 Ivo Sjenitzer AV 1923 4:09,86 ---
9 Thomas Wolfert AV Hylas 4:15,44 ---
10 Jasper van Heusden AV Atos 4:17,49 ---
11 Manolo Scheers AV 1923 4:20,66 ---
12 Arun van Hassel AV Hylas 4:21,04 ---
13 Tristan Koopmans NEAV 4:28,81 ---
14 Youri Bakker AV Hylas 4:36,52 ---
15 Mauro Rodrigus NEAV 4:39,71 ---
16 Mike Kooijman NEAV 4:41,28 ---
17 Casper van der Putte NEAV 4:51,66 ---
18 Jesse Oud NEAV 5:30,07 ---
19 Pablo da Graça AV Atos 5:37,88 ---
Bram Verdegaal AV 1923 DNS ---
Jelte Carlier AV 1923 DNS ---
Ali Bourhayel AV Atos DNS ---
Demian Heeger AV Atos DNS ---
Douwe Overtoom AV Atos DNS ---
Johnny Riedeman AV Atos DNS ---
Levi van der Zeep AV Atos DNS ---
Sjoerd van Daal AV Atos DNS ---

Uitslagen Meisjes Pupil A1 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Merle Broex AV 1923 3:45,27 ---
2 Mijntje Marees NEAV 3:51,93 ---
3 Ileana Meijer NEAV 3:57,54 ---
4 April Tempel AV 1923 4:02,56 ---
5 Charlotte Meurs NEAV 4:03,33 ---
6 Noor van Weerdenburg AV 1923 4:08,00 ---
7 Veerle van der Wal AV 1923 4:10,53 ---
8 Lianne Dinkelaar AV 1923 4:18,84 ---
9 Annabel Stottelaar AV Atos 4:21,64 ---
10 Réka Soph...Westbroek AV Hylas 4:22,73 ---
11 Carmen Guellai AV Atos 4:29,16 ---
12 Nienke Smid AV 1923 4:29,34 ---
13 Maud Raven AV 1923 4:36,52 ---
14 Maaike Binnewijzend AV Hylas 4:37,30 ---
15 Lotte Bierman AV Hylas 4:54,76 ---
16 Lindsay Helstone NEAV 4:55,53 ---
17 Robyn Houbiers AV Atos 4:59,65 ---
18 Annika Vletter NEAV 5:13,29 ---
19 Cato Roest AV 1923 5:13,84 ---
20 Daisy Goos AV Hylas 5:24,77 ---
21 Keona van Gelderen NEAV 5:49,01 ---
22 Roxy Mijzen NEAV 5:57,83 ---
Luna Meijer NEAV DNS ---
Charlotte Nicole AV 1923 DNS ---
Simone Aronson AV Atos DNS ---

Uitslagen Meisjes Pupil A2 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Jona Kuijt AV 1923 3:52,63 ---
2 Amélie de Wit AV 1923 3:53,43 ---
3 Maudy Stoop AV Hylas 3:57,27 ---
4 Mali Onyeike AV 1923 3:59,41 ---
5 Bente van Lindert AV 1923 4:01,09 ---
6 Zegna Meijers AV 1923 4:03,80 ---
7 Arwen de Wit NEAV 4:07,97 ---
8 Djurelva Williams AV Atos 4:20,00 ---
9 Aida Jonson AV 1923 4:23,56 ---
10 Iris Grit AV 1923 4:25,09 ---
11 Cathy Zijlstra AV Hylas 4:25,73 ---
12 Nadine van Straaten AV Hylas 4:27,35 ---
13 Romy Leenstra NEAV 4:37,60 ---
14 Emma van Heusden AV Atos 4:43,44 ---
15 Sarah Schouten NEAV 4:54,55 ---
16 Samira Rookhuizen NEAV 5:13,64 ---
17 Lotte Faas NEAV 5:26,38 ---
Veerle Barink AV 1923 DNS ---
Eline Mevius AV Atos DNS ---
Mansiha Khemai AV Atos DNS ---
Imane El Mesaoudi AV Atos DNS ---
Dominique Oudhoff AV Hylas DNS ---
Sharona de Winter AV Hylas DNS ---