Uitslagen Pupil B Slingeren

Naam Team ResOBPPunten totaal
Anna-Noor Wieman MPB - Climax Team 21 11,00 --- 55
Bindy van Kreij MPB - AV Wijchen Team 17 12,00 --- 62
David van Heijden JPB - AV Wijchen Team 17 13,00 --- 64
Delany Reurink JPB - AV Archeus Team 16 14,50 --- 74
Detmar Immerzeel JPB - Pallas `67 Team 23 14,50 --- 74
Elise van Genuchten MPB - Pallas `67 Team 23 11,00 --- 55
Elise Aertssen MPB - AV Wijchen Team 17 9,50 --- 44
Eva Küsters MPB - AV Wijchen Team 17 11,00 --- 55
Femke Nijrolder MPB - AV Archeus Team 16 11,00 --- 55
Froukje van Rheenen MPB - Climax Team 21 14,00 --- 78
Guus Oenema JPB - Pallas `67 Team 23 10,00 --- 43
Isis Huffnagel MPB - Pallas `67 Team 23 10,50 --- 51
Jenthe Prummel MPB - Climax Team 21 11,00 --- 55
Jonne Lange MPB - AV Wijchen Team 17 12,50 --- 66
Liena Heck MPB - Pallas `67 Team 23 9,50 --- 44
Lisa Habraken MPB - AV Wijchen Team 17 12,50 --- 66
Loek Uitterhoeve JPB - Arena Team 15 15,50 --- 81
Lorena Jonkers MPB - Climax Team 21 12,00 --- 62
Maartje Keltjens MPB - AV Wijchen Team 17 13,00 --- 70
Marit Huisman MPB - AV Wijchen Team 17 12,50 --- 66
Maud Stronks MPB - AV Archeus Team 16 9,00 --- 40
Nienke Graven MPB - AV Wijchen Team 17 16,00 --- 93
Nikki ten Dolle MPB - AV Archeus Team 16 11,00 --- 55
Norah de Kraker MPB - AV Wijchen Team 17 12,50 --- 66
Olaf Gijtenbeek JPB - AV Wijchen Team 17 13,00 --- 64
Saar Huijbers MPB - Pallas `67 Team 23 11,50 --- 59
Samuel Kruit JPB - Pallas `67 Team 23 12,50 --- 60
Sem Hengeveld JPB - AV Archeus Team 16 14,00 --- 70
Tim Limpens JPB - Pallas `67 Team 23 10,50 --- 47
Timo Oonk JPB - AV Archeus Team 16 9,00 --- 37
Umut Yüksel JPB - AV Archeus Team 16 DNS --- 0
Veerle de Jager MPB - Pallas `67 Team 23 11,00 --- 55
Wessel te Bokkel JPB - AV Archeus Team 16 14,50 --- 74

Uitslagen Pupil C/mini Slingeren

Naam Team ResOBPPunten totaal
Akke van der Linden JPC - Pallas `67 Team 20 8,00 --- 36
Amber Kreeft MPMini - Arena Team 15 7,00 --- 43
Anna Matthijs MPC - Pallas `67 Team 20 6,50 --- 29
Bettie Post MPMini - Pallas `67 Team 20 5,50 --- 26
Carlijn ter Haar MPC - Arena Team 15 8,50 --- 47
Csongor Bartfai JPC - Pallas `67 Team 20 9,50 --- 48
Daan Schaaps JPC - AV Wijchen Team 13 10,50 --- 56
Damian Jonkers JPMini - Climax Team 18 9,50 --- 64
Emily de Groot MPC - AV Wijchen Team 13 11,00 --- 70
Femke Everts MPC - Arena Team 15 10,50 --- 65
Floor Dominicus MPC - Arena Team 15 9,50 --- 56
Gerwin Immerzeel JPMini - Pallas `67 Team 22 5,00 --- 19
Hadia Bah MPC - Pallas `67 Team 20 10,00 --- 61
Hailey Olthof MPMini - Climax Team 18 7,50 --- 49
Jarno Gerritsen JPC - Climax Team 21 11,50 --- 64
Job Arbeider JPC - AV Wijchen Team 13 12,50 --- 72
Joris Graven JPMini - AV Wijchen Team 13 7,50 --- 43
Julian Wouters JPMini - AV Wijchen Team 13 10,00 --- 69
Larissa Middelhoven MPC - Climax Team 18 11,00 --- 70
Laura Nijrolder MPC - AV Archeus Team 16 9,00 --- 51
Lily van Kreij MPMini - AV Wijchen Team 13 8,50 --- 60
Linne Arts MPMini - AV Wijchen Team 13 DNS --- 0
Lisa Rosbender MPC - AV Wijchen Team 13 6,50 --- 29
Luca Thimister JPC - Pallas `67 Team 22 16,50 --- 106
Marlijn Moene MPC - Pallas `67 Team 20 12,00 --- 80
Matilda de Groot MPC - AV Wijchen Team 13 10,00 --- 61
Maxime Smit JPMini - Pallas `67 Team 20 8,00 --- 48
Michelle Bentsink MPC - AV Archeus Team 16 DNS --- 0
Noah Heck JPC - Pallas `67 Team 22 11,00 --- 60
Pepijn Verweij JPC - Pallas `67 Team 22 7,00 --- 29
Pieter Kooijman JPC - Pallas `67 Team 22 7,00 --- 29
Raisa van Eupen MPMini - Arena Team 15 5,50 --- 26
Rijk Uitterhoeve JPMini - Arena Team 15 10,50 --- 75
Rosali van Hooijdonk MPC - AV Wijchen Team 13 10,00 --- 61
Sanne van der Jagt MPC - Climax Team 18 DNS --- 0
Sayari Kinuthia MPMini - Climax Team 18 6,00 --- 32
Silvijn Laarhoven JPC - Climax Team 21 8,00 --- 36
Sjoerd van Rheenen JPMini - Climax Team 18 9,00 --- 59
Sophie Ansink MPMini - Climax Team 18 5,50 --- 26
Sven Kolnaar JPC - Pallas `67 Team 22 9,50 --- 48
Sverre Wiersma JPC - Climax Team 21 11,00 --- 60
Tessa Visch MPC - Climax Team 18 9,00 --- 51
Teun Jonkheer JPC - AV Wijchen Team 13 6,50 --- 25
Thomas Koekkoek JPC - Pallas `67 Team 20 9,50 --- 48
Twan Grievink JPC - AV Archeus Team 16 DNS --- 0
Tys Gilissen JPMini - Pallas `67 Team 22 12,00 --- 91
Yuri Belderok JPMini - AV Wijchen Team 13 8,00 --- 48
  • Pupil B
  • Pupil C/mini