Uitslagen Pupil A Meters maken

Naam Team ResOBPPunten totaal
Anne Moolenaar MPA2 - AV Wijchen Team 09 DNS --- 0
Ante Zijderveld JPA2 - Pallas `67 Team 04 1125,00 --- 26
Arine Voskamp MPA2 - Climax Team 10 1100,00 --- 28
Arjen Hefti JPA2 - AV Wijchen Team 02 1225,00 --- 35
Armin Belderok JPA1 - AV Wijchen Team 01 1125,00 --- 26
Bart van Wees JPA1 - AV Wijchen Team 01 1175,00 --- 31
Bas Berning JPA1 - AV Wijchen Team 01 1250,00 --- 38
Boaz van der Mark JPA1 - Pallas `67 Team 11 1025,00 --- 19
Brent Hormes JPA1 - AV Wijchen Team 05 1250,00 --- 38
Camil ter Haar JPA1 - Arena Team 12 1150,00 --- 29
Casper Hefti JPA2 - AV Wijchen Team 09 1325,00 --- 45
Chloé Smit MPA1 - Pallas `67 Team 11 1325,00 --- 52
Dajo van Kuik JPA1 - Pallas `67 Team 11 1250,00 --- 38
Daniel Luchies JPA1 - Climax Team 03 1275,00 --- 40
Danique Damkot MPA1 - AV Archeus Team 08 DNS --- 0
Dim Bouter JPA2 - Climax Team 06 1075,00 --- 22
Eline Gerritsen MPA1 - Climax Team 03 1375,00 --- 58
Elvira Claassens MPA1 - Pallas `67 Team 11 1300,00 --- 49
Emma Oonk MPA2 - AV Archeus Team 07 1125,00 --- 31
Erin Boschman MPA2 - AV Wijchen Team 02 1200,00 --- 38
Fabienne Bentsink MPA1 - AV Archeus Team 07 1150,00 --- 33
Femke Veldkamp MPA1 - AV Wijchen Team 05 1400,00 --- 62
Finn Migchelsen JPA1 - AV Archeus Team 08 DNS --- 0
Florien Hofstad MPA2 - Pallas `67 Team 04 1425,00 --- 65
Giel van As JPA1 - Climax Team 03 1300,00 --- 43
Hanne Mourits MPA1 - Pallas `67 Team 12 1275,00 --- 46
Harm van Alebeek JPA1 - AV Wijchen Team 05 1000,00 --- 17
Irene Ambachtsheer MPA1 - Pallas `67 Team 11 1275,00 --- 46
Iris Huisman MPA2 - AV Wijchen Team 02 1275,00 --- 46
Iris Martens MPA2 - AV Wijchen Team 02 1225,00 --- 41
Isa van Swam MPA1 - AV Wijchen Team 05 1250,00 --- 43
Jelle van Peursem JPA2 - Climax Team 06 DNS --- 0
Jenice Isibor MPA2 - AV Wijchen Team 09 1225,00 --- 41
Jeroen van Geffen JPA1 - Pallas `67 Team 12 DNS --- 0
Jesse van der Jagt JPA2 - Climax Team 10 DNS --- 0
Jip Hollanders JPA2 - Pallas `67 Team 04 1375,00 --- 51
Joséphine...van Diest MPA1 - AV Archeus Team 08 DNS --- 0
Julia Schaaps MPA1 - AV Wijchen Team 05 1175,00 --- 35
Kalle van Eupen JPA1 - Arena Team 12 1350,00 --- 48
Kim van Wezel MPA2 - AV Wijchen Team 02 1325,00 --- 52
Leonardo ...Fernandes JPA1 - AV Archeus Team 07 1175,00 --- 31
Lisa Dam MPA1 - AV Wijchen Team 01 975,00 --- 18
Lisa Navarro MPA1 - Climax Team 03 1475,00 --- 72
Loesje van Hal MPA1 - Pallas `67 Team 11 1100,00 --- 28
Lotte Moolenaar MPA1 - AV Wijchen Team 05 1225,00 --- 41
Lotte Claassens MPA2 - Pallas `67 Team 04 1300,00 --- 49
Lucas Middelhoven JPA2 - Climax Team 06 NM --- 0
Mark van Voorst JPA2 - Climax Team 10 DNS --- 0
Marleen Blaauw MPA1 - Pallas `67 Team 12 DNS --- 0
Mart Hallers JPA2 - AV Archeus Team 07 1350,00 --- 48
Mats Roepman JPA1 - AV Wijchen Team 01 1225,00 --- 35
Matthias Eysbroek JPA1 - Climax Team 03 1050,00 --- 21
Matthijs Lomme JPA2 - Pallas `67 Team 04 1325,00 --- 45
Maud Poos MPA1 - AV Wijchen Team 05 1200,00 --- 38
Merel van Boven MPA1 - AV Archeus Team 07 1150,00 --- 33
Miel Kromwijk JPA2 - AV Wijchen Team 02 1200,00 --- 33
Mike Benoit JPA1 - AV Wijchen Team 05 1350,00 --- 48
Mila Hendriks MPA2 - AV Wijchen Team 09 1275,00 --- 46
Milan de Bok JPA2 - Pallas `67 Team 04 1350,00 --- 48
Milano Heegt JPA2 - AV Archeus Team 07 975,00 --- 15
Minke Reurings MPA1 - AV Wijchen Team 01 925,00 --- 14
Minke Keltjens MPA2 - AV Wijchen Team 09 1375,00 --- 58
Mirthe Pouwels MPA1 - AV Wijchen Team 01 1075,00 --- 26
Nadia de Jong MPA2 - AV Archeus Team 07 1275,00 --- 46
Nicole Ambachtsheer MPA1 - Pallas `67 Team 11 1050,00 --- 24
Niek van Gemert JPA2 - AV Wijchen Team 09 1450,00 --- 59
Niek Huiskamp JPA1 - AV Archeus Team 08 DNS --- 0
Niels van Rheenen JPA2 - Climax Team 06 1300,00 --- 43
Niels Messchendorp JPA1 - Pallas `67 Team 12 1075,00 --- 22
Nienke de Jong MPA2 - Climax Team 10 1250,00 --- 43
Noa Jutte MPA1 - AV Wijchen Team 05 1125,00 --- 31
Noortje Post MPA1 - Pallas `67 Team 12 1100,00 --- 28
Nynke van ...r Heijden MPA2 - Pallas `67 Team 04 1250,00 --- 43
Olivier Korsten JPA1 - AV Wijchen Team 05 1100,00 --- 24
Quinty Essers MPA2 - Climax Team 10 1200,00 --- 38
Quirijn Jager JPA2 - Climax Team 10 1075,00 --- 22
Reinier Dijksma JPA1 - Climax Team 03 DNS --- 0
Rens Hooiveld JPA2 - Pallas `67 Team 04 1375,00 --- 51
Roos Buijs MPA1 - AV Wijchen Team 01 1000,00 --- 20
Ruben Vonk JPA2 - Climax Team 06 1200,00 --- 33
Ruben Schussler JPA2 - Climax Team 10 1500,00 --- 65
Ruby Steenhuis MPA2 - AV Wijchen Team 02 1250,00 --- 43
Sam Kreeft JPA1 - Arena Team 12 DNS --- 0
Sanne de Jong MPA2 - Pallas `67 Team 04 1175,00 --- 35
Saro Doctor JPA1 - Pallas `67 Team 11 DNS --- 0
Saskia de Jong MPA2 - AV Archeus Team 07 1250,00 --- 43
Siebe Broekstra JPA1 - AV Wijchen Team 01 1350,00 --- 48
Silke Cornelissen MPA2 - Pallas `67 Team 04 DNS --- 0
Sjoerd van Schie JPA1 - Pallas `67 Team 12 1200,00 --- 33
Sofie Verhoeven MPA1 - Climax Team 03 1225,00 --- 41
Sofie Dam MPA2 - AV Wijchen Team 09 425,00 --- 0
Sophie Rosbender MPA1 - AV Wijchen Team 01 1150,00 --- 33
Stijn Vroegh JPA1 - Climax Team 03 1400,00 --- 54
Stijn van der Spoel JPA1 - Climax Team 03 1300,00 --- 43
Suze Bouwhuis MPA2 - AV Archeus Team 07 1275,00 --- 46
Thomas van Boven JPA2 - AV Archeus Team 07 1050,00 --- 21
Thomas Arp JPA2 - Pallas `67 Team 04 1425,00 --- 56
Tijl Grevers JPA1 - AV Archeus Team 07 1175,00 --- 31
Tijn van Wijk JPA2 - AV Wijchen Team 02 1275,00 --- 40
Tim Roodbeen JPA2 - Climax Team 06 1175,00 --- 31
Tim Lamers JPA1 - Climax Team 03 DNS --- 0
Timo van Eck JPA1 - Pallas `67 Team 11 1200,00 --- 33
Tristan Scheer JPA1 - Pallas `67 Team 12 DNS --- 0
Wim van As JPA2 - Climax Team 06 1375,00 --- 51

Uitslagen Pupil B Meters maken

Naam Team ResOBPPunten totaal
Anna-Noor Wieman MPB - Climax Team 21 800,00 --- 39
Bindy van Kreij MPB - AV Wijchen Team 17 750,00 --- 31
David van Heijden JPB - AV Wijchen Team 17 750,00 --- 28
Delany Reurink JPB - AV Archeus Team 16 925,00 --- 55
Detmar Immerzeel JPB - Pallas `67 Team 23 1000,00 --- 68
Elise van Genuchten MPB - Pallas `67 Team 23 900,00 --- 56
Elise Aertssen MPB - AV Wijchen Team 17 700,00 --- 24
Eva Küsters MPB - AV Wijchen Team 17 800,00 --- 39
Femke Nijrolder MPB - AV Archeus Team 16 800,00 --- 39
Froukje van Rheenen MPB - Climax Team 21 875,00 --- 51
Guus Oenema JPB - Pallas `67 Team 23 925,00 --- 55
Isis Huffnagel MPB - Pallas `67 Team 23 DNS --- 0
Jenthe Prummel MPB - Climax Team 21 750,00 --- 31
Jonne Lange MPB - AV Wijchen Team 17 750,00 --- 31
Liena Heck MPB - Pallas `67 Team 23 850,00 --- 47
Lisa Habraken MPB - AV Wijchen Team 17 825,00 --- 43
Loek Uitterhoeve JPB - Arena Team 15 1025,00 --- 73
Lorena Jonkers MPB - Climax Team 21 825,00 --- 43
Maartje Keltjens MPB - AV Wijchen Team 17 900,00 --- 56
Marit Huisman MPB - AV Wijchen Team 17 850,00 --- 47
Maud Stronks MPB - AV Archeus Team 16 700,00 --- 24
Nienke Graven MPB - AV Wijchen Team 17 875,00 --- 51
Nikki ten Dolle MPB - AV Archeus Team 16 800,00 --- 39
Norah de Kraker MPB - AV Wijchen Team 17 750,00 --- 31
Olaf Gijtenbeek JPB - AV Wijchen Team 17 925,00 --- 55
Saar Huijbers MPB - Pallas `67 Team 23 DNS --- 0
Samuel Kruit JPB - Pallas `67 Team 23 850,00 --- 42
Sem Hengeveld JPB - AV Archeus Team 16 675,00 --- 19
Tim Limpens JPB - Pallas `67 Team 23 825,00 --- 39
Timo Oonk JPB - AV Archeus Team 16 775,00 --- 32
Umut Yüksel JPB - AV Archeus Team 16 DNS --- 0
Veerle de Jager MPB - Pallas `67 Team 23 850,00 --- 47
Wessel te Bokkel JPB - AV Archeus Team 16 925,00 --- 55

Uitslagen Pupil C/mini Meters maken

Naam Team ResOBPPunten totaal
Akke van der Linden JPC - Pallas `67 Team 20 775,00 --- 38
Amber Kreeft MPMini - Arena Team 15 650,00 --- 30
Anna Matthijs MPC - Pallas `67 Team 20 925,00 --- 77
Bettie Post MPMini - Pallas `67 Team 20 750,00 --- 51
Carlijn ter Haar MPC - Arena Team 15 800,00 --- 49
Csongor Bartfai JPC - Pallas `67 Team 20 925,00 --- 66
Daan Schaaps JPC - AV Wijchen Team 13 950,00 --- 71
Damian Jonkers JPMini - Climax Team 18 725,00 --- 40
Emily de Groot MPC - AV Wijchen Team 13 950,00 --- 83
Femke Everts MPC - Arena Team 15 825,00 --- 54
Floor Dominicus MPC - Arena Team 15 825,00 --- 54
Gerwin Immerzeel JPMini - Pallas `67 Team 22 725,00 --- 40
Hadia Bah MPC - Pallas `67 Team 20 825,00 --- 54
Hailey Olthof MPMini - Climax Team 18 700,00 --- 40
Jarno Gerritsen JPC - Climax Team 21 925,00 --- 66
Job Arbeider JPC - AV Wijchen Team 13 750,00 --- 34
Joris Graven JPMini - AV Wijchen Team 13 675,00 --- 31
Julian Wouters JPMini - AV Wijchen Team 13 800,00 --- 56
Larissa Middelhoven MPC - Climax Team 18 825,00 --- 54
Laura Nijrolder MPC - AV Archeus Team 16 800,00 --- 49
Lily van Kreij MPMini - AV Wijchen Team 13 675,00 --- 35
Linne Arts MPMini - AV Wijchen Team 13 DNS --- 0
Lisa Rosbender MPC - AV Wijchen Team 13 800,00 --- 49
Luca Thimister JPC - Pallas `67 Team 22 975,00 --- 76
Marlijn Moene MPC - Pallas `67 Team 20 800,00 --- 49
Matilda de Groot MPC - AV Wijchen Team 13 850,00 --- 60
Maxime Smit JPMini - Pallas `67 Team 20 550,00 --- 13
Michelle Bentsink MPC - AV Archeus Team 16 DNS --- 0
Noah Heck JPC - Pallas `67 Team 22 925,00 --- 66
Pepijn Verweij JPC - Pallas `67 Team 22 850,00 --- 51
Pieter Kooijman JPC - Pallas `67 Team 22 975,00 --- 76
Raisa van Eupen MPMini - Arena Team 15 750,00 --- 51
Rijk Uitterhoeve JPMini - Arena Team 15 900,00 --- 81
Rosali van Hooijdonk MPC - AV Wijchen Team 13 725,00 --- 35
Sanne van der Jagt MPC - Climax Team 18 DNS --- 0
Sayari Kinuthia MPMini - Climax Team 18 700,00 --- 40
Silvijn Laarhoven JPC - Climax Team 21 925,00 --- 66
Sjoerd van Rheenen JPMini - Climax Team 18 925,00 --- 88
Sophie Ansink MPMini - Climax Team 18 900,00 --- 91
Sven Kolnaar JPC - Pallas `67 Team 22 750,00 --- 34
Sverre Wiersma JPC - Climax Team 21 850,00 --- 51
Tessa Visch MPC - Climax Team 18 800,00 --- 49
Teun Jonkheer JPC - AV Wijchen Team 13 650,00 --- 20
Thomas Koekkoek JPC - Pallas `67 Team 20 925,00 --- 66
Twan Grievink JPC - AV Archeus Team 16 DNS --- 0
Tys Gilissen JPMini - Pallas `67 Team 22 1000,00 --- 110
Yuri Belderok JPMini - AV Wijchen Team 13 775,00 --- 51