Uitslagen Jongens Junior A Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Scott Boon Flevo Delta 6,17 --- 3
2 Thomas Kodden AV Salland 5,13 --- 2
3 Gerko Held AV NOP 5,04 --- 1

Uitslagen Jongens Junior B Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Steven Hanekamp De Gemzen 5,15 --- 6
2 Tom Roossink AV NOP 5,01 --- 5
3 Owen Beuckens AV NOP 5,00 --- 4
4 Enrico Loof AV NOP 4,92 --- 3
5 Roel van Maanen AV NOP 4,79 --- 2
6 Jasper Voesten AV NOP 4,46 --- 1

Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Mees Kappert AV Salland 5,95 --- 25
2 Bas Schimmel Flevo Delta 5,14 --- 24
3 Marc van Engelen AV Athlos 4,97 --- 23
4 Lex Hüther AV Athlos 4,81 --- 22
5 Brend Baak Flevo Delta 4,72 --- 21
6 Robin van der Stege Flevo Delta 4,56 --- 20
7 Romke Wielstra AV NOP 4,45 --- 19
8 Rick Staring Flevo Delta 4,44 --- 18
9 Karsten van Ommen Isala `96 4,37 --- 17
10 David Koning AV Athlos 4,35 --- 16
11 Niek ter Haar AV NOP 4,04 --- 15
12 Bas van de Horst AV Athlos 4,02 --- 14
13 Rens van de Guchte AV Athlos 3,83 --- 13
13 Tom Bloemberg Flevo Delta 3,83 --- 13
15 Xander van Mourik AV Athlos 3,77 --- 11
16 Lucas Karenbeld AV Athlos 3,70 --- 10
17 Xander Stegerman Isala `96 3,69 --- 9
18 Jochem Lambert AV Athlos 3,55 --- 8
19 Job Doornhof AV Athlos 3,20 --- 7
20 Camiel Toonk AV Salland 3,02 --- 6
21 Vince Holterman AV Salland 2,83 --- 5
22 Ryan Bakker Flevo Delta 2,62 --- 4
23 Julian ten Hove Isala `96 1,81 --- 3
Robin Schafthuizen AV Athlos DNS --- 0
Bejamin Ter Steeg Isala `96 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior A Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior B Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Nikki Boon Flevo Delta 5,14 --- 6
2 Maureen de Witte AV NOP 4,09 --- 5
3 Yara Kramer AV Salland 3,93 --- 4
4 Esmee Marsman AV Salland 3,56 --- 3
5 Minke Kodden AV Salland 3,50 --- 2
Ruth Oostveen Flevo Delta DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Suzan Plat AV PEC 1910 5,01 --- 39
2 Iris Nass AV PEC 1910 4,39 --- 38
3 Maureen Louws AV NOP 4,33 --- 37
4 Evelien va...Houweling De Gemzen 4,32 --- 36
5 Adjoa Eiffirim AV PEC 1910 4,29 --- 35
6 Rianne Breugem AV Athlos 4,23 --- 34
7 Minke Nijhuis AV PEC 1910 4,22 --- 33
8 Elisa Mul AV Athlos 4,21 --- 32
9 Lisa Waning AV Athlos 4,14 --- 31
9 Truus Lut... NDombaxi Flevo Delta 4,14 --- 31
11 Maureen Wind Isala `96 4,12 --- 29
12 Natalja Duiveman Isala `96 3,94 --- 28
13 Anna Scholte Flevo Delta 3,86 --- 27
14 Eeke Flink AV Athlos 3,83 --- 26
14 Daphne Louws Flevo Delta 3,83 --- 26
16 Laura Slump AV NOP 3,74 --- 24
17 Nienke Voesten AV NOP 3,73 --- 23
17 Anna ten Hove Isala `96 3,73 --- 23
19 Kirsten Wierda AV NOP 3,72 --- 21
19 Caitlin Nieuwenhuis AV Salland 3,72 --- 21
21 Carmen Harleman Flevo Delta 3,69 --- 19
22 Iris Louws Flevo Delta 3,66 --- 18
22 Sterre van Enk AV PEC 1910 3,66 --- 18
22 Sofie Kruise AV PEC 1910 3,66 --- 18
25 Joelle Pasman AV Salland 3,64 --- 15
26 Sanne Pot AV PEC 1910 3,53 --- 14
27 Maud van der Woude AV Salland 3,50 --- 13
28 Tess ter Haar AV Athlos 3,40 --- 12
28 Nomi Linthorst AV Salland 3,40 --- 12
30 Julia Leferink AV Salland 3,39 --- 10
31 Emma Keetman de Sprinter 3,34 --- 9
32 Sara Lankhaar AV Athlos 3,22 --- 8
33 Emma de Maaijer Flevo Delta 2,90 --- 7
34 Romy Koerhuis AV PEC 1910 2,80 --- 6
Sterre van...er Linden AV Athlos DNS --- 0
Mette van der Meer Flevo Delta DNS --- 0
Lourdes Hamer AV PEC 1910 DNS --- 0
Beaudine Ras AV Salland DNS --- 0
Rizlan Tamrouti Isala `96 DNS --- 0