Uitslagen Jongens Junior A Speerwerpen 800 gram

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Gerko Held AV NOP 31,97 31,97 --- 3
2 Thomas Kodden AV Salland 28,92 28,92 --- 2
Scott Boon Flevo Delta - DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior B Speerwerpen 700 gram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Enrico Loof AV NOP 39,46 --- 6
2 Tom Roossink AV NOP 38,10 --- 5
3 Steven Hanekamp De Gemzen 36,39 --- 4
4 Owen Beuckens AV NOP 29,96 --- 3
5 Jasper Voesten AV NOP 29,41 --- 2
6 Roel van Maanen AV NOP 29,34 --- 1

Uitslagen Jongens Junior C Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Mees Kappert AV Salland 38,89 --- 25
2 Brend Baak Flevo Delta 36,09 --- 24
3 Robin van der Stege Flevo Delta 33,82 --- 23
4 Marc van Engelen AV Athlos 30,61 --- 22
5 Julian ten Hove Isala `96 30,60 --- 21
6 David Koning AV Athlos 28,65 --- 20
7 Bas Schimmel Flevo Delta 28,49 --- 19
8 Romke Wielstra AV NOP 28,41 --- 18
9 Lex Hüther AV Athlos 26,39 --- 17
10 Rick Staring Flevo Delta 24,80 --- 16
11 Xander van Mourik AV Athlos 22,46 --- 15
12 Bas van de Horst AV Athlos 20,09 --- 14
13 Niek ter Haar AV NOP 19,09 --- 13
14 Karsten van Ommen Isala `96 18,87 --- 12
15 Lucas Karenbeld AV Athlos 16,42 --- 11
16 Jochem Lambert AV Athlos 15,56 --- 10
17 Tom Bloemberg Flevo Delta 15,36 --- 9
18 Camiel Toonk AV Salland 15,10 --- 8
19 Vince Holterman AV Salland 14,36 --- 7
20 Job Doornhof AV Athlos 14,15 --- 6
21 Rens van de Guchte AV Athlos 13,60 --- 5
22 Ryan Bakker Flevo Delta 12,03 --- 4
Robin Schafthuizen AV Athlos DNS --- 0
Xander Stegerman Isala `96 DNS --- 0
Bejamin Ter Steeg Isala `96 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior A Speerwerpen 600 gram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior B Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Nikki Boon Flevo Delta 35,42 --- 6
2 Yara Kramer AV Salland 27,13 --- 5
3 Maureen de Witte AV NOP 24,52 --- 4
4 Esmee Marsman AV Salland 17,42 --- 3
5 Minke Kodden AV Salland 15,81 --- 2
Ruth Oostveen Flevo Delta DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Iris Nass AV PEC 1910 35,41 --- 39
2 Suzan Plat AV PEC 1910 30,97 --- 38
3 Elisa Mul AV Athlos 25,58 --- 37
4 Maureen Louws AV NOP 25,26 --- 36
5 Carmen Harleman Flevo Delta 23,17 --- 35
6 Nienke Voesten AV NOP 22,25 --- 34
7 Kirsten Wierda AV NOP 22,04 --- 33
8 Julia Leferink AV Salland 21,58 --- 32
9 Evelien va...Houweling De Gemzen 20,96 --- 31
10 Anna Scholte Flevo Delta 20,95 --- 30
11 Sofie Kruise AV PEC 1910 20,88 --- 29
12 Minke Nijhuis AV PEC 1910 19,24 --- 28
13 Truus Lut... NDombaxi Flevo Delta 19,00 --- 27
14 Rianne Breugem AV Athlos 17,64 --- 26
15 Caitlin Nieuwenhuis AV Salland 17,13 --- 25
16 Daphne Louws Flevo Delta 16,98 --- 24
17 Sanne Pot AV PEC 1910 16,62 --- 23
18 Maureen Wind Isala `96 16,05 --- 22
19 Romy Koerhuis AV PEC 1910 15,67 --- 21
20 Lisa Waning AV Athlos 15,53 --- 20
21 Iris Louws Flevo Delta 15,39 --- 19
22 Sterre van Enk AV PEC 1910 14,90 --- 18
23 Eeke Flink AV Athlos 14,89 --- 17
24 Tess ter Haar AV Athlos 14,09 --- 16
25 Laura Slump AV NOP 13,25 --- 15
26 Joelle Pasman AV Salland 13,23 --- 14
27 Emma de Maaijer Flevo Delta 12,97 --- 13
28 Maud van der Woude AV Salland 12,82 --- 12
29 Nomi Linthorst AV Salland 12,34 --- 11
30 Sara Lankhaar AV Athlos 11,96 --- 10
31 Adjoa Eiffirim AV PEC 1910 11,31 --- 9
32 Natalja Duiveman Isala `96 11,04 --- 8
33 Anna ten Hove Isala `96 9,91 --- 7
Sterre van...er Linden AV Athlos DNS --- 0
Mette van der Meer Flevo Delta DNS --- 0
Lourdes Hamer AV PEC 1910 DNS --- 0
Beaudine Ras AV Salland DNS --- 0
Rizlan Tamrouti Isala `96 DNS --- 0
Emma Keetman de Sprinter DNS --- 0