Uitslagen Jongens Junior C Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Mees Kappert AV Salland 12,19 --- 25
2 Romke Wielstra AV NOP 10,24 --- 24
3 Bas Schimmel Flevo Delta 9,77 --- 23
4 Rick Staring Flevo Delta 9,74 --- 22
5 David Koning AV Athlos 9,73 --- 21
5 Brend Baak Flevo Delta 9,73 --- 21
7 Lex Hüther AV Athlos 9,67 --- 19
8 Robin van der Stege Flevo Delta 9,64 --- 18
9 Marc van Engelen AV Athlos 8,59 --- 17
10 Julian ten Hove Isala `96 8,42 --- 16
11 Karsten van Ommen Isala `96 8,10 --- 15
12 Bas van de Horst AV Athlos 7,97 --- 14
13 Vince Holterman AV Salland 7,08 --- 13
14 Xander van Mourik AV Athlos 6,97 --- 12
15 Niek ter Haar AV NOP 6,65 --- 11
16 Xander Stegerman Isala `96 6,35 --- 10
17 Camiel Toonk AV Salland 6,30 --- 9
18 Lucas Karenbeld AV Athlos 5,75 --- 8
19 Job Doornhof AV Athlos 5,34 --- 7
20 Jochem Lambert AV Athlos 5,04 --- 6
21 Rens van de Guchte AV Athlos 5,01 --- 5
22 Tom Bloemberg Flevo Delta 4,74 --- 4
23 Ryan Bakker Flevo Delta 4,01 --- 3
Robin Schafthuizen AV Athlos DNS --- 0
Bejamin Ter Steeg Isala `96 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Maureen Louws AV NOP 10,21 --- 39
2 Suzan Plat AV PEC 1910 10,20 --- 38
3 Kirsten Wierda AV NOP 9,15 --- 37
4 Sofie Kruise AV PEC 1910 9,07 --- 36
5 Iris Nass AV PEC 1910 8,92 --- 35
6 Maureen Wind Isala `96 8,50 --- 34
7 Julia Leferink AV Salland 8,31 --- 33
8 Truus Lut... NDombaxi Flevo Delta 8,16 --- 32
9 Carmen Harleman Flevo Delta 8,02 --- 31
10 Nienke Voesten AV NOP 7,86 --- 30
11 Laura Slump AV NOP 7,84 --- 29
11 Sterre van Enk AV PEC 1910 7,84 --- 29
13 Elisa Mul AV Athlos 7,78 --- 27
14 Sanne Pot AV PEC 1910 7,73 --- 26
15 Tess ter Haar AV Athlos 7,30 --- 25
16 Iris Louws Flevo Delta 7,21 --- 24
17 Minke Nijhuis AV PEC 1910 7,15 --- 23
18 Daphne Louws Flevo Delta 7,12 --- 22
19 Evelien va...Houweling De Gemzen 7,00 --- 21
19 Anna Scholte Flevo Delta 7,00 --- 21
21 Lisa Waning AV Athlos 6,82 --- 19
22 Eeke Flink AV Athlos 6,65 --- 18
23 Romy Koerhuis AV PEC 1910 6,57 --- 17
24 Adjoa Eiffirim AV PEC 1910 6,52 --- 16
25 Joelle Pasman AV Salland 6,19 --- 15
26 Rianne Breugem AV Athlos 5,92 --- 14
27 Nomi Linthorst AV Salland 5,75 --- 13
28 Emma de Maaijer Flevo Delta 5,69 --- 12
29 Caitlin Nieuwenhuis AV Salland 5,66 --- 11
30 Sara Lankhaar AV Athlos 5,57 --- 10
31 Maud van der Woude AV Salland 5,55 --- 9
31 Anna ten Hove Isala `96 5,55 --- 9
33 Natalja Duiveman Isala `96 5,47 --- 7
Sterre van...er Linden AV Athlos DNS --- 0
Mette van der Meer Flevo Delta DNS --- 0
Lourdes Hamer AV PEC 1910 DNS --- 0
Beaudine Ras AV Salland DNS --- 0
Rizlan Tamrouti Isala `96 DNS --- 0
Emma Keetman de Sprinter DNS --- 0