Uitslagen Jongens Junior D Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Ryan Honders Flevo Delta 19,28 --- 47
2 Jean-Fanel...en Heuvel AV PEC 1910 18,77 --- 46
3 Levi Bruins AV PEC 1910 18,71 --- 45
4 Kimani Sankon AV PEC 1910 16,83 --- 44
5 Han Jona Verbaan AV NOP 16,77 --- 43
6 Bruce Boon Flevo Delta 16,54 --- 42
7 Tristan Overtoom AV NOP 16,18 --- 41
8 Rick Aartsen AV Athlos 16,03 --- 40
9 Roel Wielstra AV NOP 15,75 --- 39
10 Bram Beekman AV PEC 1910 15,58 --- 38
11 Thijmen Middelkamp AV Athlos 15,50 --- 37
12 Bengt Veldhuis AV PEC 1910 15,41 --- 36
12 Cas van der Vegt AV Salland 15,41 --- 36
14 Mike Bossers Flevo Delta 14,77 --- 34
15 Bram Eleveld AV Athlos 14,29 --- 33
16 Lucas Snellink AV PEC 1910 14,18 --- 32
17 Tom ter Haar AV NOP 14,00 --- 31
18 Maarten Scholte Flevo Delta 13,78 --- 30
19 Ruben van der Horst Isala `96 13,67 --- 29
20 Thijs Verheij AV PEC 1910 13,09 --- 28
20 Mika van Mierlo Isala `96 13,09 --- 28
22 Renger Zeeman AV Athlos 13,05 --- 26
23 Bart Hutten de Sprinter 12,14 --- 25
24 Soufian Tamrouti Isala `96 12,07 --- 24
25 Thijs van der Maaten AV Athlos 11,89 --- 23
26 Cas Kanis Isala `96 11,78 --- 22
27 Luuk van der Maaten AV Athlos 11,77 --- 21
28 Jaap Zoon Flevo Delta 11,57 --- 20
29 Isas Prinsen AV NOP 11,50 --- 19
30 Tygo Schuurkamp AV Athlos 11,35 --- 18
31 Ole de Vries de Sprinter 11,33 --- 17
32 Maarten Sijbrandy Flevo Delta 11,19 --- 16
33 Daan Scholte AV Athlos 11,10 --- 15
34 Jeppe Kranendijk AV Salland 10,62 --- 14
35 Luca Kasper AV Salland 10,14 --- 13
36 Willem van...er Sluijs AV Athlos 10,02 --- 12
37 Jelle Hofenk de Sprinter 10,01 --- 11
38 Mike Keizer AV Athlos 9,14 --- 10
39 Bram van Gerven AV PEC 1910 8,94 --- 9
40 Mohamed Bouzalmat AV Athlos 8,66 --- 8
41 Matthijs v... der Leij Flevo Delta 6,68 --- 7
Senna Beuckens AV NOP DNS --- 0
Robin Hegeman AV NOP DNS --- 0
Adrian van Gulik AV Athlos DNS --- 0
Lasse van der Boom AV Athlos DNS --- 0
Kars Groothuismink AV PEC 1910 DNS --- 0
Thijmen Willemsen AV Salland DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Isabel van Houweling De Gemzen 22,00 --- 41
2 Deveny Huver AV NOP 18,85 --- 40
3 Indy Faassen Flevo Delta 18,36 --- 39
4 Anniek Draaistra AV NOP 16,39 --- 38
5 Anne Marij... Beemster AV NOP 16,27 --- 37
6 Sterre Kurpershoek AV Athlos 15,44 --- 36
6 Jill Klei...ugtenbelt AV Salland 15,44 --- 36
8 Rosalie B...nenpoorte AV Salland 14,43 --- 34
9 Anna de Jong AV PEC 1910 14,07 --- 33
10 Liset Ganzevles AV Salland 13,93 --- 32
11 Nathalie v...igt Thans De Gemzen 13,87 --- 31
12 Miriam Felix Flevo Delta 13,72 --- 30
13 Sofia Pollemans AV Salland 12,83 --- 29
14 Nienke Wagenaar De Gemzen 12,60 --- 28
15 Juliet Frijlink Isala `96 12,53 --- 27
16 Ying Steenbergen De Gemzen 12,39 --- 26
17 Lisa Zoon Flevo Delta 12,36 --- 25
18 Sophia van Loo AV Athlos 12,31 --- 24
19 Lois Buitenhuis Flevo Delta 12,21 --- 23
20 Elisa Nap De Gemzen 11,91 --- 22
21 Kaylin Wierda AV NOP 11,67 --- 21
21 Suusje Berkenbosch De Gemzen 11,67 --- 21
23 Bregje de Brake De Gemzen 11,16 --- 19
24 Sifra Spijkerbosch De Gemzen 11,12 --- 18
25 Rixt Hofenk de Sprinter 10,99 --- 17
26 Maud Pronk AV Salland 10,53 --- 16
27 Noa Sinte...rtensdijk AV Athlos 10,10 --- 15
28 Marit Roze de Sprinter 9,69 --- 14
29 Nynke Frijlink Isala `96 9,36 --- 13
29 Elisa Pieters de Sprinter 9,36 --- 13
31 Iris den Otter AV Athlos 9,26 --- 11
32 Jaelle Wiebenga de Sprinter 9,09 --- 10
33 Maaike Visscher de Sprinter 8,85 --- 9
34 Anne Li Douma de Sprinter 8,37 --- 8
35 Joyce de Vries AV Athlos 8,31 --- 7
36 Elin Troost AV Salland 8,27 --- 6
37 Indy Broersma AV Athlos 7,70 --- 5
38 Sasja Brandsma Isala `96 6,75 --- 4
39 Donna ten Hove Isala `96 5,25 --- 3
Carolien Remijn AV Athlos DNS --- 0
Rosalie van Amerom AV Athlos DNS --- 0