Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Floris Nolet PH 6,01 X X - - 6,10 6,10 +0.2 m/s6,07
2 Daan Roosenschoon GVAC 5,49 5,32 5,60 5,48 5,42 5,46 5,60 +0.6 m/s5,84
3 Finn de Graaf AV Attila 5,31 5,28 5,56 5,48 5,47 5,57 5,57 +1.0 m/s5,63
4 Julius Geertsma PH X 5,36 5,51 5,51 X X 5,51 +2.3 m/s5,71
5 Max Stofkoper GVAC 5,26 - 5,36 X 5,00 X 5,36 +0.9 m/s5,48
6 Gianni Brunken AV Sprint 4,52 - 5,18 4,76 4,63 4,58 5,18 +0.7 m/s5,14
7 Joep Teisman Eindhoven 4,78 4,42 5,01 4,71 4,89 X 5,01 +0.9 m/s4,96
8 Max Munsters Eindhoven 4,32 4,62 4,93 4,67 - 4,74 4,93 +0.5 m/s4,71
9 Jens Piket Eindhoven 4,65 4,62 4,71 - 4,71 +2.0 m/s4,58
10 Han Baselier LGDR 4,52 4,70 4,52 4,70 +1.8 m/s4,68
11 Lucas Jansen AV Oss `78 4,39 4,50 4,70 4,70 +1.4 m/s4,52
12 Rob van Nassau HAC 4,43 - 4,43 4,43 +1.5 m/s4,46
13 Thom Schipperen Scorpio 4,35 - 4,40 4,40 +0.4 m/s4,60
14 Sem Van Campen AV Sprint 3,75 3,87 4,14 4,14 +2.0 m/s3,82
15 Ryan Peters AV Oss `78 4,12 - - 4,12 +1.3 m/s5,05
16 David van Warmerdam Eindhoven X 4,10 X 4,10 +1.2 m/s4,80
Pelle Mutsaers Eindhoven - - - DNS 4,14
Chiel Hulshof PH - - DNS 4,43

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Stijn Hendriks Scorpio 4,99 - X 5,25 5,24 5,24 5,25 +1.7 m/s5,40
2 Harm van d...erkmortel LGDR X 4,85 5,20 X X X 5,20 -0.7 m/s4,88
3 Tim Pelkmans AV Sprint 4,70 5,15 5,00 - 5,08 5,11 5,15 +0.1 m/s4,91
4 Tibbe Teunissen AV Sprint 4,70 4,80 X 4,67 4,52 4,58 4,80 +0.2 m/s4,89
5 Viggo Tijbosch VOLO 4,46 - - - 4,71 4,54 4,71 +0.3 m/s4,74
6 Yannick van Dijk PH 4,60 4,65 X 3,83 4,45 - 4,65 +0.5 m/s4,49
7 Jaco Delissen AV Attila X - 4,37 4,33 4,46 4,54 4,54 +0.6 m/s3,82
8 Ryan Rooijackers GAC Gemert 4,22 3,90 4,40 4,41 4,24 4,33 4,41 +1.6 m/s5,10
9 Unisa Bangura AV De Keien 4,17 4,31 3,78 4,31 +0.2 m/s4,10
10 Joost van Mierlo HAC 3,44 - 4,31 4,31 -0.5 m/s4,62
11 Lans Timmermans PH 4,17 4,23 4,26 4,26 +0.0 m/s4,30
12 Lucas Geerts Taxandria 3,87 4,11 4,19 4,19 -1.4 m/s4,09
13 Jasper van... Oetelaar AV Marvel 4,00 - 4,11 4,11 -0.1 m/s4,44
14 Dieter Stolzenbach PH 4,10 - 4,04 4,02 4,10 +1.1 m/s4,41
15 Max de Kruijf PH 4,06 3,79 3,79 4,06 +1.1 m/s4,20
16 Pepijn Roels AV Sprint 4,03 - 3,51 4,03 +0.2 m/s3,78
17 Joost Winkel AV Sprint 3,73 X 3,74 3,74 +0.0 m/s4,17
Thomas van Orsouw AV Oss `78 - DNS 3,97

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Lauren van Tits Eindhoven X 4,82 X X 4,66 X 4,82 4,57
2 Roos Ketting AVV 4,63 4,61 X 4,72 X 4,79 4,79 4,77
3 Julia van Dijk JSPR 4,44 4,49 4,31 4,66 4,56 4,71 4,71 4,83
4 Anouk van Dal DAK 4,71 4,26 4,11 3,56 4,46 4,64 4,71 4,49
5 Hanna van der Zalm PH X X 4,69 4,70 X 4,67 4,70 4,89
6 Sterre van Bragt PH X 4,49 4,51 4,69 4,55 4,51 4,69 4,55
7 Silke Oldenkamp AV De Keien 4,06 4,03 4,51 4,14 4,30 4,42 4,51 4,51
8 Annemiek van Iersel PH 4,30 4,41 4,46 X 4,47 4,44 4,47 4,82
9 Lara Willems ATH 4,14 4,46 4,15 4,46 4,56
10 Meike Vermeulen JSPR 3,99 4,10 4,12 4,12 4,07
11 Sheenai Muntslag AV Sprint 4,07 3,81 4,01 4,07 4,74
12 Jawani Bangura AV De Keien 3,83 4,05 3,82 4,05 4,14
13 Nienke van Duren GVAC 3,98 4,01 3,84 4,01 4,02
14 Fleur Koeling GVAC 3,99 3,94 3,14 3,99 4,00
15 Enola Redering Atledo 3,73 3,56 3,72 3,73 3,88
16 Mabinty Bangura AV De Keien 3,36 3,47 3,49 3,49 4,50
17 Lotte van Orsouw AV Oss `78 3,33 3,40 - 3,40 3,89

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Trijntje v... Elzakker Spado - - 4,74 - - - 4,74 +1.0 m/s4,60
2 Maartje R...senschoon GVAC 4,62 4,27 - 4,14 3,98 4,48 4,62 +0.0 m/s4,33
3 Mikki Lips AV Sprint 4,46 4,25 4,35 4,18 4,42 4,48 4,48 +1.0 m/s4,53
4 Sam de Vaan Taxandria 4,44 X 3,90 3,54 4,00 4,05 4,44 +1.8 m/s4,26
5 Nori Meulendijks HAC 4,40 4,36 4,37 - - - 4,40 +1.5 m/s4,32
6 Eva van Mook THOR 4,30 3,99 4,08 4,14 3,66 4,01 4,30 +2.0 m/s4,29
7 Anouk Verdaasdonk Spado 4,25 X 4,06 3,93 4,29 X 4,29 +1.2 m/s4,35
8 Amber Broeren THOR 4,01 4,15 4,28 4,01 4,00 4,09 4,28 +1.0 m/s4,33
9 Bijou Leto AV Sprint 4,15 4,12 3,95 4,15 +1.5 m/s4,30
10 Susan Korevaar AV Attila X 3,90 4,15 4,15 +1.7 m/s4,22
11 Kaylee Damen ACHL 3,81 4,15 X 4,15 +0.5 m/s3,99
12 Fleur Boender Eindhoven 4,14 3,78 3,92 4,14 +1.4 m/s4,15
13 Renée Overmeijer PH 3,92 3,98 3,73 3,98 +1.3 m/s3,93
14 Ilse van de Wiel AVGM 3,89 3,71 3,36 3,89 +1.6 m/s3,85
15 Isa Poels AV De Keien 3,86 3,36 3,77 3,86 3,70
16 Nyssa Engels HAC X 3,78 3,80 3,80 3,46
17 Emmelie Schraven PH X 2,93 3,80 3,80 +1.4 m/s3,89
18 Lise Kappen PH 3,72 3,78 3,70 3,78 3,74
19 Noortje Lambregts THOR 3,78 X 3,67 3,78 3,70
20 Jip Janga AV De Keien 3,67 3,64 3,49 3,67 3,78
21 Julia Haverkamp THOR 3,49 3,67 3,48 3,67 3,65
22 Marloes Oomen PH 3,52 3,55 3,65 3,65 3,71
23 Lieke Reijs AV Oss `78 3,46 3,37 3,61 3,61 3,64
24 Meike de Graauw PH 2,61 3,60 3,35 3,60 3,69
25 Lise Romijn PH 3,43 3,38 3,55 3,55 3,66
26 Marit van der Leij Eindhoven 3,28 3,53 3,20 3,53 3,58
27 Anna van Straten AVGM 3,52 2,87 3,27 3,52 3,53
28 Gwen Bogers HAC 3,48 3,51 3,43 3,51 3,46
29 Amalia Biesen AV De Keien 3,29 3,13 3,38 3,38 3,46
30 Femke Reijs AV Oss `78 2,78 3,32 3,16 3,32 3,73
Janna Bergink AV Attila - - X NM 4,16
Emma Holst HAC X X X NM 3,39
Brittany Cools THOR - DNS 4,27