Uitslagen Jongens Junior C Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Sijmen Doorakkers Atledo 35,43 37,35 37,01 45,21 44,50 38,45 45,21 42,65
2 Mats Merkelbach PH 42,18 40,95 43,47 41,52 X 43,47 43,08
3 Max van Velzen PH 40,09 41,17 42,93 42,34 38,00 39,82 42,93 41,51
4 Floris Nolet PH 41,15 38,57 39,28 39,06 37,95 42,59 42,59 43,29
5 Carlo Schoonen HAC 37,92 35,96 37,52 39,09 41,96 X 41,96 41,15
6 Robbert Maas Spado 37,88 32,63 39,55 40,53 40,16 36,96 40,53 35,10
7 Tom Michielsen AVGM 37,95 29,62 35,85 X 37,95 37,46
8 Benjamin ...bbelstein PH 33,76 29,62 31,68 33,01 33,87 30,91 33,87 36,33
9 Rens de Graauw PH 33,24 29,74 32,62 33,24 40,51
10 Chuck Pols Scorpio 29,86 31,54 31,95 31,95 37,54
11 Jelmer van Leerdam PH X 31,73 X 31,73 32,37
12 Joep Teisman Eindhoven 31,20 29,03 X 31,20 30,84
13 Tom van Schijndel AVGM 25,83 X X 25,83 42,10
14 Pelle Mutsaers Eindhoven 22,20 X 25,62 25,62 20,61
15 Ryan Peters AV Oss `78 24,68 25,23 24,82 25,23 25,67
16 Lucas van der Leij Eindhoven 23,56 X 21,34 23,56 22,68
Sem Van Campen AV Sprint - - - DNS 18,41

Uitslagen Jongens Junior D Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Max Kreeft AV Spiridon 31,52 38,20 42,44 33,19 38,88 X 42,44 43,05
2 Tygo Naafs AV Spiridon X 35,16 35,32 33,31 39,19 41,70 41,70 36,72
3 Tim Pelkmans AV Sprint 38,32 35,92 37,01 - 38,48 X 38,48 38,56
4 Ryan Jansen Scorpio 27,56 37,20 30,25 24,51 27,05 X 37,20 33,27
5 Jake Romijn PH 24,95 32,14 31,90 X 26,86 20,50 32,14 34,04
6 Jaco Delissen AV Attila 25,61 25,05 29,99 27,78 27,25 - 29,99 26,14
7 Pim Nuijten Spado 29,58 25,34 25,55 23,92 27,40 28,46 29,58 28,81
8 Joey de Hesselle DJA 23,73 20,87 26,47 28,96 28,93 27,61 28,96 27,34
9 Joep ten Houten HAC 25,98 21,58 23,24 25,98 27,49
10 Joost Winkel AV Sprint 22,24 23,87 24,61 24,61 24,90
11 Sven Grooters PH 19,17 22,84 14,68 22,84 20,99
12 Dinand Weerts ATH 20,19 17,08 22,13 22,13 23,22
13 Max de Kruijf PH 21,50 21,64 19,21 21,64 21,99
14 Jorn Storcken JSPR 12,94 15,29 12,69 15,29 13,00
Ryan Rooijackers GAC Gemert - - - DNS 20,20

Uitslagen Meisjes Junior C Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Sanne Diepen PH 31,43 28,26 32,80 - 31,92 27,79 32,80 33,71
2 Anouk Klöpping AVV X 30,70 X X 27,91 30,85 30,85 30,25
3 Kirsten Peeters Eindhoven X 25,79 23,69 25,70 30,15 28,28 30,15 30,09
4 Floor Alessie AV Attila 28,25 26,59 28,98 28,26 28,62 X 28,98 34,99
5 Safira den Oudsten AV Spiridon 26,71 23,08 22,61 26,25 27,71 - 27,71 28,27
6 Nadine van...en Hoogen PH X X 23,05 X X X 23,05 29,05
7 Renske Nuijten Spado 16,07 19,09 21,65 20,43 21,40 18,40 21,65 23,92
8 Nienke van Duren GVAC 15,16 15,73 18,64 17,88 16,29 18,09 18,64 20,00
9 Enola Redering Atledo X 14,62 16,59 16,59 19,40
10 Karlijn Hoogendorp GVAC 16,46 15,99 16,31 16,46 17,13
Anouk Terheijden HAC X X X NM 27,33

Uitslagen Meisjes Junior D Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Joanne Schaap PH 29,72 26,77 25,22 34,08 21,79 24,26 34,08 31,48
2 Hanna van Baast AV Attila 32,09 26,91 29,96 - - - 32,09 33,46
3 Moos van Gendt Eindhoven 25,96 27,33 25,71 - 23,67 22,91 27,33 28,92
4 Mikki Lips AV Sprint 21,32 19,94 26,81 - 25,94 25,94 26,81 24,59
5 Alysa Sheppard Spado 22,09 21,90 18,94 19,19 21,79 22,83 22,83 23,96
6 Yana van Aarle Eindhoven 18,91 20,71 19,60 20,72 18,30 18,25 20,72 23,20
7 Anouk van Jeveren Scorpio 17,20 20,69 19,56 15,49 18,72 18,27 20,69 20,93
8 Maartje R...senschoon GVAC 15,79 18,03 20,35 20,08 18,59 16,90 20,35 22,45
9 Meike de Graauw PH 16,22 14,70 18,61 18,61 19,86
10 Noortje Lambregts THOR 14,18 14,14 13,63 14,18 19,60