Uitslagen Jongens Pupil A1 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Fabio Valle Sanchez AV 1923 3,58 --- 434
2 Patrick Hees AV 1923 3,51 --- 420
3 Thomas van Willegen AV Aalsmeer 3,50 --- 418
4 Thijs Oppewal AV Zaanland 3,42 --- 402
5 Robin den Engelse AV 1923 3,35 --- 388
6 Thomas Konings AV Zaanland 3,32 --- 382
7 Steven Waasdorp AV Aalsmeer 3,27 --- 372
8 Bram Ruizeveld AV Zaanland 3,26 --- 370
9 Ezra ter Stroot AV 1923 3,20 --- 358
10 Jorg Kelpin AV 1923 3,18 --- 354
11 Ermias van Delft AV Zaanland 3,13 --- 344
12 Justin Alewijnse AV Aalsmeer 3,12 --- 342
13 Midas van Zanten AV 1923 3,00 --- 318
14 Gijs Nolen AV 1923 2,93 --- 304
15 Marijn van den Berg AV Zaanland 2,84 --- 286
15 Teis Braspenning AV Zaanland 2,84 --- 286
17 Bodhian van Proosdij AV Zaanland 2,69 --- 256
18 Stein Visscher AV Zaanland 2,66 --- 250
19 Stijn Rijkenberg AV Zaanland 2,64 --- 246
20 Lars Wiedijk AKU 2,46 --- 210
21 Vince Drenth AV Aalsmeer 2,31 --- 180
22 Casper van...ardenbrug AKU 2,20 --- 158
Mees Eduard AV Aalsmeer DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil C Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Florian Faber AKU 3,00 --- 318
2 Hugo van Willegen AV Aalsmeer 2,91 --- 300
3 Akira Kerr AKU 2,82 --- 282
4 Jonathan Kef AV Zaanland 2,81 --- 280
5 Ruben Koopmans AV Zaanland 2,80 --- 278
6 Geyers Kleverlaan AV 1923 2,72 --- 262
7 Gijs Happe AV Zaanland 2,71 --- 260
8 Guus Pouw AKU 2,61 --- 240
9 Laurens van den Berg AV Zaanland 2,59 --- 236
10 Miska van den Toorn AV 1923 2,58 --- 234
11 Tijn van Zaal AKU 2,57 --- 232
11 Luke van Diemen AV 1923 2,57 --- 232
13 Jason Smit AKU 2,53 --- 224
13 Sven Rijkenberg AV Zaanland 2,53 --- 224
15 Silvan Oud AV Aalsmeer 2,50 --- 218
16 Jack van Eijk AKU 2,48 --- 214
17 Job Welink MNNK 2,43 --- 204
18 Mark Westra AKU 2,42 --- 202
18 Jonne van ...ardenburg AKU 2,42 --- 202
20 Sverre de Boer MNNK 2,37 --- 192
21 Leon Ekelschot AKU 2,30 --- 178
21 Tobias Piet AV 1923 2,30 --- 178
23 Luuk Zwanenburg AKU 2,22 --- 162
24 Ivo Meijer AKU 2,19 --- 156
25 Gijs Kuiper AV Zaanland 2,17 --- 152
26 Stijn Jacobs AKU 2,09 --- 136
27 Julius van...lgenburgh AV Aalsmeer 2,08 --- 134
27 Teun Hondebrink AV Zaanland 2,08 --- 134
29 Ryan Waasdorp AV Aalsmeer 2,05 --- 128
30 Kas van der Stokker AV Aalsmeer 1,71 --- 60
31 Liamm Dil AV Zaanland 1,60 --- 38
Alex Marinus AV 1923 DNS --- 0
Fedde van ...r Giessen AV 1923 DNS --- 0
Mika van Wel AV 1923 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil Mini Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Tim Taanman AKU 2,59 --- 236
2 Benjamin Miedema AV 1923 2,46 --- 210
3 Thomas van Kleef AV Zaanland 2,30 --- 178
4 Zion Tesfaye AV Zaanland 2,29 --- 176
5 Teun Ruizeveld AV Zaanland 2,12 --- 142
6 Victor Hudson AV 1923 2,01 --- 120
7 Jay van Kempen AKU 1,93 --- 104
8 Ian Mulder AV 1923 1,85 --- 88
9 Sebastiaan... Schinkel AKU 1,55 --- 28

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Nehissa Hendriks AV 1923 3,69 --- 456
2 Maud Schrama AKU 3,46 --- 410
3 Guusje de Groot AV Zaanland 3,22 --- 362
4 Anne Jongedijk AV 1923 3,12 --- 342
5 Amber Deijkers AV Zaanland 3,04 --- 326
6 Kaitlyn Groot AV 1923 3,00 --- 318
7 Carice Heemskerk AV Aalsmeer 2,94 --- 306
8 Vlinder Ouderling AKU 2,93 --- 304
9 Luna Maij AV Zaanland 2,92 --- 302
10 Sara Pouw AKU 2,90 --- 298
10 Sterre van Ewijk AV 1923 2,90 --- 298
12 Rosa Bak AV 1923 2,88 --- 294
13 Marthe van der Meer AV 1923 2,86 --- 290
14 Doris Thomas AV 1923 2,85 --- 288
14 Xena Daalman AV Aalsmeer 2,85 --- 288
16 Djuna Gersen AV Aalsmeer 2,83 --- 284
17 Fenna Hudson AV 1923 2,80 --- 278
18 Branwen Bosland AV Zaanland 2,79 --- 276
19 Roosje Honingh AKU 2,60 --- 238
20 Malin Wattel AV 1923 2,59 --- 236
20 Caroline Tahapary AV Zaanland 2,59 --- 236
22 Senna Kraan AV Aalsmeer 2,46 --- 210
22 Senna Dil AV Zaanland 2,46 --- 210
24 Jip van der Voorn AV Zaanland 2,44 --- 206
Cato Schuitemaker AV 1923 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Sophie Lucas AV Aalsmeer 3,57 --- 432
2 Elin van Dijken AKU 3,48 --- 414
3 Maud de Jong AV 1923 3,17 --- 352
4 Ivy Olieberg AV 1923 3,04 --- 326
5 Marie-Juli...e Goedel AV Aalsmeer 2,99 --- 316
6 Maartje Brakenhoff AV Zaanland 2,92 --- 302
7 Laura van Luinen AKU 2,77 --- 272
8 Tess van Tol AKU 2,75 --- 268
9 Ralycia Finies AKU 2,73 --- 264
9 Julia Prins AV Zaanland 2,73 --- 264
11 Nena Donker AV 1923 2,68 --- 254
12 Joena van Oordt AV 1923 2,66 --- 250
13 Hanne van Essen AV 1923 2,62 --- 242
14 Lisa de Vries AV Aalsmeer 2,54 --- 226
15 Kidist Tesfaye AV Zaanland 2,44 --- 206
16 Tess van Tol AKU 2,38 --- 194
16 May Diop AV Zaanland 2,38 --- 194
18 Anne Lubbers AV Aalsmeer 2,37 --- 192
18 Lisa van Kleef AV Zaanland 2,37 --- 192
20 Tess Nijland AV 1923 2,35 --- 188
21 Renske Olieman AV Aalsmeer 2,33 --- 184
22 Lieke Pfeffer AV 1923 2,32 --- 182
23 Janine Sicking AV Zaanland 2,27 --- 172
24 Merel Appeldorn AKU 2,21 --- 160
25 Zara Velten AKU 2,13 --- 144
26 Jacoba Tahapary AV Zaanland 2,10 --- 138
27 Dagmar van den Berg AKU 1,91 --- 100

Uitslagen Meisjes Pupil C Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jip de Groot AV Zaanland 3,08 --- 334
2 Lucy de Kruif AV 1923 2,99 --- 316
3 Chava Burleson AV 1923 2,76 --- 270
4 Jennecy Prokop AV Aalsmeer 2,67 --- 252
5 Lisa Hazelaar AV Aalsmeer 2,59 --- 236
6 Lilian Groot AV 1923 2,58 --- 234
7 Isa Bouwman AKU 2,43 --- 204
8 Noura Boujaou AV Zaanland 2,41 --- 200
9 Malou de Gauw AV Zaanland 2,37 --- 192
10 Betty van der Meer AV 1923 2,36 --- 190
11 Amber Springer AKU 2,34 --- 186
12 Julia Djordjevic AV Aalsmeer 2,27 --- 172
13 Esmee Otto AV Zaanland 2,20 --- 158
14 Merel de Vries AV Aalsmeer 2,18 --- 154
15 Senna Ebbers AV Zaanland 2,17 --- 152
16 Anouk Verhaal AV Zaanland 2,15 --- 148
17 Linn Smithuis AV Aalsmeer 2,13 --- 144
18 Elise Hoetmer AKU 2,12 --- 142
19 Loïs Rump AV 1923 2,11 --- 140
20 Liesje Ouderling AKU 2,06 --- 130
21 Mirte Gunther AKU 2,04 --- 126
22 Sarah Kappert AV Aalsmeer 1,18 --- 0
Firy Zwaan AV Zaanland DNS --- 0