Uitslagen Jongens Pupil C Balwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Florian Faber AKU 25,83 --- 394
2 Ruben Koopmans AV Zaanland 22,40 --- 350
3 Silvan Oud AV Aalsmeer 20,39 --- 323
4 Gijs Happe AV Zaanland 20,15 --- 320
5 Laurens van den Berg AV Zaanland 19,17 --- 306
6 Akira Kerr AKU 19,10 --- 305
7 Mark Westra AKU 18,59 --- 297
8 Miska van den Toorn AV 1923 17,79 --- 285
9 Hugo van Willegen AV Aalsmeer 17,49 --- 281
10 Guus Pouw AKU 17,13 --- 275
11 Tijn van Zaal AKU 15,44 --- 249
12 Jason Smit AKU 15,25 --- 246
13 Ryan Waasdorp AV Aalsmeer 14,39 --- 232
14 Teun Hondebrink AV Zaanland 14,38 --- 232
15 Jack van Eijk AKU 14,33 --- 231
16 Luke van Diemen AV 1923 12,89 --- 206
17 Julius van...lgenburgh AV Aalsmeer 12,58 --- 201
18 Sven Rijkenberg AV Zaanland 12,36 --- 197
19 Geyers Kleverlaan AV 1923 11,80 --- 187
20 Gijs Kuiper AV Zaanland 11,70 --- 185
21 Job Welink MNNK 11,54 --- 182
22 Leon Ekelschot AKU 11,38 --- 179
23 Jonathan Kef AV Zaanland 11,13 --- 174
24 Jonne van ...ardenburg AKU 10,85 --- 169
25 Tobias Piet AV 1923 10,66 --- 165
26 Ivo Meijer AKU 9,40 --- 140
27 Stijn Jacobs AKU 9,15 --- 135
28 Sverre de Boer MNNK 8,86 --- 129
29 Luuk Zwanenburg AKU 8,10 --- 113
30 Kas van der Stokker AV Aalsmeer 7,78 --- 105
31 Liamm Dil AV Zaanland 6,29 --- 70
Alex Marinus AV 1923 DNS --- 0
Fedde van ...r Giessen AV 1923 DNS --- 0
Mika van Wel AV 1923 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil Mini Balwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Tim Taanman AKU 14,36 --- 231
2 Teun Ruizeveld AV Zaanland 11,51 --- 181
3 Benjamin Miedema AV 1923 11,44 --- 180
4 Victor Hudson AV 1923 10,20 --- 156
5 Jay van Kempen AKU 10,08 --- 154
6 Thomas van Kleef AV Zaanland 8,87 --- 129
7 Ian Mulder AV 1923 8,00 --- 110
8 Sebastiaan... Schinkel AKU 7,24 --- 93
9 Zion Tesfaye AV Zaanland 4,77 --- 29

Uitslagen Meisjes Pupil B Balwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Laura van Luinen AKU 22,07 --- 346
2 Maud de Jong AV 1923 18,77 --- 300
3 Sophie Lucas AV Aalsmeer 18,35 --- 294
4 Lisa de Vries AV Aalsmeer 17,04 --- 274
5 Elin van Dijken AKU 16,14 --- 260
6 Marie-Juli...e Goedel AV Aalsmeer 15,86 --- 256
7 Tess van Tol AKU 15,67 --- 253
8 Ralycia Finies AKU 15,00 --- 242
9 Tess Nijland AV 1923 14,97 --- 242
10 Renske Olieman AV Aalsmeer 14,69 --- 237
11 Julia Prins AV Zaanland 13,72 --- 221
12 Joena van Oordt AV 1923 13,68 --- 220
13 Merel Appeldorn AKU 13,28 --- 213
14 Maartje Brakenhoff AV Zaanland 12,83 --- 205
15 Zara Velten AKU 12,74 --- 204
16 Ivy Olieberg AV 1923 12,50 --- 199
17 Nena Donker AV 1923 12,12 --- 193
18 Hanne van Essen AV 1923 11,89 --- 188
19 Anne Lubbers AV Aalsmeer 11,60 --- 183
20 Dagmar van den Berg AKU 11,44 --- 180
21 Kidist Tesfaye AV Zaanland 11,21 --- 176
22 May Diop AV Zaanland 11,11 --- 174
23 Tess van Tol AKU 10,05 --- 153
24 Lieke Pfeffer AV 1923 9,46 --- 142
25 Janine Sicking AV Zaanland 8,71 --- 126
26 Lisa van Kleef AV Zaanland 7,34 --- 95
27 Jacoba Tahapary AV Zaanland 5,82 --- 58

Uitslagen Meisjes Pupil C Balwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Malou de Gauw AV Zaanland 18,16 --- 291
2 Lilian Groot AV 1923 15,04 --- 243
3 Linn Smithuis AV Aalsmeer 13,39 --- 215
4 Merel de Vries AV Aalsmeer 13,09 --- 210
5 Lucy de Kruif AV 1923 12,14 --- 193
6 Jip de Groot AV Zaanland 11,86 --- 188
7 Lisa Hazelaar AV Aalsmeer 11,54 --- 182
8 Chava Burleson AV 1923 11,23 --- 176
9 Jennecy Prokop AV Aalsmeer 10,86 --- 169
10 Loïs Rump AV 1923 10,07 --- 154
11 Amber Springer AKU 10,03 --- 153
12 Senna Ebbers AV Zaanland 9,88 --- 150
13 Liesje Ouderling AKU 9,83 --- 149
14 Esmee Otto AV Zaanland 9,59 --- 144
15 Noura Boujaou AV Zaanland 9,37 --- 140
16 Mirte Gunther AKU 9,32 --- 139
17 Betty van der Meer AV 1923 9,30 --- 138
18 Isa Bouwman AKU 8,98 --- 132
19 Julia Djordjevic AV Aalsmeer 8,72 --- 126
20 Anouk Verhaal AV Zaanland 6,79 --- 82
21 Elise Hoetmer AKU 6,39 --- 73
22 Sarah Kappert AV Aalsmeer 5,56 --- 51
Firy Zwaan AV Zaanland DNS --- 0