Uitslagen Jongens Pupil A1 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Thomas van Willegen AV Aalsmeer 9,3 --- 552
2 Fabio Valle Sanchez AV 1923 9,4 --- 535
3 Robin den Engelse AV 1923 10,1 --- 427
3 Ermias van Delft AV Zaanland 10,1 --- 427
5 Steven Waasdorp AV Aalsmeer 10,2 --- 413
6 Ezra ter Stroot AV 1923 10,3 --- 399
6 Patrick Hees AV 1923 10,3 --- 399
6 Thijs Oppewal AV Zaanland 10,3 --- 399
9 Jorg Kelpin AV 1923 10,4 --- 386
9 Bram Ruizeveld AV Zaanland 10,4 --- 386
11 Justin Alewijnse AV Aalsmeer 10,5 --- 372
12 Bodhian van Proosdij AV Zaanland 10,8 --- 333
12 Thomas Konings AV Zaanland 10,8 --- 333
14 Gijs Nolen AV 1923 11,0 --- 308
14 Teis Braspenning AV Zaanland 11,0 --- 308
16 Vince Drenth AV Aalsmeer 11,1 --- 296
17 Midas van Zanten AV 1923 11,2 --- 285
17 Stijn Rijkenberg AV Zaanland 11,2 --- 285
19 Marijn van den Berg AV Zaanland 11,5 --- 250
20 Lars Wiedijk AKU 11,8 --- 218
21 Stein Visscher AV Zaanland 11,9 --- 207
Casper van...ardenbrug AKU DNS --- 0
Mees Eduard AV Aalsmeer DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Bart Blokdijk AV 1923 9,0 --- 604
2 Abel Kloppenburg AKU 9,3 --- 552
3 Marnix Molenaar AV 1923 9,5 --- 519
3 Dante Staneke AV Zaanland 9,5 --- 519
5 Colin Alewijnse AV Aalsmeer 9,6 --- 503
6 Gillis Krol AV 1923 9,7 --- 487
7 Jelmer de Gauw AV Zaanland 9,8 --- 472
8 Kees de Waal AV 1923 10,0 --- 442
9 Robbin Gunther AKU 10,2 --- 413
9 Manolo Scheers AV 1923 10,2 --- 413
11 Lucas Baas AKU 10,3 --- 399
11 Reinier Ruizendaal AKU 10,3 --- 399
11 Bas Oosterhuis AV 1923 10,3 --- 399
11 Bram Verdegaal AV 1923 10,3 --- 399
11 Mick van Schaffelaar AV 1923 10,3 --- 399
16 Tycho ten Hoorn AV Zaanland 10,4 --- 386
17 Thijs van Roermond AV Zaanland 10,5 --- 372
18 Lucca van Opdorp AV 1923 10,6 --- 359
19 Kjeld Losekoot AKU 10,7 --- 346
20 Wilhelm Burger AKU 10,9 --- 321
20 Luïs Pfeffer AV 1923 10,9 --- 321
22 Splinter van Belle AV 1923 11,0 --- 308
23 Peter Idema AKU 11,3 --- 273
24 Ymte van den Eijnden AV 1923 13,5 --- 60

Uitslagen Meisjes Pupil A1 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Nehissa Hendriks AV 1923 9,4 --- 535
2 Maud Schrama AKU 10,1 --- 427
3 Guusje de Groot AV Zaanland 10,2 --- 413
4 Kaitlyn Groot AV 1923 10,5 --- 372
5 Sara Pouw AKU 10,6 --- 359
6 Rosa Bak AV 1923 10,7 --- 346
6 Carice Heemskerk AV Aalsmeer 10,7 --- 346
6 Luna Maij AV Zaanland 10,7 --- 346
9 Malin Wattel AV 1923 10,8 --- 333
9 Djuna Gersen AV Aalsmeer 10,8 --- 333
11 Doris Thomas AV 1923 10,9 --- 321
11 Amber Deijkers AV Zaanland 10,9 --- 321
13 Xena Daalman AV Aalsmeer 11,0 --- 308
14 Marthe van der Meer AV 1923 11,1 --- 296
14 Sterre van Ewijk AV 1923 11,1 --- 296
16 Anne Jongedijk AV 1923 11,2 --- 285
16 Fenna Hudson AV 1923 11,2 --- 285
18 Caroline Tahapary AV Zaanland 11,3 --- 273
19 Senna Dil AV Zaanland 11,4 --- 262
20 Vlinder Ouderling AKU 11,5 --- 250
21 Branwen Bosland AV Zaanland 11,6 --- 239
22 Senna Kraan AV Aalsmeer 11,7 --- 228
23 Jip van der Voorn AV Zaanland 11,9 --- 207
24 Roosje Honingh AKU 12,4 --- 157
Cato Schuitemaker AV 1923 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Eva Bijl AV 1923 9,4 --- 535
2 Noa Sonius AV Zaanland 9,6 --- 503
3 Tess Verwer MNNK 9,7 --- 487
4 Filia Kaffatos AKU 9,9 --- 457
4 Jordan Burleson AV 1923 9,9 --- 457
4 Nicky Verlaan AV Aalsmeer 9,9 --- 457
7 Esmee Meering AKU 10,0 --- 442
7 Puck Schipper AV Zaanland 10,0 --- 442
7 Suzanne Otto AV Zaanland 10,0 --- 442
10 Eline van Noort AV Aalsmeer 10,1 --- 427
10 Coco de Jong MNNK 10,1 --- 427
12 Naomi van Berkel AKU 10,2 --- 413
12 Julia van Luinen AKU 10,2 --- 413
12 Bella van de Keuken AV 1923 10,2 --- 413
12 Juna van der Waall AV Aalsmeer 10,2 --- 413
16 Vere de Bruijn AV 1923 10,3 --- 399
17 Isis Wilhelm AV 1923 10,4 --- 386
17 Pam de Kruif AV 1923 10,4 --- 386
19 Mette Smithuis AV Aalsmeer 10,5 --- 372
20 Sela van Waveren MNNK 10,6 --- 359
21 Kyra Bonte MNNK 10,7 --- 346
22 Lotte Kes AKU 10,9 --- 321
23 Sam Haringsma AKU 11,0 --- 308
24 Isabelle Koorn AKU 11,1 --- 296
25 Pippa Kuiper AV Zaanland 11,3 --- 273
26 Daphne Beket AV Zaanland 11,5 --- 250
27 Merit Buijks AKU 12,2 --- 177
27 Lale Berk AV 1923 12,2 --- 177
Senna Stokman AV Aalsmeer DNS --- 0
Floor Bakker AV Zaanland DNS --- 0