Uitslagen Jongens Junior A 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Cain Rutgers Almere `81 9:00,19
8:30,00
2 Achraf Boutkabout PAC 9:39,94
8:48,58
3 Tonnie de Benis AVGM 10:09,82
10:00,00
Tristan Slobben AV Trias --- 8:45,00

Uitslagen Jongens Junior B 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Marlon van Zijl CAV Energie 9:25,73
9:25,40
2 Haico Boer CAV Energie 9:52,45
9:17,72
3 Tom Fobbe PAC 10:04,23
9:59,00
4 Pascal Doornhein PAC 11:35,98
12:00,00
Jort Benz CAV Energie --- 8:55,00
Jaïr van Winkel Atledo --- 9:22,44

Uitslagen Masters Mannen 3000 meter

# Naam Categorie 3000mOBP
1 Erwin Harmes GRTM M35 8:50,69
8:32,10
2 Nixon Fernandes PAC M35 9:06,19
8:59,00
3 Jurryt de Vries PAC M35 10:05,96
10:04,00
4 Dolf van de Voort PAC M40 10:08,12
10:13,43
5 Ali Shugul PAC M40 10:13,88
9:50,00
6 Henri Havinga AV `40 M55 10:14,44
9:58,80
7 Fisaha Zenfu Haag M35 10:14,85 ---
8 Winston van Gemd Rotterdam M45 10:22,08
11:20,00
9 Mario Wesdorp PAC M45 10:37,66
10:36,00
10 Erwin Koens Rotterdam M35 10:45,28
10:30,00
11 Krijn Kroezen SPLS M45 10:45,76
10:19,80
12 Piet van Mourik Delta Sport M50 10:49,19
10:35,00
13 Roberto S...nnshausen PAC M35 10:49,28
10:56,00
14 Peter Sabel Rotterdam M50 10:50,64
10:30,00
15 Bas Brinkhof PAC M40 10:52,21 ---
16 Erik Nieuwenboom Rotterdam M45 10:52,83
11:04,00
17 Arnout Brouwers PAC M35 10:57,76
11:11,00
18 Han Claerhoudt PAC M50 10:59,08
10:55,00
19 Jeroen Kneppers PAC M35 11:12,45
11:15,00
20 Jeroen Schreuder PAC M45 11:13,54
10:30,00
21 Niels Wiese Rotterdam M35 11:25,54
11:30,00
22 Cor Berrevoets PAC M50 11:29,75 ---
23 Martijn Verdoes PAC M35 11:35,11
12:00,00
24 Paul Streep PAC M65 11:36,73 ---
25 Spas Gueorguiev LGAS M40 11:36,97
11:09,00
26 Harry Oosterveen AV Sparta M50 11:47,71
11:45,00
27 Jacques Koekkoek PAC M45 12:01,02 ---
28 Marco Vendeloo Rotterdam M40 12:05,70
12:09,70
29 Philip Huijts PAC M45 12:06,63
11:59,00
30 Hans Verboon PAC M40 12:21,77
11:00,00
31 Jan Groen Start `78 M55 12:24,78 ---
32 Henry Sipkes PAC M45 12:37,77
12:50,00
33 Rogier Neufeglise PAC M35 12:43,45
12:30,00
34 Frank Nederhand PAC M50 13:16,09
14:59,00
35 Niels Keehnen PAC M55 13:44,59 ---
36 Frans Dijkman AVGM M70 13:50,62
13:43,40
37 Arthur Stam PAC M60 13:51,97
13:00,00
38 Jeroen Vis PAC M40 14:02,14
16:00,00
39 Bauke de Jong avVN M70 14:36,63
14:15,00
Cornelis ...ziioannou AV Passaat M35 --- 9:08,00
Arnold Vonk AV Sparta M45 --- 11:09,70
Jeroen Schreuder PAC M45 --- ---
Rini de Jong PAC M45 --- 11:26,00
Johannes op den Camp PAC M45 --- 15:17,00
Chris Roeland PAC M50 --- 13:40,00
Heico Kerkmeester PAC M50 --- ---
Ron Vink PAC M50 --- 13:00,00
Karel Uitterlinden SPOB M50 --- 10:14,00
Theo Cummins PAC M60 --- 15:00,00
Rob Bosboom PAC M60 --- 12:15,00
Bas Nagtegaal Fortius M65 --- ---

Uitslagen Masters Vrouwen 3000 meter

# Naam Categorie 3000mOBP
1 Mijke van ...kelenburg PAC V40 14:28,10
14:00,00

Uitslagen Meisjes Junior A 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Sanne Mooldijk Rotterdam 10:24,11
10:30,00
2 Sanne van Gils Spado 10:41,51
10:30,00
3 Linda Alz...e Ramirez ARV Ilion 10:46,24
10:50,72
4 Pamela Al...e Ramirez ARV Ilion 11:07,00
10:46,67
5 Julia Verhagen PAC 11:35,50 ---

Uitslagen Meisjes Junior B 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Marije Hijman PAC 10:09,79
10:06,00
2 Lotte Veldhoen CAV Energie 10:35,56
10:02,54
3 Vivienne ...rssinkhof Fit 11:32,29
11:23,99
4 Sanne van Beek PAC 11:46,98
11:23,00
5 Frouke Benz CAV Energie 12:40,69
11:48,00
6 Mella van der Leije PAC 13:49,36
13:31,00

Uitslagen Recreanten mannen Senioren 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Lionel Parry PAC 10:40,49
10:28,00
2 Robert Roomer PAC 10:56,13
11:45,00
3 Andre Schravemade Nederland 11:29,37
11:18,00
4 Ad van der Meer PAC 11:30,65
12:00,00
5 Mathijs Veerananda EURR 11:42,06
11:40,00
6 Dick Kabel PAC 12:04,34
12:20,00
7 Mark van den Berg PAC 13:29,69
13:50,00
8 Lorenzo vd Leije PAC 15:28,45
15:00,00
Barend de Wit PAC --- ---
Don van Vianen PAC --- 10:59,00
Bas van Binnendijk PAC --- ---
Nick Brinkman PAC --- 12:00,00
Berend Nagtegaal PAC --- 13:00,00

Uitslagen Recreanten vrouwen Senioren 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Senioren mannen 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Ralf Nieuwenhuizen Rotterdam 8:28,01
8:48,50
2 Ivo Bijl AV Passaat 8:28,43
8:28,80
3 Lars Gerritsen AV Passaat 8:30,36
8:24,90
4 Harmen Hoek DAV Kronos 8:37,02
8:22,60
5 Eduard Grob GACH 8:39,80
8:44,50
6 Björn Koreman Leiden 8:41,28
8:43,60
7 Habtom Okbamichael PAC 8:44,54
8:35,50
8 Marco van Etten Rotterdam 8:50,75
8:50,00
9 Erwin Poldervaart Spark 8:57,34
8:46,00
10 Jasper Boot Leiden 8:58,17
8:45,00
11 Wynfrith Meijwes Haag 8:58,31
9:13,90
12 Leon Graumans AV Phoenix 9:00,74
8:58,00
13 Jan Berkhout Leiden 9:01,37
8:49,03
14 Timo de Geus SPOB 9:03,25
8:56,00
15 Ricardo S... Nicolaas FLKK 9:04,12
8:58,00
16 Steef Severijn ARV Ilion 9:07,04
8:46,00
17 Twan Kleijwegt PAC 9:14,05
8:59,00
18 Jean-andrew Fingal PAC 9:20,56
9:23,00
19 Alvin Severijn ARV Ilion 9:23,63
9:00,00
20 Mischa Petie AV Phoenix 9:26,77
9:17,10
21 Siem Uittenhout AV Phoenix 9:32,44
9:18,00
22 Ton Hettema Rotterdam 9:35,13
9:38,00
23 Maarten Zeegers Maastricht 9:39,62
9:00,00
24 Tewelde Kflom AVGM 9:54,78
10:00,00
25 Mikiele Hadish PAC 9:59,08 ---
26 Mitchel Molenaar Haag 9:59,89
9:45,00
27 Arnold Zijler PAC 10:03,24
9:49,00
28 Peter Pollemans PAC 10:04,95
9:55,00
29 Randolf va...Lambalgen PAC 10:05,41
10:20,00
30 Daan Van Hoof AVGM 10:06,25
10:00,00
31 Stefan van der Ploeg PAC 10:14,49
10:31,00
32 Peter Kooijmans PAC 10:15,44
10:41,36
33 Joris Wulfert EURR 10:15,76
10:21,70
34 Joey van t Hoff PAC 10:16,49
10:28,00
35 Kevin Versprille PAC 10:16,97
9:59,00
36 Paul Miedema PAC 10:18,90
10:35,00
37 Leon Schadee PAC 10:19,24
10:29,00
38 Mark de Munter PAC 10:20,02
10:10,00
39 Roberto Roberto PAC 10:20,63
10:30,00
40 Richard Holstege AV `40 10:25,01
10:30,00
41 Jeffrey Va...der Krogt PAC 10:26,80
10:30,00
42 Matthijs v... der Beek De Kieviten 10:31,17
10:30,00
43 Evgenii Velichko Rotterdam 10:37,34
11:00,00
44 Nick Stigter PAC 10:52,62
11:00,00
45 Gilbert Maduro PAC 10:58,86
11:00,00
46 Rijk Van Dongen FLKK 11:02,12
11:30,00
47 Martijn Baten EURR 11:03,69 ---
48 Edwin Borst PAC 11:04,08
11:30,00
49 Jasper van der Hoek PAC 11:07,72 ---
50 Jojakim Verlinde Rotterdam 11:21,23
11:15,00
51 Volkan Bugur AU 11:24,18
10:46,00
52 Daniel Andriessen PAC 11:28,46
11:15,00
53 Mart Koedood PAC 11:31,59
12:00,00
54 Hugo du Mez PAC 11:36,89
11:17,00
55 Jesse Plomp PAC 11:40,39
11:30,00
56 Erik Arkes PAC 11:50,52
12:30,00
57 Bart Verkuilen PAC 12:32,16
12:00,00
58 Robert Fasshauer PAC 13:19,46 ---
59 Erik van Wageningen PAC 13:31,81
12:30,00
60 Mitch Hogner PAC 14:04,03
15:00,00
Jelle Meens PAC --- 11:10,00
Nick Stigter PAC --- 11:00,00
Koen Gideonse PAC --- 11:33,00
Yoram Polak PAC --- 8:56,00
Leonard Brandhorst PAC --- 12:00,00
Jaap de Graaf PAC --- ---
Arnold Zijler PAC --- 9:00,00
Martijn Baten PAC --- 12:00,00
Nick Winkelman PAC --- 11:30,00
David Bouman FLKK --- 9:20,00

Uitslagen Senioren vrouwen 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Corinde van Es PAC 10:19,99
10:30,00
2 Marina Voronina Haag 10:53,28
10:55,00
3 Gerrieke ...temarsink AV Phoenix 10:54,43
11:00,00
4 Irene Aldersma Haag 10:54,82
11:00,10
5 Pauline Donkelaar PAC 11:04,00
11:45,00
6 Krista Bruns Haag 11:08,04
11:04,00
7 Emma van Mourik Delta Sport 11:42,61
11:43,00
8 Isabel Cadogan PAC 12:00,62
12:12,00
9 Famke Mölenberg PAC 12:19,93
12:25,00
10 Sevda de Klerk PAC 13:19,52 ---
11 Dyantha Cobet PAC 18:23,54 ---