Uitslagen Jongens Junior A Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Lars Woudenberg AV34 37,82 X X 35,92 39,57 X 39,57 ---
2 Jari Kouwen ACO 33,80 32,12 34,38 31,96 33,97 32,19 34,38 ---
3 Timo Hacquebord Isala `96 25,46 22,81 25,27 X X X 25,46 ---

Uitslagen Jongens Junior B Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Julian Vos AV PEC 1910 50,95 49,89 X X 47,74 40,87 50,95 ---
2 Enrico Loof AV NOP 40,44 39,74 39,60 39,69 38,46 X 40,44 40,06
3 Melle van der Stoel AV34 27,01 X 25,17 26,67 X 25,96 27,01 ---
4 Colin Honders Flevo Delta 19,46 20,61 22,04 20,95 21,81 20,14 22,04 ---

Uitslagen Masters mannen Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jeroen ten Heuvel Flevo Delta 52,55 52,71 50,02 49,73 50,17 49,19 52,71 ---
2 Hans Kappert AV PEC 1910 33,47 33,88 32,88 32,66 33,46 X 33,88 ---
3 Richard Achterberg VAV 28,14 29,43 26,09 28,85 X 30,87 30,87 ---
4 René Hondelink AV34 X 30,21 27,01 29,25 27,10 24,05 30,21 ---

Uitslagen Masters vrouwen Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Ellen de Wever Groningen 20,95 23,74 23,32 23,60 26,44 X 26,44 ---
2 Monique Heijns AV34 17,89 18,49 17,90 X X X 18,49 ---

Uitslagen Meisjes Junior A Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Lena Kater AV PEC 1910 29,28 28,73 31,08 26,03 28,98 X 31,08 ---
2 Daniëlle Spek AV34 25,78 26,24 X X 28,06 X 28,06 ---
3 Renée Bohnsack AV34 X 23,20 X X X X 23,20 ---

Uitslagen Meisjes Junior B Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Lynn van Zijl DVTR 41,59 X X X 34,67 X 41,59 ---
2 Iris Nass AV PEC 1910 X 32,48 38,94 40,74 30,86 X 40,74 ---
3 Janice Zomerman Flevo Delta 36,75 37,85 30,82 34,73 35,44 X 37,85 43,47
4 Danique de Haan AV34 33,44 27,46 32,49 28,37 X X 33,44 ---
5 Linde Augustinus De Gemzen 28,52 31,76 29,98 28,68 27,13 X 31,76 ---
6 Danique Derkx AV34 X 25,95 29,28 X X X 29,28 ---
7 Emma van Emmerik Cialfo 24,56 19,77 21,92 23,24 26,39 X 26,39 ---
8 Karin van den Berg De Gemzen 25,24 26,37 25,18 25,79 24,67 X 26,37 ---
9 Hanna Ogink AV34 X 22,55 25,36 X X X 25,36 ---
10 Camilla Pieper AV34 13,55 16,76 20,95 X X X 20,95 ---
11 Rianne Schonewille AV PEC 1910 X X 20,45 19,55 X X 20,45 ---
12 Marije Salverda Isala `96 14,00 16,30 16,09 12,04 X X 16,30 ---
13 Des Hatzmann De Gemzen 11,35 11,20 10,96 11,85 12,58 X 12,58 ---

Uitslagen Senioren mannen Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Daniël va...der Stege Flevo Delta 56,25 50,59 50,85 55,20 49,33 49,97 56,25 ---
2 David Kater AV PEC 1910 45,63 X 48,92 X 50,81 X 50,81 ---

Uitslagen Senioren vrouwen Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Veerle De Vries Groningen 35,46 34,57 41,88 37,94 39,21 X 41,88 ---
2 Robin Groen Groningen X 35,04 38,23 36,36 34,86 X 38,23 ---
3 Dominique Verheijen De Gemzen 34,38 32,64 32,48 30,72 31,73 X 34,38 ---
4 Karin van Groningen AV NOP 31,28 30,72 33,37 X X X 33,37 ---
5 Heidy Rodijk Cialfo 31,61 25,01 23,76 24,91 X X 31,61 ---
6 Marlijn Bijker AV PEC 1910 28,87 27,23 24,94 26,08 27,50 X 28,87 ---
7 Emma Boeve AV PEC 1910 27,57 26,54 X 26,13 27,57 X 27,57 ---
8 Annemarie Luykx De Gemzen X 16,26 15,82 16,92 15,72 X 16,92 ---