Uitslagen Jongens Junior A 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Lars Woudenberg AV34 11,95 +0.2 m/s---
2 Robert Teune Isala `96 12,61 +0.5 m/s---

Uitslagen Jongens Junior B 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Pierre ten Holder AV PEC 1910 11,66 +0.1 m/s---
2 Gijs van Beilen AV PEC 1910 11,70 +0.2 m/s---
3 Steven Hanekamp De Gemzen 12,50 +0.2 m/s---
4 Simon Gro...esseldijk AV PEC 1910 12,65 +0.1 m/s---
5 Job de Jager AV PEC 1910 12,74 -0.1 m/s12,69
6 Maurits van der Ziel VAV 12,87 -0.1 m/s12,34
7 Kay Hatzmann De Gemzen 13,21 +0.5 m/s---

Uitslagen Masters mannen 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Daniël Gouw Isala `96 12,44 +0.5 m/s---
2 Klaas Dijkstra Groningen 12,49 -0.1 m/s12,00
3 Jan Plat AV PEC 1910 12,61 -0.1 m/s12,70
4 Edwin van Laar LGPK 13,22 +0.1 m/s13,50
5 Jan Ties Groningen 13,95 +0.5 m/s---

Uitslagen Masters vrouwen 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior A 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior B 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Suzan Plat AV PEC 1910 13,48 +0.1 m/s13,45
2 Alisa Gelderman De Gemzen 13,60 +0.1 m/s13,29
3 Iris Reurink De Gemzen 13,75 +0.1 m/s13,41
4 Anne Roossink De Gemzen 13,81 +0.1 m/s13,64
5 Sandra Haitsma Altis 13,97 +0.2 m/s---
6 Melina Wapstra AV Lionitas 14,04 +0.2 m/s---
7 Nina Jager AV PEC 1910 14,09 +0.5 m/s---
8 Femke Reitsema Isala `96 14,26 +0.5 m/s---

Uitslagen Senioren mannen 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Niek ter Horst AV PEC 1910 11,47 -0.1 m/s11,40
2 Leon ten Klooster AV NOP 11,49 -0.1 m/s11,39
3 Jordy Visscher AV PEC 1910 11,53 +0.1 m/s18:30,00
4 Henk-Jan Schaaphok Groningen 11,62 -0.1 m/s11,60
5 Dennis de Groot HLLS 11,96 +0.1 m/s19:20,00
6 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 12,52 +0.1 m/s20:30,00
7 Job van Dijk Isala `96 12,99 +0.5 m/s---
8 Mark Klooster Isala `96 13,63 +0.1 m/s13,05
9 Mark Groo...ronsvoort AV Salland 13,78 +0.1 m/s---

Uitslagen Senioren vrouwen 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Dominique Verheijen De Gemzen 13,29 +0.1 m/s13,30
2 Brenda Oosterbosch AV PEC 1910 13,41 +0.1 m/s13,35
Iris Poen AV34 DNS ---