Uitslagen Jongens Junior A Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Glenn Pols Atledo 44,49 44,50

Uitslagen Jongens Junior B Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Bodhy Wijnings AV Spiridon 48,61 ---
2 Sjoerd Pastoor AV Sprint 46,70 47,59
3 Phill Pols Atledo 46,48 ---

Uitslagen Jongens Junior C Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Thomas Knoop Typhoon 46,64 ---
2 Jochem Laurens AV Sprint 39,82 ---
3 Ruben Rolvink Olympus `70 36,37 ---
4 Chuck Pols Scorpio 34,28 ---
5 Thijs van Dijke AV Spiridon 30,78 ---
6 Matyas Kerekgyarto Swift 30,40 ---
7 Thijs de Wild Typhoon 26,42 29,16
8 Casper Haagh Scorpio 24,65 ---
9 Jamie Hanselaar Typhoon 23,99 30,00
10 Stan Buddingh' Typhoon 23,38 ---
11 Aran Swart AV Spiridon 22,37 ---

Uitslagen Jongens Junior D Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Max Kreeft AV Spiridon 43,05 ---
2 Tygo Naafs AV Spiridon 32,95 ---
3 Yannick Rolvink Olympus `70 31,84 ---
4 Tim Pelkmans AV Sprint 31,56 32,00
5 Sven Hurkmans Fortius 27,98 ---
6 Thom Kortenoever Typhoon 25,81 ---
7 Dieter Stolzenbach PH 18,35 ---
8 Bengt Kramer Atledo 14,77 ---
9 Pepijn Wijnen Atledo 13,65 ---

Uitslagen Masters Mannen Speerwerpen

# Naam Categorie SpeerOBP
1 Corné Jacobs Scopias M50 34,36 ---
2 Frits van der Velden Atledo M55 32,35 ---
3 Jan Willem...n Heteren Atledo M60 32,13 ---
4 Etienne Rolvink Olympus `70 M40 28,84 ---
5 Bernard Oerlemans Atledo M55 28,71 ---
6 Johan van den Heuvel GVAC M45 27,82 ---
7 Gerard van...roekhoven Atledo M60 27,69 ---
8 Frank Pols Atledo M50 26,40 ---
9 Hens Koreman Atledo M60 20,14 ---
10 Teus Huisman LGAS M55 15,76 ---

Uitslagen Masters Vrouwen Speerwerpen

# Naam Categorie SpeerOBP
1 Rian Peeters Atledo V50 25,46 ---
2 Ans Schel...-Frijters DJA V50 24,53 ---
3 Jenny Mar...s Dikmans Scorpio V65 19,54 21,41
4 Margriet Jacobs Scopias V45 15,47 ---
5 Riet Jonk...s-Slegers Atledo V70 13,93 15,50
6 Pim Broos Scorpio V45 7,44 ---

Uitslagen Meisjes Junior A Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Enya Hoogewoning Typhoon 36,34 ---
2 Amber van Malsen AV Sprint 27,10 ---

Uitslagen Meisjes Junior B Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Pleun Hutten AV Sprint 33,66 ---
2 Jinke Prinsen AV Sprint 31,38 ---
3 Denice Jacobs Scopias 24,64 ---
Tessa Smits AV Sprint DQ 29,95

Uitslagen Meisjes Junior C Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Eva Nijdam Scorpio 35,94 38,16
2 Floor Alessie AV Attila 30,36 ---
3 Safira den Oudsten AV Spiridon 26,60 ---
4 Anniek Bloemers AV Sprint 24,01 ---
5 Linsy Heestermans AV Sprint 23,86 ---
6 Britt Marijnissen AV Sprint 14,05 ---
7 Daan de Reijdt AV Sprint 11,68 ---

Uitslagen Meisjes Junior D Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Hanna van Baast AV Attila 27,54 ---
2 Joanne Schaap PH 26,52 ---
3 Mikki Lips AV Sprint 21,18 ---
4 Boglarka ...rekgyarto Swift 19,64 ---
5 Audrey Jacobs Scopias 18,49 ---
6 Anouk Andeweg AV Spiridon 18,20 ---
7 Silkie Graafmans AV Spiridon 12,22 ---
8 Danica Willemen Atledo 11,98 ---

Uitslagen Senioren mannen Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Bart van d...Wijngaard Scorpio 50,38 ---

Uitslagen Senioren vrouwen Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Suzanne den Boef Typhoon 45,05 ---
2 Carlijn va...en Heuvel AV Attila 39,27 ---
3 Manon Schellekens DJA 28,15 ---
4 Sanne Schellekens DJA 25,94 ---
5 Lisa Woudenberg Spark 14,74 ---