Uitslagen Jongens Junior A Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Rein van Houwelingen Typhoon 13,38 ---
2 Scott Pols Atledo 12,52 ---
3 Glenn Pols Atledo 12,32 ---
4 Sam van der Pol Atledo 11,41 ---

Uitslagen Jongens Junior B Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Phill Pols Atledo 13,04 ---
2 Taro Swart AV Spiridon 12,23 ---

Uitslagen Jongens Junior C Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Ruben Rolvink Olympus `70 13,39 ---
2 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 13,25 ---
3 Matyas Kerekgyarto Swift 12,16 ---
4 Jochem Laurens AV Sprint 10,15 10,39
5 Thijs van Dijke AV Spiridon 9,98 ---
6 Chuck Pols Scorpio 9,83 ---
7 Koen Zandvliet Scorpio 9,80 ---
8 Thomas Knoop Typhoon 9,74 ---
9 Thijs de Wild Typhoon 9,54 9,27
10 Lucas Witlox AV Oss `78 8,74 ---
11 Jord Pluimes Scorpio 8,47 ---
12 Casper Haagh Scorpio 8,36 ---
13 Stan Buddingh' Typhoon 7,33 ---
14 Jamie Hanselaar Typhoon 5,67 6,00

Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Max Kreeft AV Spiridon 11,86 ---
2 Thom Kortenoever Typhoon 10,56 ---
3 Tygo Naafs AV Spiridon 9,82 ---
4 Yannick Rolvink Olympus `70 9,74 ---
5 Tim Pelkmans AV Sprint 7,82 8,50
6 Sven Hurkmans Fortius 7,53 ---
7 Dieter Stolzenbach PH 6,92 ---
8 Pepijn Wijnen Atledo 4,88 ---

Uitslagen Masters Mannen Kogelstoten

# Naam Categorie KogelOBP
1 Corné Jacobs Scopias M50 12,36 ---
2 Albert van der Mee AV Sprint M55 11,43 ---
3 Rene Peeters Atledo M45 10,00 ---
4 Frank Pols Atledo M50 9,48 ---
5 Etienne Rolvink Olympus `70 M40 9,40 ---
6 Bernard Oerlemans Atledo M55 9,30 ---
7 Gerard van...roekhoven Atledo M60 8,35 ---
8 Johan van den Heuvel GVAC M45 8,24 ---
9 Jan Willem...n Heteren Atledo M60 8,20 ---
10 Teus Huisman LGAS M55 7,73 7,59
11 Frits van der Velden Atledo M55 7,32 ---
12 Hens Koreman Atledo M60 7,00 ---
13 Wilbert Ulijn AV Oss `78 M45 6,57 ---

Uitslagen Masters Vrouwen Kogelstoten

# Naam Categorie KogelOBP
1 Karin van Ham Atledo V35 9,60 ---
2 Jenny Mar...s Dikmans Scorpio V65 8,33 8,52
3 Riet Jonk...s-Slegers Atledo V70 7,63 8,23
4 Jeanine Bakx PAC V45 7,60 ---
5 Margriet Jacobs Scopias V45 7,44 ---
6 Pim Broos Scorpio V45 4,59 ---

Uitslagen Meisjes Junior A Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Amber van Malsen AV Sprint 8,47 ---

Uitslagen Meisjes Junior B Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Janneke Pluimes Scorpio 12,70 ---
2 Tessa Smits AV Sprint 12,15 ---
3 Pien Korstanje AV Attila 11,45 ---
4 Pleun Hutten AV Sprint 10,80 ---
5 Denice Jacobs Scopias 10,00 ---
6 Jinke Prinsen AV Sprint 8,66 9,93
7 Hanneke Verheesen AV Sprint 8,33 ---

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Eva Nijdam Scorpio 9,87 ---
2 Floor Alessie AV Attila 9,60 ---
3 Anne ter Horst Atledo 9,19 ---
4 Anniek Bloemers AV Sprint 8,80 ---
5 Linsy Heestermans AV Sprint 8,49 ---
6 Imke Mentink Taxandria 7,90 ---
7 Iris Ulijn AV Oss `78 7,10 ---
8 Daan de Reijdt AV Sprint 7,08 ---
9 Sarah Elfeky Taxandria 6,97 ---
10 Britt Marijnissen AV Sprint 6,76 ---

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Hanna van Baast AV Attila 12,57 ---
2 Joanne Schaap PH 11,36 ---
3 Audrey Jacobs Scopias 10,25 ---
4 Boglarka ...rekgyarto Swift 9,20 ---
5 Mikki Lips AV Sprint 7,76 ---
6 Anouk Andeweg AV Spiridon 6,80 ---
7 Silkie Graafmans AV Spiridon 6,24 ---
8 Danica Willemen Atledo 5,00 ---

Uitslagen Senioren mannen Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Bart van d...Wijngaard Scorpio 12,59 ---
2 Haike Franssen GVAC 12,53 ---

Uitslagen Senioren vrouwen Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Carolien de Pater Avantri 11,33 11,51
2 Carlijn va...en Heuvel AV Attila 10,68 ---
3 Lisa Woudenberg Spark 7,50 ---