Uitslagen Jongens Junior A Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6P7ResOBP
1 Rein van Houwelingen Typhoon 39,54 38,88 39,54 35,00
2 Scott Pols Atledo 37,59 37,59 ---
3 Glenn Pols Atledo 35,70 35,12 35,70 ---
4 Sam van der Pol Atledo 35,24 35,34 33,68 35,34 35,00

Uitslagen Jongens Junior B Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6P7ResOBP
1 Kjell Broos AV Sprint 36,08 36,56 36,06 36,56 36,00
2 Phill Pols Atledo 33,80 34,57 34,57 ---
3 Taro Swart AV Spiridon 33,11 33,59 33,59 ---
4 Bodhy Wijnings AV Spiridon 33,18 33,18 ---

Uitslagen Jongens Junior C Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6P7ResOBP
1 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 38,18 45,57 47,28 47,28 ---
2 Ruben Rolvink Olympus `70 40,17 40,17 ---
3 Koen Zandvliet Scorpio 38,40 38,98 38,98 ---
4 Thomas Knoop Typhoon 37,69 37,69 ---
5 Matyas Kerekgyarto Swift 37,49 37,49 ---
6 Thijs de Wild Typhoon 30,64 29,75 30,64 13,80
7 Chuck Pols Scorpio 30,21 26,97 30,21 ---
8 Thijs van Dijke AV Spiridon 29,74 29,74 ---
9 Jord Pluimes Scorpio 26,92 28,61 28,61 ---
10 Lucas Witlox AV Oss `78 28,56 28,56 ---
11 Stan Buddingh' Typhoon 28,27 28,27 19,11
12 Casper Haagh Scorpio 23,88 23,88 ---
13 Jochem Laurens AV Sprint 22,60 22,60 28,00
14 Aran Swart AV Spiridon 21,83 21,83 ---
15 Jamie Hanselaar Typhoon 17,62 18,20 18,20 17,00

Uitslagen Jongens Junior D Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6P7ResOBP
1 Tygo Naafs AV Spiridon 27,67 27,67 ---
2 Max Kreeft AV Spiridon 23,12 23,12 ---
3 Thom Kortenoever Typhoon 19,40 21,76 21,76 ---
4 Yannick Rolvink Olympus `70 19,79 19,79 ---
5 Tim Pelkmans AV Sprint 18,14 18,14 22,00
6 Dieter Stolzenbach PH 16,32 16,32 ---
7 Bengt Kramer Atledo 15,97 15,97 15,37
8 Pepijn Wijnen Atledo 10,47 10,47 ---

Uitslagen Masters Mannen Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6P7ResOBP
1 Corné Jacobs M50 - Scopias 41,60 DQ 41,60 ---
2 Albert van der Mee M55 - AV Sprint 31,01 39,66 40,39 40,39 ---
3 Ruben van Ameijden M35 - Fortius 40,05 39,71 40,05 40,92
4 Gerard van...roekhoven M60 - Atledo 30,25 X 30,25 ---
5 Rene Peeters M45 - Atledo 30,17 30,17 31,20
6 Bernard Oerlemans M55 - Atledo 26,12 X 26,12 ---
7 Frank Pols M50 - Atledo 24,12 25,62 25,62 ---
8 Etienne Rolvink M40 - Olympus `70 25,17 25,17 ---
9 Jan Willem...n Heteren M60 - Atledo 22,09 23,60 23,60 ---
10 Frits van der Velden M55 - Atledo 22,76 22,49 22,76 ---
11 Paul Swart M45 - AV Spiridon 20,84 20,84 ---
12 Rene de Bruijn M50 - AV Sprint 17,97 20,43 20,43 ---
13 Johan van den Heuvel M45 - GVAC 19,53 19,53 ---
14 Hens Koreman M60 - Atledo 16,98 17,49 17,49 ---
15 Wilbert Ulijn M45 - AV Oss `78 15,29 15,29 ---

Uitslagen Meisjes Junior A Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Enya Hoogewoning Typhoon 31,78 31,78 ---

Uitslagen Meisjes Junior B Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Janneke Pluimes Scorpio 42,03 X 42,03 ---
2 Denice Jacobs Scopias 28,21 28,56 28,56 ---

Uitslagen Meisjes Junior C Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6P7ResOBP
1 Safira den Oudsten AV Spiridon 24,41 24,41 ---
2 Floor Alessie AV Attila 24,26 24,26 ---
3 Anne ter Horst Atledo 20,55 20,55 ---
4 Iris Ulijn AV Oss `78 18,45 18,45 ---
5 Anniek Bloemers AV Sprint 17,14 17,14 ---

Uitslagen Meisjes Junior D Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Audrey Jacobs Scopias 29,87 28,92 29,87 ---
2 Joanne Schaap PH 26,68 26,68 ---
3 Mikki Lips AV Sprint 20,84 20,84 ---
4 Boglarka ...rekgyarto Swift 18,02 18,02 ---
5 Silkie Graafmans AV Spiridon 16,41 16,41 ---
6 Anouk Andeweg AV Spiridon 15,57 15,57 ---
7 Danica Willemen Atledo 13,02 13,02 ---

Uitslagen Senioren mannen Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Haike Franssen GVAC 36,98 36,74 36,98 ---
2 Bart van d...Wijngaard Scorpio 36,30 36,30 ---

Uitslagen Senioren vrouwen Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Carolien de Pater Avantri 35,84 35,61 35,84 ---
2 Lisa Woudenberg Spark 25,40 22,90 25,40 28,06