Uitslagen Jongens Junior A Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Joris Kerckhoffs AV Wijchen 5,82 +0.0 m/s--- 548
2 Cas van Eersel AV Sprint 5,27 +0.0 m/s--- 435
3 Mark Pedersen Spark 5,23 +0.0 m/s--- 427
4 Calvin Kuijpers GVAC 4,74 +0.0 m/s--- 333

Uitslagen Jongens Junior B Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Hent van Schoten AV Oss `78 5,90 +0.0 m/s--- 565
2 Jaques Vosloo Zuid-Afrika 5,56 +0.0 m/s--- 494
3 Davian Kerkhof AV Fortuna 5,49 +0.0 m/s--- 479
4 Bram Benne Reusel `69 5,43 +0.0 m/s--- 467
4 Stijn Visser AV Wijchen 5,43 +0.0 m/s--- 467
6 Koen van Ruremonde GVAC 5,28 +0.0 m/s--- 437
7 Jitse Spierings De-Atleet 5,21 +0.0 m/s--- 423
8 Donnie van Kerkoerle AVGM 5,16 +0.0 m/s--- 413
9 Luuk Verploegen AV Wijchen 5,13 +0.0 m/s--- 407
10 Kars van den Berg AV Wijchen 5,11 +0.0 m/s--- 404
11 Wim Vonk Triathlon 4,96 +0.0 m/s--- 375
12 Simon Spierings De-Atleet 4,95 +0.0 m/s--- 373
13 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen 4,94 +0.0 m/s--- 371
14 Koen Derks AV De Keien 4,92 +0.0 m/s--- 367
15 Egbert Loeffen AV Wijchen 4,81 +0.0 m/s--- 346
16 Frank Adriaansen AV Wijchen 4,56 +0.0 m/s--- 301
17 Chiel van der Looy AV Wijchen 4,50 +0.0 m/s--- 290
18 Roy van Kraaij AVGM 4,44 +0.0 m/s--- 280
18 Brian Kuijpers GVAC 4,44 +0.0 m/s--- 280
20 Stijn Groen AVGM 4,24 +0.0 m/s--- 245
20 Bram van de Loop AV Wijchen 4,24 +0.0 m/s--- 245
22 Nick van der Worp AVGM 3,98 +0.0 m/s--- 203
23 Koen van den Boomen AVGM 3,83 +0.0 m/s--- 179
Hessel Gras AV De Keien DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 August van de Weijer AV Sprint 5,76 +0.0 m/s--- 766
2 Joppe Stokvis Triathlon 5,72 +0.0 m/s--- 759
3 Juan Vosloo Zuid-Afrika 5,69 +0.0 m/s--- 753
4 Zipp de Bakker HLLS 5,45 +0.0 m/s--- 708
5 Wessel van Nierop AVV 5,19 +0.0 m/s--- 658
6 Arjen de Kock Spado 4,99 +0.0 m/s--- 619
7 Marijn Kriegsman Triathlon 4,98 +0.0 m/s--- 617
8 Arthur van Essen Triathlon 4,77 +0.0 m/s--- 574
9 Reinder Prince Triathlon 4,74 +0.0 m/s--- 568
10 Max van der Donk AVGM 4,73 +0.0 m/s--- 566
11 Bart Mulder AV Wijchen 4,64 +0.0 m/s--- 548
12 Thijs Hulsen AVGM 4,62 +0.0 m/s--- 544
13 Thomas Witteveen AVGM 4,61 +0.0 m/s--- 542
14 Tygo van de Weijer HAC 4,55 +0.0 m/s--- 529
15 Sander Doodewaard AV Sprint 4,54 +0.0 m/s--- 527
16 Niels Marechal AVV 4,44 +0.0 m/s--- 506
17 Lars Louwers AVV 4,37 +0.0 m/s--- 492
18 Guus Nijkamp Spado 4,36 +0.0 m/s--- 490
19 Jake de Kok AV Sprint 4,31 +0.0 m/s--- 480
20 Daan Leemreize AV Wijchen 4,30 +0.0 m/s--- 478
21 Sybren Kiewiet HLLS 4,25 +0.0 m/s--- 468
22 Roy Berris AV Wijchen 4,23 +0.0 m/s--- 464
23 Jelte de Jager AV Wijchen 3,94 +0.0 m/s--- 406
24 Jens Gerrits AV Wijchen 3,87 +0.0 m/s--- 392
25 Jaap Miessen AV Wijchen 3,78 +0.0 m/s--- 374
26 Lorens Niehof AVV 3,68 +0.0 m/s--- 354
27 Han de Jong AVV 3,58 +0.0 m/s--- 334
28 Lars Klokgieters AVV 2,83 +0.0 m/s--- 184
Imre Dielis LGDR NM --- 0
Bodhi van Selow LGDR DNS --- 0
Tom Willems HAC DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Sven Roosen Eindhoven 5,36 +0.0 m/s--- 691
2 Sven Jansons Triathlon 5,28 +0.0 m/s--- 675
3 Jasper Cobussen Eindhoven 4,76 +0.0 m/s--- 572
4 Fabian Biondina Spado 4,62 +0.0 m/s--- 544
5 Jens Peeters AVV 4,57 +0.0 m/s--- 533
6 Ton van Mameren Triathlon 4,53 +0.0 m/s--- 525
7 Sven Kolk Spado 4,45 +0.0 m/s--- 508
8 Phill Pols Atledo 4,41 +0.0 m/s--- 500
9 Peter de Kruyff HLLS 4,25 +0.0 m/s--- 468
10 Jip Haest Spado 4,16 +0.0 m/s--- 450
11 Joris Abelen AV Wijchen 4,14 +0.0 m/s--- 446
12 Ramon Biondina Spado 4,12 +0.0 m/s--- 442
13 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven 4,00 +0.0 m/s--- 418
14 Niklas Dhondt AVGM 3,95 +0.0 m/s--- 408
15 Tom Michielsen AVGM 3,79 +0.0 m/s--- 376
16 Tom van Schijndel AVGM 3,62 +0.0 m/s--- 342
17 Daan Biemans LGDR 3,53 +0.0 m/s--- 324
18 Zenn Doreleijers AVV 3,27 +0.0 m/s--- 272
19 Bert de Liefde Eindhoven 2,94 +0.0 m/s--- 206
20 Lennart Niehof AVV 2,71 +0.0 m/s--- 160

Uitslagen Masters mannen Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Martin Hoogendorp GVAC 4,95 +0.0 m/s--- 526
2 Leo van der Aa AV Fortuna 4,69 +0.0 m/s--- 404
3 Hans Peeters AVV 4,11 +0.0 m/s--- 460

Uitslagen Masters vrouwen Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior A Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Ilonka de Bresser AVGM 5,20 +0.0 m/s--- 614
2 Marlou van Rooij PH 4,76 +0.0 m/s--- 495
3 Merel Kramer AV Wijchen 4,50 +0.0 m/s--- 428
4 Eline Janssen AV Wijchen 4,05 +0.0 m/s--- 319
5 Fleur van Es AV De Keien 4,00 +0.0 m/s--- 308
6 Janne Verstraten AV De Keien 3,40 +0.0 m/s--- 180
7 Anne-Marijke Voets Eindhoven 2,99 +0.0 m/s--- 105
Elise Beljaars HRCL DNS --- 0
Manon de Milde AV Wijchen DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Annika Reuvers Spado 4,82 +0.0 m/s--- 585
2 Mirte Kok HRCL 4,79 +0.0 m/s--- 578
3 Tjeerdtje van Gastel Triathlon 4,73 +0.0 m/s--- 566
4 Eline Rijzenga AV Sprint 4,69 +0.0 m/s--- 558
5 Femke Bol Triathlon 4,63 +0.0 m/s--- 546
6 Pleun Hutten AV Sprint 4,61 +0.0 m/s--- 542
7 Fleur Praas Triathlon 4,60 +0.0 m/s--- 540
8 Silke Peeters Eindhoven 4,56 +0.0 m/s--- 531
9 Sanne Kastelijn AVGM 4,48 +0.0 m/s--- 515
10 Zoë Meyer AV Sprint 4,45 +0.0 m/s--- 508
11 Annamaria ...stenbosch AV Marvel 4,37 +0.0 m/s--- 492
12 Chantal Maas LGDR 4,36 +0.0 m/s--- 490
13 Kelly Agterberg HLLS 4,34 +0.0 m/s--- 486
14 Madelief Kok Triathlon 4,31 +0.0 m/s--- 480
15 Jans van Gennip AV Marvel 4,26 +0.0 m/s--- 470
16 Lara Frijters GVAC 4,12 +0.0 m/s--- 442
17 Joke Benne Reusel `69 4,10 +0.0 m/s--- 438
18 Aricia Limburg Triathlon 4,09 +0.0 m/s--- 436
19 Anja Bekema GACH 4,07 +0.0 m/s--- 432
20 Anne Roosen GVAC 4,04 +0.0 m/s--- 426
20 Amber de Bruin AV Wijchen 4,04 +0.0 m/s--- 426
22 Saskia Smink AVGM 3,96 +0.0 m/s--- 410
22 Tessa van Slooten AVV 3,96 +0.0 m/s--- 410
24 Shanice M...lkerweerd Triathlon 3,88 +0.0 m/s--- 394
25 Jenna Sanders GVAC 3,69 +0.0 m/s--- 356
26 Sandra Haitsma Triathlon 3,54 +0.0 m/s--- 326
27 Mirre de Vor Triathlon 3,50 +0.0 m/s--- 318
28 Claudia Steehouder HAC 3,21 +0.0 m/s--- 260
Eline Born Triathlon DNS --- 0
Diede Gerdsen AV Wijchen DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Yara Linnekamp HLLS 4,81 +0.0 m/s--- 583
2 Nina Franke AV Oss `78 4,51 +0.0 m/s--- 521
3 Marijke va...den Broek HLLS 4,37 +0.0 m/s--- 492
4 Marte van der Weegen Eindhoven 4,32 +0.0 m/s--- 482
5 Sophie Praas Triathlon 4,25 +0.0 m/s--- 468
5 Samar Ahmed HLLS 4,25 +0.0 m/s--- 468
7 Fleur van der Linden DAK 4,23 +0.0 m/s--- 464
8 Jinke Prinsen AV Sprint 4,21 +0.0 m/s--- 460
9 Anne Knijnenburg AV Oss `78 4,17 +0.0 m/s--- 452
10 Hanneke Verheesen AV Sprint 4,15 +0.0 m/s--- 448
10 Roos Ketting AVV 4,15 +0.0 m/s--- 448
12 Nine Immink Triathlon 4,03 +0.0 m/s--- 424
12 Chris van Meeuwen HLLS 4,03 +0.0 m/s--- 424
14 Mirjam Hollestelle Triathlon 3,96 +0.0 m/s--- 410
15 Anouk Roijackers LGDR 3,93 +0.0 m/s--- 404
16 Kyara Gijsbers AV Oss `78 3,90 +0.0 m/s--- 398
16 Eline Verhulst Spado 3,90 +0.0 m/s--- 398
18 Judith Witteveen AVGM 3,89 +0.0 m/s--- 396
19 Sarah van der Stam AVGM 3,86 +0.0 m/s--- 390
20 Roos Prins Triathlon 3,81 +0.0 m/s--- 380
21 Sanne Diepen PH 3,79 +0.0 m/s--- 376
22 Anouk Klopping AVV 3,67 +0.0 m/s--- 352
23 Jada Windsant LGDR 3,58 +0.0 m/s--- 334
24 Anna Berkers LGDR 3,57 +0.0 m/s--- 332
25 Isa Immink Triathlon 3,54 +0.0 m/s--- 326
25 Sterre de Vries HLLS 3,54 +0.0 m/s--- 326
27 Simone Heezius AVV 3,53 +0.0 m/s--- 324
28 Madelief de Groot HLLS 3,52 +0.0 m/s--- 322
29 Fleur Koeling GVAC 3,51 +0.0 m/s--- 320
30 Roos Verdegaal HLLS 3,48 +0.0 m/s--- 314
31 Mirabelle ...chuurmans AVV 3,42 +0.0 m/s--- 302
32 Isabel Cola Triathlon 3,37 +0.0 m/s--- 292
33 Fenne de Looff AVV 3,01 +0.0 m/s--- 220
34 Yente Dielis LGDR 2,57 +0.0 m/s--- 132
Chloé van Selow LGDR DNS --- 0

Uitslagen Senioren mannen Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Robin Coops HLLS 6,42 +0.0 m/s--- 679
2 Robin Scholten AV Wijchen 6,28 +0.0 m/s--- 648
3 Mitchell Vereijken AVGM 6,08 +0.0 m/s--- 604
4 Olaf van der Geest AV De Keien 6,01 +0.0 m/s--- 589
5 Ivo Harms AV Fortuna 5,99 +0.0 m/s--- 584
6 Twan Evers AV Wijchen 5,95 +0.0 m/s--- 576
7 Ingmar van der Geest AV De Keien 5,90 +0.0 m/s--- 565
8 Niels Hanegraaf DJA 5,89 +0.0 m/s--- 563
9 Floris Heil AV34 5,88 +0.0 m/s--- 561
10 Bart van der Pasch AVGM 5,83 +0.0 m/s--- 550
11 Joris van Vlerken GVAC 5,61 +0.0 m/s--- 504
12 Koen van d...Meiracker Spark 5,56 +0.0 m/s--- 494
13 Stef Tupker GVAC 5,31 +0.0 m/s--- 443
14 Tomas Snel ASTX 5,28 +0.0 m/s--- 437
15 Jos van Vliet AVV 5,09 +0.0 m/s--- 400
16 Jelle Meerman AV Fortuna 5,02 +0.0 m/s--- 386
17 Richard Kalis AVO 1983 5,01 +0.0 m/s--- 384
18 Haike Franssen GVAC 4,79 +0.0 m/s--- 343
19 Jeroen Duif AVGM 4,51 +0.0 m/s--- 292
20 Jelle van Lohuizen AV Wijchen 4,41 +0.0 m/s--- 274
Ard Reesink Eindhoven DNS --- 0
Thijs Moesman AV Wijchen DNS --- 0

Uitslagen Senioren vrouwen Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jolijn Sandbrink AVGM 4,83 +0.0 m/s--- 514
2 Renske van Os AVGM 4,78 +0.0 m/s--- 500
3 Sabine Monden DJA 4,77 +0.0 m/s--- 498
4 Laura Hoogers AVGM 4,35 +0.0 m/s--- 391
5 Eva de Grip AV34 4,22 +0.0 m/s--- 359
6 Sandra van Bree AVGM 3,94 +0.0 m/s--- 294
7 Fiona Vereijken AVGM 3,78 +0.0 m/s--- 259
8 Anne Baar GACH 2,75 +0.0 m/s--- 67
9 Brenda Oosterbosch GVAC 2,43 +0.0 m/s--- 26