Uitslagen Jongens Junior A Speerwerpen 800 gram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Joris Kerckhoffs AV Wijchen 42,84 --- 483
2 Mark Pedersen Spark 40,79 --- 454
3 Cas van Eersel AV Sprint 37,39 --- 404
4 Calvin Kuijpers GVAC 28,12 --- 273

Uitslagen Jongens Junior B Speerwerpen 700 gram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jaques Vosloo Zuid-Afrika 47,84 --- 557
2 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen 43,79 --- 497
3 Jitse Spierings De-Atleet 42,09 --- 472
4 Hent van Schoten AV Oss `78 40,90 --- 455
5 Bram Benne Reusel `69 38,48 --- 420
6 Wim Vonk Triathlon 36,98 --- 399
7 Stijn Visser AV Wijchen 36,67 --- 394
8 Davian Kerkhof AV Fortuna 34,70 --- 366
9 Frank Adriaansen AV Wijchen 33,39 --- 347
10 Kars van den Berg AV Wijchen 33,09 --- 343
11 Koen Derks AV De Keien 28,58 --- 279
12 Brian Kuijpers GVAC 28,54 --- 279
13 Koen van Ruremonde GVAC 27,24 --- 261
14 Roy van Kraaij AVGM 26,30 --- 247
15 Chiel van der Looy AV Wijchen 22,10 --- 190
16 Donnie van Kerkoerle AVGM 20,69 --- 171
17 Egbert Loeffen AV Wijchen 20,16 --- 163
18 Luuk Verploegen AV Wijchen 18,54 --- 142
19 Bram van de Loop AV Wijchen 18,33 --- 139
20 Stijn Groen AVGM 17,14 --- 123
21 Koen van den Boomen AVGM 15,90 --- 107
Hessel Gras AV De Keien DNS --- 0
Nick van der Worp AVGM DNS --- 0
Simon Spierings De-Atleet DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior C Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 August van de Weijer AV Sprint 38,02 --- 613
2 Zipp de Bakker HLLS 36,77 --- 595
3 Arjen de Kock Spado 32,44 --- 532
4 Joppe Stokvis Triathlon 31,97 --- 525
5 Guus Nijkamp Spado 31,00 --- 511
6 Reinder Prince Triathlon 30,52 --- 503
7 Bart Mulder AV Wijchen 30,23 --- 499
8 Juan Vosloo Zuid-Afrika 30,08 --- 497
9 Arthur van Essen Triathlon 28,14 --- 466
10 Jake de Kok AV Sprint 27,38 --- 454
11 Marijn Kriegsman Triathlon 27,30 --- 452
12 Daan Leemreize AV Wijchen 27,21 --- 451
13 Jaap Miessen AV Wijchen 27,16 --- 450
14 Jens Gerrits AV Wijchen 26,09 --- 432
15 Thomas Witteveen AVGM 25,82 --- 428
16 Max van der Donk AVGM 25,70 --- 426
17 Roy Berris AV Wijchen 25,25 --- 418
18 Wessel van Nierop AVV 23,86 --- 394
19 Jelte de Jager AV Wijchen 22,22 --- 365
20 Sander Doodewaard AV Sprint 22,13 --- 364
21 Han de Jong AVV 20,77 --- 339
22 Tygo van de Weijer HAC 20,60 --- 335
23 Imre Dielis LGDR 20,45 --- 333
24 Sybren Kiewiet HLLS 20,37 --- 331
25 Lars Louwers AVV 17,01 --- 265
26 Niels Marechal AVV 16,73 --- 259
27 Lorens Niehof AVV 12,99 --- 176
28 Lars Klokgieters AVV 10,28 --- 108
Thijs Hulsen AVGM DNS --- 0
Bodhi van Selow LGDR DNS --- 0
Tom Willems HAC DNS --- 0

Uitslagen Masters mannen Speerwerpen 800 gram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Martin Hoogendorp GVAC 30,20 --- 376
2 Leo van der Aa AV Fortuna 27,30 --- 294
3 Hans Peeters AVV 25,08 --- 350

Uitslagen Masters vrouwen Speerwerpen 600 gram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior C Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Chantal Maas LGDR 29,45 --- 487
2 Anja Bekema GACH 27,12 --- 449
3 Annika Reuvers Spado 26,55 --- 440
4 Silke Peeters Eindhoven 25,65 --- 425
5 Pleun Hutten AV Sprint 25,52 --- 423
6 Annamaria ...stenbosch AV Marvel 24,78 --- 410
7 Fleur Praas Triathlon 24,46 --- 405
8 Tjeerdtje van Gastel Triathlon 24,18 --- 400
9 Mirte Kok HRCL 24,16 --- 400
10 Joke Benne Reusel `69 21,50 --- 352
11 Femke Bol Triathlon 20,79 --- 339
12 Amber de Bruin AV Wijchen 20,56 --- 335
13 Madelief Kok Triathlon 20,16 --- 327
14 Jans van Gennip AV Marvel 19,61 --- 317
15 Shanice M...lkerweerd Triathlon 17,72 --- 279
16 Aricia Limburg Triathlon 16,91 --- 263
17 Anne Roosen GVAC 16,78 --- 260
18 Tessa van Slooten AVV 16,67 --- 258
19 Eline Rijzenga AV Sprint 15,58 --- 235
20 Kelly Agterberg HLLS 15,04 --- 223
21 Sandra Haitsma Triathlon 13,95 --- 198
22 Saskia Smink AVGM 12,10 --- 155
23 Lara Frijters GVAC 11,48 --- 139
24 Zoë Meyer AV Sprint 11,39 --- 137
25 Jenna Sanders GVAC 10,93 --- 125
26 Sanne Kastelijn AVGM 8,58 --- 61
27 Diede Gerdsen AV Wijchen 7,73 --- 36
28 Claudia Steehouder HAC 7,39 --- 25
Mirre de Vor Triathlon NM --- 0
Eline Born Triathlon DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Anne Knijnenburg AV Oss `78 27,90 --- 462
2 Jinke Prinsen AV Sprint 27,32 --- 453
3 Yara Linnekamp HLLS 24,23 --- 401
4 Nine Immink Triathlon 21,36 --- 349
5 Anouk Klopping AVV 20,94 --- 342
6 Marte van der Weegen Eindhoven 20,61 --- 336
7 Sanne Diepen PH 19,86 --- 321
8 Sophie Praas Triathlon 19,39 --- 312
9 Anouk Roijackers LGDR 19,12 --- 307
10 Nina Franke AV Oss `78 18,29 --- 291
11 Samar Ahmed HLLS 18,19 --- 289
12 Fleur van der Linden DAK 17,58 --- 276
12 Eline Verhulst Spado 17,58 --- 276
14 Roos Ketting AVV 15,58 --- 235
15 Kyara Gijsbers AV Oss `78 15,43 --- 231
16 Judith Witteveen AVGM 15,33 --- 229
17 Marijke va...den Broek HLLS 14,85 --- 219
18 Roos Prins Triathlon 13,67 --- 192
19 Roos Verdegaal HLLS 13,66 --- 192
20 Chris van Meeuwen HLLS 13,43 --- 186
21 Sterre de Vries HLLS 12,95 --- 175
22 Madelief de Groot HLLS 12,70 --- 169
23 Isabel Cola Triathlon 11,86 --- 149
24 Mirjam Hollestelle Triathlon 11,48 --- 139
24 Simone Heezius AVV 11,48 --- 139
26 Jada Windsant LGDR 10,37 --- 111
27 Sarah van der Stam AVGM 10,17 --- 105
28 Anna Berkers LGDR 10,09 --- 103
29 Yente Dielis LGDR 10,06 --- 102
30 Isa Immink Triathlon 9,97 --- 100
31 Hanneke Verheesen AV Sprint 9,04 --- 74
32 Fenne de Looff AVV 8,79 --- 67
33 Mirabelle ...chuurmans AVV 8,18 --- 49
34 Fleur Koeling GVAC 7,02 --- 13
Chloé van Selow LGDR DNS --- 0

Uitslagen Senioren mannen Speerwerpen 800 gram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Robin Coops HLLS 47,04 --- 545
2 Robin Scholten AV Wijchen 45,21 --- 518
3 Ivo Harms AV Fortuna 42,79 --- 483
4 Ingmar van der Geest AV De Keien 39,97 --- 442
5 Olaf van der Geest AV De Keien 39,21 --- 431
6 Jelle Meerman AV Fortuna 37,27 --- 403
7 Floris Heil AV34 36,82 --- 396
8 Koen van d...Meiracker Spark 34,57 --- 364
9 Joris van Vlerken GVAC 34,37 --- 361
10 Jeroen Duif AVGM 34,29 --- 360
11 Niels Hanegraaf DJA 33,72 --- 352
12 Tomas Snel ASTX 32,51 --- 335
13 Richard Kalis AVO 1983 31,68 --- 323
14 Jos van Vliet AVV 29,58 --- 293
15 Stef Tupker GVAC 24,49 --- 222
Bart van der Pasch AVGM DNS --- 0
Mitchell Vereijken AVGM DNS --- 0
Ard Reesink Eindhoven DNS --- 0
Haike Franssen GVAC DNS --- 0
Thijs Moesman AV Wijchen DNS --- 0
Twan Evers AV Wijchen DNS --- 0
Jelle van Lohuizen AV Wijchen DNS --- 0

Uitslagen Senioren vrouwen Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Anne Baar GACH 34,60 --- 564
2 Sabine Monden DJA 29,55 --- 468
3 Eva de Grip AV34 28,60 --- 450
4 Jolijn Sandbrink AVGM 28,03 --- 439
5 Laura Hoogers AVGM 26,62 --- 413
6 Renske van Os AVGM 25,87 --- 399
7 Brenda Oosterbosch GVAC 23,94 --- 362
8 Sandra van Bree AVGM 18,17 --- 255
9 Fiona Vereijken AVGM 14,57 --- 189