Uitslagen Jongens Junior A Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Joris Kerckhoffs AV Wijchen 1,70 --- 544
2 Mark Pedersen Spark 1,60 --- 464
2 Calvin Kuijpers GVAC 1,60 --- 464
4 Cas van Eersel AV Sprint 1,50 --- 389

Uitslagen Jongens Junior B Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Hent van Schoten AV Oss `78 1,70 --- 544
1 Jitse Spierings De-Atleet 1,70 --- 544
3 Bram Benne Reusel `69 1,65 --- 504
3 Chiel van der Looy AV Wijchen 1,65 --- 504
5 Koen van Ruremonde GVAC 1,60 --- 464
5 Stijn Visser AV Wijchen 1,60 --- 464
5 Bram van de Loop AV Wijchen 1,60 --- 464
5 Jaques Vosloo Zuid-Afrika 1,60 --- 464
9 Wim Vonk Triathlon 1,55 --- 426
9 Davian Kerkhof AV Fortuna 1,55 --- 426
9 Donnie van Kerkoerle AVGM 1,55 --- 426
9 Brian Kuijpers GVAC 1,55 --- 426
9 Egbert Loeffen AV Wijchen 1,55 --- 426
9 Luuk Verploegen AV Wijchen 1,55 --- 426
15 Koen Derks AV De Keien 1,50 --- 389
15 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen 1,50 --- 389
17 Roy van Kraaij AVGM 1,45 --- 352
17 Stijn Groen AVGM 1,45 --- 352
17 Frank Adriaansen AV Wijchen 1,45 --- 352
17 Kars van den Berg AV Wijchen 1,45 --- 352
21 Koen van den Boomen AVGM 1,30 --- 250
Nick van der Worp AVGM NM --- 0
Hessel Gras AV De Keien DNS --- 0
Simon Spierings De-Atleet DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Joppe Stokvis Triathlon 1,75 --- 817
2 Zipp de Bakker HLLS 1,60 --- 702
2 Thomas Witteveen AVGM 1,60 --- 702
2 Tygo van de Weijer HAC 1,60 --- 702
2 Arjen de Kock Spado 1,60 --- 702
6 Marijn Kriegsman Triathlon 1,55 --- 663
6 Roy Berris AV Wijchen 1,55 --- 663
6 Bart Mulder AV Wijchen 1,55 --- 663
6 Juan Vosloo Zuid-Afrika 1,55 --- 663
10 August van de Weijer AV Sprint 1,50 --- 623
10 Lars Louwers AVV 1,50 --- 623
12 Reinder Prince Triathlon 1,45 --- 582
12 Arthur van Essen Triathlon 1,45 --- 582
12 Max van der Donk AVGM 1,45 --- 582
12 Jake de Kok AV Sprint 1,45 --- 582
12 Guus Nijkamp Spado 1,45 --- 582
17 Sander Doodewaard AV Sprint 1,40 --- 541
17 Wessel van Nierop AVV 1,40 --- 541
17 Jelte de Jager AV Wijchen 1,40 --- 541
17 Jaap Miessen AV Wijchen 1,40 --- 541
21 Imre Dielis LGDR 1,35 --- 499
21 Lorens Niehof AVV 1,35 --- 499
21 Niels Marechal AVV 1,35 --- 499
21 Jens Gerrits AV Wijchen 1,35 --- 499
25 Sybren Kiewiet HLLS 1,30 --- 462
25 Daan Leemreize AV Wijchen 1,30 --- 462
27 Han de Jong AVV 1,20 --- 389
28 Lars Klokgieters AVV 1,15 --- 352
Thijs Hulsen AVGM DNS --- 0
Bodhi van Selow LGDR DNS --- 0
Tom Willems HAC DNS --- 0

Uitslagen Masters mannen Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Martin Hoogendorp GVAC 1,50 --- 506
2 Leo van der Aa AV Fortuna 1,45 --- 404
3 Hans Peeters AVV 1,30 --- 462

Uitslagen Masters vrouwen Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Tjeerdtje van Gastel Triathlon 1,55 --- 663
1 Annamaria ...stenbosch AV Marvel 1,55 --- 663
3 Chantal Maas LGDR 1,50 --- 623
3 Annika Reuvers Spado 1,50 --- 623
5 Femke Bol Triathlon 1,45 --- 582
5 Eline Rijzenga AV Sprint 1,45 --- 582
5 Silke Peeters Eindhoven 1,45 --- 582
8 Fleur Praas Triathlon 1,40 --- 541
8 Mirte Kok HRCL 1,40 --- 541
8 Sanne Kastelijn AVGM 1,40 --- 541
8 Jans van Gennip AV Marvel 1,40 --- 541
8 Joke Benne Reusel `69 1,40 --- 541
8 Zoë Meyer AV Sprint 1,40 --- 541
14 Sandra Haitsma Triathlon 1,35 --- 499
14 Madelief Kok Triathlon 1,35 --- 499
14 Kelly Agterberg HLLS 1,35 --- 499
14 Pleun Hutten AV Sprint 1,35 --- 499
14 Tessa van Slooten AVV 1,35 --- 499
14 Anne Roosen GVAC 1,35 --- 499
20 Shanice M...lkerweerd Triathlon 1,30 --- 462
20 Lara Frijters GVAC 1,30 --- 462
20 Amber de Bruin AV Wijchen 1,30 --- 462
23 Jenna Sanders GVAC 1,25 --- 426
24 Anja Bekema GACH 1,20 --- 389
24 Saskia Smink AVGM 1,20 --- 389
26 Mirre de Vor Triathlon 1,10 --- 316
26 Claudia Steehouder HAC 1,10 --- 316
28 Aricia Limburg Triathlon 1,00 --- 242
Eline Born Triathlon NM --- 0
Diede Gerdsen AV Wijchen NM --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Yara Linnekamp HLLS 1,50 --- 623
2 Anouk Roijackers LGDR 1,40 --- 541
2 Anne Knijnenburg AV Oss `78 1,40 --- 541
4 Marijke va...den Broek HLLS 1,35 --- 499
4 Sarah van der Stam AVGM 1,35 --- 499
4 Judith Witteveen AVGM 1,35 --- 499
7 Chris van Meeuwen HLLS 1,30 --- 462
7 Roos Verdegaal HLLS 1,30 --- 462
7 Nina Franke AV Oss `78 1,30 --- 462
7 Hanneke Verheesen AV Sprint 1,30 --- 462
7 Jinke Prinsen AV Sprint 1,30 --- 462
7 Roos Ketting AVV 1,30 --- 462
7 Simone Heezius AVV 1,30 --- 462
7 Fleur van der Linden DAK 1,30 --- 462
7 Eline Verhulst Spado 1,30 --- 462
16 Sophie Praas Triathlon 1,25 --- 426
16 Nine Immink Triathlon 1,25 --- 426
16 Kyara Gijsbers AV Oss `78 1,25 --- 426
19 Roos Prins Triathlon 1,20 --- 389
19 Samar Ahmed HLLS 1,20 --- 389
19 Madelief de Groot HLLS 1,20 --- 389
19 Sterre de Vries HLLS 1,20 --- 389
19 Anna Berkers LGDR 1,20 --- 389
19 Marte van der Weegen Eindhoven 1,20 --- 389
19 Sanne Diepen PH 1,20 --- 389
26 Jada Windsant LGDR 1,15 --- 352
26 Fenne de Looff AVV 1,15 --- 352
26 Mirabelle ...chuurmans AVV 1,15 --- 352
26 Fleur Koeling GVAC 1,15 --- 352
30 Isabel Cola Triathlon 1,10 --- 316
30 Isa Immink Triathlon 1,10 --- 316
30 Mirjam Hollestelle Triathlon 1,10 --- 316
30 Anouk Klopping AVV 1,10 --- 316
34 Yente Dielis LGDR 1,05 --- 279
Chloé van Selow LGDR DNS --- 0

Uitslagen Senioren mannen Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Niels Hanegraaf DJA 1,95 --- 758
2 Robin Coops HLLS 1,80 --- 627
3 Ivo Harms AV Fortuna 1,70 --- 544
3 Ingmar van der Geest AV De Keien 1,70 --- 544
3 Olaf van der Geest AV De Keien 1,70 --- 544
3 Bart van der Pasch AVGM 1,70 --- 544
3 Robin Scholten AV Wijchen 1,70 --- 544
8 Jelle Meerman AV Fortuna 1,65 --- 504
9 Tomas Snel ASTX 1,60 --- 464
9 Floris Heil AV34 1,60 --- 464
11 Koen van d...Meiracker Spark 1,55 --- 426
11 Jos van Vliet AVV 1,55 --- 426
11 Richard Kalis AVO 1983 1,55 --- 426
11 Stef Tupker GVAC 1,55 --- 426
15 Jeroen Duif AVGM 1,50 --- 389
15 Joris van Vlerken GVAC 1,50 --- 389
15 Haike Franssen GVAC 1,50 --- 389
15 Jelle van Lohuizen AV Wijchen 1,50 --- 389
19 Twan Evers AV Wijchen 1,40 --- 317
Mitchell Vereijken AVGM DNS --- 0
Ard Reesink Eindhoven DNS --- 0
Thijs Moesman AV Wijchen DNS --- 0

Uitslagen Senioren vrouwen Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Anne Baar GACH 1,55 --- 678
1 Sabine Monden DJA 1,55 --- 678
3 Brenda Oosterbosch GVAC 1,40 --- 512
4 Renske van Os AVGM 1,35 --- 460
4 Jolijn Sandbrink AVGM 1,35 --- 460
6 Laura Hoogers AVGM 1,30 --- 409
6 Fiona Vereijken AVGM 1,30 --- 409
6 Eva de Grip AV34 1,30 --- 409
9 Sandra van Bree AVGM 1,25 --- 359