Uitslagen Jongens Junior A Discuswerpen 1,75 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Mark Pedersen Spark 43,20 --- 730
2 Cas van Eersel AV Sprint 27,86 --- 423
3 Joris Kerckhoffs AV Wijchen 26,05 --- 387
4 Calvin Kuijpers GVAC 20,06 --- 273

Uitslagen Jongens Junior B Discuswerpen 1,5 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Bram Benne Reusel `69 31,24 --- 489
2 Stijn Visser AV Wijchen 30,35 --- 471
3 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen 30,04 --- 465
4 Davian Kerkhof AV Fortuna 28,66 --- 438
5 Jitse Spierings De-Atleet 28,04 --- 426
6 Wim Vonk Triathlon 27,76 --- 421
7 Hent van Schoten AV Oss `78 25,82 --- 383
8 Frank Adriaansen AV Wijchen 24,79 --- 363
9 Kars van den Berg AV Wijchen 24,51 --- 358
10 Koen van Ruremonde GVAC 22,32 --- 316
11 Brian Kuijpers GVAC 21,92 --- 308
12 Roy van Kraaij AVGM 21,89 --- 308
13 Luuk Verploegen AV Wijchen 21,05 --- 292
14 Jaques Vosloo Zuid-Afrika 20,89 --- 289
15 Koen Derks AV De Keien 20,28 --- 277
16 Chiel van der Looy AV Wijchen 19,99 --- 272
17 Donnie van Kerkoerle AVGM 18,44 --- 243
18 Bram van de Loop AV Wijchen 17,53 --- 226
19 Nick van der Worp AVGM 17,29 --- 222
20 Koen van den Boomen AVGM 17,11 --- 218
21 Stijn Groen AVGM 16,31 --- 204
22 Egbert Loeffen AV Wijchen 15,14 --- 183
Hessel Gras AV De Keien DNS --- 0
Simon Spierings De-Atleet DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior C Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Arjen de Kock Spado 37,34 --- 580
2 Zipp de Bakker HLLS 31,98 --- 504
3 Thomas Witteveen AVGM 29,94 --- 474
4 Joppe Stokvis Triathlon 28,01 --- 444
5 Max van der Donk AVGM 27,68 --- 439
6 Roy Berris AV Wijchen 27,39 --- 434
7 Arthur van Essen Triathlon 27,18 --- 431
8 August van de Weijer AV Sprint 26,19 --- 415
9 Reinder Prince Triathlon 24,60 --- 388
10 Daan Leemreize AV Wijchen 23,53 --- 370
11 Jake de Kok AV Sprint 23,28 --- 366
12 Sybren Kiewiet HLLS 23,18 --- 364
13 Sander Doodewaard AV Sprint 22,70 --- 356
14 Marijn Kriegsman Triathlon 22,69 --- 355
15 Juan Vosloo Zuid-Afrika 22,35 --- 350
16 Jelte de Jager AV Wijchen 21,93 --- 342
17 Jaap Miessen AV Wijchen 21,74 --- 339
18 Guus Nijkamp Spado 21,49 --- 334
19 Imre Dielis LGDR 20,96 --- 325
20 Han de Jong AVV 20,62 --- 318
21 Bart Mulder AV Wijchen 19,83 --- 304
22 Wessel van Nierop AVV 19,20 --- 292
23 Jens Gerrits AV Wijchen 18,95 --- 287
24 Tygo van de Weijer HAC 17,45 --- 258
25 Lars Klokgieters AVV 16,49 --- 238
26 Lorens Niehof AVV 14,90 --- 205
27 Lars Louwers AVV 14,31 --- 192
28 Niels Marechal AVV 12,93 --- 161
Thijs Hulsen AVGM DNS --- 0
Bodhi van Selow LGDR DNS --- 0
Tom Willems HAC DNS --- 0

Uitslagen Masters mannen Discuswerpen 2 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Hans Peeters AVV 24,66 --- 413
2 Leo van der Aa AV Fortuna 23,44 --- 383
3 Martin Hoogendorp GVAC 22,43 --- 406

Uitslagen Senioren mannen Discuswerpen 2 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Olaf van der Geest AV De Keien 41,19 --- 689
2 Haike Franssen GVAC 39,18 --- 648
3 Ingmar van der Geest AV De Keien 34,44 --- 552
4 Tomas Snel ASTX 32,33 --- 510
5 Robin Coops HLLS 31,53 --- 495
6 Bart van der Pasch AVGM 30,53 --- 475
7 Joris van Vlerken GVAC 30,04 --- 465
8 Robin Scholten AV Wijchen 29,73 --- 459
9 Floris Heil AV34 29,08 --- 446
10 Niels Hanegraaf DJA 28,74 --- 440
11 Ivo Harms AV Fortuna 25,97 --- 386
12 Richard Kalis AVO 1983 24,50 --- 357
13 Jelle van Lohuizen AV Wijchen 23,97 --- 347
14 Jeroen Duif AVGM 23,25 --- 334
15 Koen van d...Meiracker Spark 20,97 --- 290
16 Stef Tupker GVAC 20,58 --- 283
17 Jos van Vliet AVV 16,63 --- 210
Jelle Meerman AV Fortuna NM --- 0
Mitchell Vereijken AVGM DNS --- 0
Ard Reesink Eindhoven DNS --- 0
Thijs Moesman AV Wijchen DNS --- 0
Twan Evers AV Wijchen DNS --- 0