Uitslagen Jongens Junior D 80 meter horden

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Sven Roosen Eindhoven 12,05 +1.2 m/s--- 697
2 Sven Jansons Triathlon 12,50 +2.5 m/s--- 643
3 Phill Pols Atledo 12,63 +3.0 m/s--- 628
4 Jens Peeters AVV 13,11 +1.2 m/s--- 576
5 Jasper Cobussen Eindhoven 13,57 +3.0 m/s--- 529
6 Sven Kolk Spado 13,91 +3.0 m/s--- 496
7 Ramon Biondina Spado 14,01 +1.2 m/s--- 487
8 Jip Haest Spado 14,02 +2.5 m/s--- 486
9 Peter de Kruyff HLLS 14,21 +3.0 m/s--- 469
10 Fabian Biondina Spado 14,30 +1.2 m/s--- 461
11 Joris Abelen AV Wijchen 14,94 +2.5 m/s--- 407
12 Tom Michielsen AVGM 15,57 +3.0 m/s--- 357
13 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven 15,68 +2.5 m/s--- 349
14 Niklas Dhondt AVGM 16,40 +1.2 m/s--- 299
15 Tom van Schijndel AVGM 16,76 +2.5 m/s--- 275
16 Daan Biemans LGDR 17,18 +2.5 m/s--- 249
17 Bert de Liefde Eindhoven 19,71 +1.2 m/s--- 113
18 Zenn Doreleijers AVV 20,84 +3.0 m/s--- 64
19 Lennart Niehof AVV 23,01 +2.5 m/s--- 0
Ton van Mameren Triathlon DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C 80 meter horden

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Annika Reuvers Spado 12,58 +2.8 m/s--- 634
2 Mirte Kok HRCL 12,68 +2.8 m/s--- 622
3 Tjeerdtje van Gastel Triathlon 12,95 +3.7 m/s--- 593
4 Annamaria ...stenbosch AV Marvel 12,98 +2.8 m/s--- 589
5 Femke Bol Triathlon 13,06 +3.7 m/s--- 581
6 Chantal Maas LGDR 13,19 +2.8 m/s--- 567
7 Silke Peeters Eindhoven 13,32 +3.7 m/s--- 554
8 Jans van Gennip AV Marvel 13,49 +2.8 m/s--- 537
9 Zoë Meyer AV Sprint 13,70 +0.9 m/s--- 516
10 Pleun Hutten AV Sprint 13,74 +3.7 m/s--- 512
11 Amber de Bruin AV Wijchen 13,90 +0.9 m/s--- 497
12 Eline Rijzenga AV Sprint 13,93 +0.9 m/s--- 494
13 Madelief Kok Triathlon 14,02 +3.7 m/s--- 486
14 Anja Bekema GACH 14,37 +2.8 m/s--- 455
15 Anne Roosen GVAC 14,43 +4.0 m/s--- 449
16 Kelly Agterberg HLLS 14,51 +3.7 m/s--- 442
17 Lara Frijters GVAC 15,46 +4.0 m/s--- 366
18 Fleur Praas Triathlon 15,60 +3.7 m/s--- 355
19 Joke Benne Reusel `69 16,17 +2.8 m/s--- 314
20 Sanne Kastelijn AVGM 16,48 +3.7 m/s--- 293
21 Saskia Smink AVGM 16,61 +0.9 m/s--- 285
22 Tessa van Slooten AVV 16,79 +0.9 m/s--- 273
23 Sandra Haitsma Triathlon 17,00 +4.0 m/s--- 260
24 Claudia Steehouder HAC 17,25 +0.9 m/s--- 244
25 Jenna Sanders GVAC 17,98 +4.0 m/s--- 202
26 Diede Gerdsen AV Wijchen 21,73 +4.0 m/s--- 28
Mirre de Vor Triathlon DNF --- 0
Aricia Limburg Triathlon DNF --- 0
Eline Born Triathlon DNF --- 0
Shanice M...lkerweerd Triathlon DNF --- 0