Uitslagen Jongens Junior C 60 meter

# Naam ResOBP
1 Justin Labrijn Almere `81 7,73q 8,07
2 Bart van Zandwijk AV Atverni 7,79q 8,04
3 Jamie Sesay Almere `81 8,01q 8,72
4 Yoram Vriezen GACH 8,02q 8,24
5 Thom Kortenoever Typhoon 8,09q 8,22
6 Justin van Dooren AV Sparta 8,13 ---
6 Stan Atsma HLLS 8,13 8,35
8 Rutger Hoekstra Heerenveen 8,26 8,32
8 Milo de Langen AV Feniks 8,26 8,48
10 Joeri Steenman HLLS 8,31 ---
11 Lucas Man GACH 8,35 8,47
11 Enrique van Velzen PAC 8,35 8,27
13 Abel Stoker Tempo AV 8,36 ---
13 Michael Quirk HLLS 8,36 ---
15 Quinten Wormer Haag 8,49 8,60
16 Joël Hoeve SPLS 8,55 8,63
17 Martijn Pos HLLS 8,61 ---
17 Mark Scholten AV Impala 8,61 8,44
19 Rutger Boxman HLLM 8,70 ---
19 Tim Consemulder HLLS 8,70 9,13
21 Zeger Haspels AV Aalsmeer 8,77 ---
22 Binne Brok Tempo AV 8,78 ---
23 Timon Hoeve SPLS 8,86 9,10
24 Finn Damhoff AV Haarlem 8,87 ---
25 Daniël Berends AV Zuidwal 8,90 ---
26 Timo van Ruiten HLLM 8,98 ---
27 Quintin Janse Tempo AV 8,99 ---
28 Toon de Kwaasteniet U-Track 9,01 ---
29 Stefan Dijkstra HLLS 9,06 ---
30 Tygo Versteegh HLLS 9,09 ---
31 Francesco ...chi Manes HLLS 9,30 ---
32 Jeroen Visser AV Atverni 9,79 ---
33 Meijne Viersen HLLS 9,92 10,19
34 Tobias Boekeloo Tempo AV 10,13 ---
Joeri Konincks DAK DNS ---

Uitslagen Jongens Junior D1 60 meter

# Naam ResOBP
1 Senne Gisius GACH 8,76q 8,89
2 Sam de Wild HLLS 9,05q 9,07
3 Floris van der Vijgh HLLS 9,16q 9,06
4 Florian Vriezen GACH 9,21q 9,16
5 Lucas Koeling GVAC 9,22q ---
6 Ryan Heeren AV Spiridon 9,28 9,10
7 Gijs Bomer HLLS 9,29 9,50
8 David Fontein HLLS 9,32 ---
9 Luce Wijma GACH 9,34 ---
10 Neo Thijssen HLLS 9,37 ---
11 Quin Spieker GACH 9,46 ---
12 Silas Hoeve SPLS 9,60 ---
13 Sjoerd van Solinge U-Track 9,78 ---
14 Joran Kant Scorpio 9,97 ---
15 Tobin Posthouwer HLLS 10,05 ---
16 Harm Welleweerd HLLS 10,12 ---
17 Hugo van den Bogaart HLLS 10,13 ---
18 Niels Sterk AV Atverni 10,45 ---
19 Thomas Hessels Scorpio 10,47 ---
20 Ish Schutte HLLS 10,51 ---
21 Casper Sollman GACH 10,58 ---
22 Jan Pieter de Waal HLLS 10,65 ---
23 Tobias Boxman HLLS 10,95 ---
Tyrone Lak AV Lycurgus DNS ---
Arne van Wieringen U-Track DNS ---

Uitslagen Jongens Pupil A1 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Matthieu Afognon ARV Ilion 8,94 --- 660
2 Simon Dammingh PAC 9,44 9,68 569
3 Thimo Gisius GACH 9,48 --- 562
4 Kealan Steba GACH 9,58 10,09 545
5 Youri van der Linden GACH 9,62 10,15 539
6 Gio Kromokario ARV Ilion 9,72 --- 522
7 Kian Baard HLLS 9,73 --- 521
8 Sam Boelen AV Fortuna 9,93 --- 489
9 Ruben van Roosmalen Parthenon 9,97 --- 483
10 Hidde Peter Leiden 10,02 --- 475
11 Sam van Ooijen DEM 10,10 --- 463
12 Pieter Van der Zee HLLS 10,18 --- 451
13 Nick Barendse ARV Ilion 10,32 --- 430
14 Noah Adepeju AV Atverni 10,35 --- 426
15 Beau van Balen Pijnenburg 10,36 --- 425
16 Eise Visser AV Phoenix 10,57 --- 395
17 Kevin Vleerlaag HLLS 10,63 --- 387
18 Yerne Biesterveld HRCL 10,65 --- 384
19 Tijn Brouwer HLLS 10,69 7,74 379
20 Floris Kamer HLLS 10,73 --- 373
21 Sami Benali AV Atverni 10,89 --- 352
22 Koen van Kats HLLS 10,96 --- 343
22 Gijs Gielissen HLLS 10,96 --- 343
24 John Michael Paulo Leiden 11,20 --- 313
25 Matthias de Waal HLLS 11,26 --- 306
26 Jurre van Hout AV Oss `78 11,33 --- 298
27 Floris van Baar AV Atverni 11,46 --- 282
28 Lucas Van Dopperen AV Atverni 12,45 --- 176
29 Jasper Karssen HLLS 12,53 --- 168
30 Joris van Gool HLLS 13,31 --- 96

Uitslagen Jongens Pupil A2 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Manne Baan Leiden 9,08 --- 634
2 Nelson Moude Foko HLLS 9,15 --- 621
3 Davey Ouwehand Rijnsoever 9,31 --- 592
4 Kayan Hoop HLLS 9,59 --- 544
5 Aidan de Bok HLLS 9,60 --- 542
6 Sieb Stiemer AV Oss `78 9,63 --- 537
7 Jaouad Boussakout AV Phoenix 9,70 --- 526
8 Joeri Appelo SAV 9,71 --- 524
9 Lars Zuijderduijn Rijnsoever 9,83 --- 505
10 Beer Timmer HLLS 9,84 --- 503
11 Mika Bogaard HLLS 9,86 --- 500
12 Daniël Frissen HLLS 9,87 --- 498
13 Sylvan Gottschalk HLLS 9,89 --- 495
14 Noah Schoonhoven AV Atverni 10,03 --- 473
15 Rens Feringa AV Phoenix 10,07 --- 467
16 Ivar van Doorn AV Oss `78 10,09 --- 464
17 Aiden Dictus DJA 10,13 --- 458
18 Sander de Haan HRRR 10,15 --- 455
19 Koray Yandi Almere `81 10,16 --- 454
20 Ivar Martens ARV Ilion 10,45 --- 412
21 Jessy Struijs SAV 10,68 --- 380
22 Yuri Vink AV Phoenix 10,78 --- 367
23 Sape van der Woude HLLS 10,91 --- 350
24 Rico Meijer AV Atverni 10,92 --- 349
25 Ruben Kragten AV Atverni 11,56 --- 271
26 Furkan Oz HLLS 11,64 --- 262
Sven Landman HLLS DNS --- 0
Daniel Boendermaker HLLS DNS --- 0
Maxim Oron HLLS DNS --- 0
Luuk Groenewegen AV Oss `78 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C 60 meter

# Naam ResOBP
1 Rosella van Keulen VAV 8,17q 8,07
2 Coos Veldpaus HLLS 8,33q ---
3 Brecht van der Vliet AV Impala 8,34q 8,29
4 Danara Dew... Stoppels Groningen 8,36q 8,45
5 Dilay Yandi GACH 8,38q 8,30
6 Esmee Douma Groningen 8,40 8,39
7 Isis Hordijk HLLS 8,56 8,44
8 Jetske Meijer Altis 8,61 ---
9 Marinka Schuurman Altis 8,62 8,53
9 Wies Rosenberg Tempo AV 8,62 ---
11 Kim Brouwer HLLS 8,66 8,54
12 Romee van Dam Startbaan 8,67 ---
13 Ella Mosselman SAV 8,76 ---
14 Linde van Dijken VAV 8,82 8,77
15 Romée de Best HRRR 8,89 8,80
16 Babs Koeman AV Haarlem 8,90 ---
17 Valerie Afognon ARV Ilion 8,91 ---
18 Imke Boersma AV Phoenix 8,92 ---
19 Anke Binnema Heerenveen 8,93 ---
20 Naomie Höhn Altis 9,00 ---
21 Lianne Groenendijk Leiden 9,01 8,68
22 Tharissa Palma AAC 9,08 ---
23 Nienke Leck HLLS 9,12 ---
24 Robin Vuik AV Statina 9,13 9,10
25 Leonie Mariën HLLS 9,20 ---
26 Luus Bruijn HLLS 9,21 ---
27 Annick Koks HLLS 9,22 ---
28 Belle Schyns AV Phoenix 9,27 ---
29 Maaike Meewisse HLLS 9,29 ---
30 Ella Lommen Altis 9,31 9,24
31 Emma Jacobs HLLS 9,33 ---
32 Luna Zimnik Clytoneus 9,37 9,22
33 Roos Kortekaas HLLS 9,57 ---
34 Ciara van Dongeren SAV 9,58 ---
35 Tess Koeling Triathlon 9,59 ---
36 Marloes Bosman HLLS 9,77 ---
37 Christine de Waal HLLS 10,00 ---
38 Rebecca Stemerdink HLLS 10,25 ---
Mare Lei GACH DNS ---
Marieke Moonen De Spartaan DNS 8,48

Uitslagen Meisjes Junior D1 60 meter

# Naam ResOBP
1 Israe Elmakkaoui HLLS 9,13q 9,12
2 Alyssa Bulthuis AV Impala 9,33q 9,30
3 Elsa Lila AV Astylos 9,37q 9,27
4 Aisha Meijer HLLS 9,41q 9,33
5 Merel Dielessen Parthenon 9,44q 9,53
6 Jiske Terpstra Tempo AV 9,50 ---
7 Nikita Vissers HLLS 9,57 ---
8 Iris van Leuveren AV Nijkerk 9,72 ---
9 Tess Janssen GACH 9,76 ---
10 Anna Ingen-Housz U-Track 9,82 ---
11 Emmelie Pos GACH 9,88 ---
12 Cécile Fifis AV Atverni 9,93 ---
13 Agnes Kouadio U-Track 9,97 ---
14 Sophie Le Blansch Hollandia 10,00 ---
15 Lotte Pos GACH 10,02 ---
16 Olivie van...er Linden HLLS 10,05 10,28
17 Kaitlijn v... Dongeren SAV 10,08 ---
18 Joanne Olsem AV Atverni 10,11 ---
18 Roosje Visschedijk HLLS 10,11 ---
20 Dille Zimnik Clytoneus 10,34 10,44
21 Valerie Eversen Tempo AV 10,43 ---
22 Madelief van Schaick HLLS 10,58 ---
23 Vera Pot AV Phoenix 10,82 ---
24 Sophie Zomer AV Phoenix 11,16 ---
Floor Bomer HLLS DNS 9,62

Uitslagen Meisjes Junior D2 60 meter

# Naam ResOBP
1 Isis Ferrier Haag 8,35q 8,48
2 Alyshia Kavehercy NEAV 8,48q 8,45
3 Maya Clark HLLS 8,53q ---
4 Jessica Vrijenhoek AV Phoenix 8,71q ---
5 Anouk Verdaasdonk Spado 8,74q 8,97
6 Lois Doornheim GACH 9,05 9,11
7 Danjela Lockhorst AV Statina 9,15 9,14
8 Anouk van der Meer De Spartaan 9,21 ---
9 Karin de Wit AV Atverni 9,29 ---
9 Julia van Dorp Parthenon 9,29 ---
11 Camille Morren AV Phoenix 9,43 ---
12 Aimee Vriesman HLLS 9,44 ---
13 Ilse van Veenendaal HLLS 9,46 ---
13 Isabella Frissen HLLS 9,46 ---
15 Danielle Grijpink Tempo AV 9,52 ---
16 Meike Tan HLLS 9,56 9,56
17 Charissa Flierman HLLS 9,59 10,09
18 Senne Wijma GACH 9,62 ---
19 Lianne Wuring GACH 9,65 ---
20 Farah Visser AV Phoenix 9,74 ---
21 Merel van den Dool AV Phoenix 9,76 ---
22 Mandy Dijkstra HLLS 9,77 ---
23 Nanou Hofmann Heerenveen 9,82 ---
24 Annabel Bon HLLS 9,83 ---
25 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 9,89 ---
26 Froukje Bootsma HLLS 9,90 ---
27 Luna Vermeiren Tempo AV 9,98 ---
28 Emma Beek Tempo AV 10,02 ---
29 Anna Versteden AV Phoenix 10,11 ---
30 Koosje van der Molen AV Phoenix 10,13 ---
31 Tyka van der Klein HLLS 10,20 ---
32 Anouk Overgoor HLLS 10,26 ---
33 Senna van Stijn HLLS 10,48 ---
Shantell Kwofie GACH DNS 8,70