Uitslagen Jongens Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Ramon Vaandrager CAV Energie 2:08,05 --- 441
2 Levin Vestergaard Spark 2:10,97 --- 413
3 Quint Maurik PAC 2:11,96 --- 404
4 Stein van Eijmeren Rotterdam 2:19,05 --- 342
5 Michiel va...en Heuvel Spark 2:19,37 --- 340
6 Eron van Dijk PAC 2:19,71 --- 337
7 Artur Karabicek AV Fortuna 2:21,72 --- 320
8 Leroy de Jonge Spark 2:22,09 --- 318
9 Cliff Kloosterman Voorne 2:22,13 --- 317
10 Veron van der Kklein PAC 2:23,20 --- 309
11 Chris de Haan AV Fortuna 2:26,23 --- 286
12 Thijmen van Pelt PAC 2:26,31 --- 285
13 Victor Demmers PAC 2:27,65 --- 275
14 Bas Troost Voorne 2:28,17 --- 271
15 Youp de Best PAC 2:31,99 --- 244
16 Kyano Schalkwijk PAC 2:32,02 --- 244
17 Pelle Kuiken PAC 2:32,68 --- 239
18 David Stam Rotterdam 2:32,96 --- 237
19 Duco Mayer PAC 2:33,87 --- 231
20 Tijmen den Hartog Spark 2:34,31 --- 228
21 Julian de Groot Spark 2:34,65 --- 226
22 Onno Molendijk CAV Energie 2:35,39 --- 221
23 Emil Verleisdonk PAC 2:36,55 --- 213
24 Leander Ravesteijn PAC 2:36,66 --- 212
25 Daan Michels Spark 2:39,00 --- 197
26 Bruce Levenswaard AV Fortuna 2:39,12 --- 197
27 Sebastiaan...ingerland PAC 2:39,76 --- 193
28 Owen Plaisier CAV Energie 2:40,67 --- 187
29 Sem Nooteboom AV Fortuna 2:41,59 --- 181
30 Noah Otto PAC 2:41,66 --- 181
31 Stijn Nieuwland PAC 2:42,11 --- 178
32 Arie Correa PAC 2:47,37 --- 147
33 Daan Palm CAV Energie 2:49,96 --- 132
34 Senna de Graaf PAC 2:50,39 --- 130
35 Liam Rijneveldshoek Spark 2:50,44 --- 130
36 Tygo van Hemert PAC 2:50,96 --- 127
37 Pepijn Wessels CAV Energie 2:51,40 --- 124
38 Dylan Landman PAC 2:52,08 --- 121
39 Matthijs van den Bol PAC 2:54,00 --- 110
40 Simon Daemen PAC 2:55,78 --- 101
41 Hidde Laurs CAV Energie 2:57,39 --- 93
Keandro de Wert AV Fortuna DNS --- 0
Genaro Ta...s Martins PAC DNS --- 0
Siep de Jong AV Fortuna --- ---
Boaz de Jonge PAC --- ---
Mika Brons PAC --- ---
Alexander ...er Maaten Rotterdam --- ---
Jamal Omoyele Rotterdam --- ---
Jamil Ahajjam Rotterdam --- ---

Uitslagen Jongens Pupil Mini 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Daimy van Beek AV Fortuna 2:15,27 --- 374
2 Lars Engel CAV Energie 2:19,36 --- 340
3 Eduardo Fernandes CAV Energie 2:22,09 --- 318
4 Lucius van...er Velden Rotterdam 2:22,47 --- 314
5 Thom Verweij AV Fortuna 2:23,41 --- 307
6 Nils van der Kwast PAC 2:28,99 --- 265
7 Thijs van Leeuwe PAC 2:30,03 --- 258
8 Kyano van Klaveren PAC 2:31,12 --- 250
9 Thijs van den Bogert PAC 2:31,28 --- 249
10 Robin Offerhaus Voorne 2:32,11 --- 243
11 Ingmar Griffioen AV Fortuna 2:32,13 --- 243
12 Roan Veltman CAV Energie 2:34,98 --- 224
13 Matthijs Klein CAV Energie 2:39,48 --- 194
14 Manuel Heij AV Fortuna 2:40,90 --- 185
15 Bradley de Kraker PAC 2:41,20 --- 184
16 Kayden de Bie Spark 2:42,80 --- 174
17 Max Wiedemann PAC 2:44,79 --- 162
18 Job Otto CAV Energie 2:44,99 --- 161
19 Tico Bekker Spark 2:47,27 --- 148
20 Semi Dede AV Fortuna 2:49,80 --- 133
21 Adam Hannati PAC 2:50,92 --- 127
22 Sennen van der Vis PAC 2:51,10 --- 126
23 Sem Kremer AV Fortuna 2:53,19 --- 115
24 Tygo van Delden Rotterdam 2:58,10 --- 89
25 Dominic Berkhof Rotterdam 3:09,15 --- 37
26 Kick Suisse AV Fortuna 3:22,42 --- 0
Boris van ...ngelrooij CAV Energie DNS --- 0
Lucas Baljon PAC DNS --- 0
Guhan Babu Rotterdam DNS --- 0
Lieven Vreugdenhil Rotterdam DNS --- 0
Odario Keeldar Rotterdam DNS --- 0
Julius Hiemstra PAC DNF --- 0
Scott Ham AV Fortuna --- ---
Joshua Seedorf CAV Energie --- ---
Ilya Brovko PAC --- ---
Roan Kunst PAC --- ---

Uitslagen Meisjes Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Malia Donata PAC 2:15,71 --- 371
2 Mare van der Scheer PAC 2:16,04 --- 368
3 Eva van Rijswijk CAV Energie 2:16,25 --- 366
4 Annemijn v...Heiningen Rotterdam 2:16,32 --- 365
5 Christina van Tiel CAV Energie 2:16,92 --- 360
6 Wendy Kraak Spark 2:17,48 --- 355
7 Faith Tujeehut Rotterdam 2:18,67 --- 345
8 Julika Poot Rotterdam 2:21,20 --- 325
9 Evi Visscher AV Fortuna 2:21,84 --- 319
10 Larissa Rodenburg Voorne 2:22,46 --- 315
11 Noor Krispijn CAV Energie 2:23,04 --- 310
12 Sasha Kwadijk AV Fortuna 2:28,72 --- 267
13 Mirte Schaap CAV Energie 2:29,30 --- 263
14 Anouk Bul Spark 2:30,06 --- 258
15 Feline Gerritsen PAC 2:30,58 --- 254
16 Chanoa Hoek Voorne 2:32,24 --- 242
17 Zoã« Eyra PAC 2:32,42 --- 241
18 Nouara Akkabi AV Fortuna 2:32,79 --- 238
19 Isis Andriessen PAC 2:36,72 --- 212
20 Feline Baan CAV Energie 2:37,48 --- 207
21 Dagmar Bovendeert AV Fortuna 2:38,03 --- 204
22 Livia Lobrink CAV Energie 2:38,64 --- 200
23 Kaat Evers PAC 2:38,95 --- 198
24 Elsa de Groot Rotterdam 2:40,04 --- 191
25 Charissa v...den Herik Spark 2:40,37 --- 189
26 Mana Koornneef PAC 2:40,75 --- 186
27 Anouk Geervliet PAC 2:41,20 --- 184
28 Maren Metselaar PAC 2:41,52 --- 182
29 Eline Otto PAC 2:42,13 --- 178
30 Noortje va...Hooijdonk Rotterdam 2:42,40 --- 176
31 Anne-Fee v... den Berg AV Fortuna 2:43,20 --- 171
32 Jasmijn Gubbels CAV Energie 2:43,68 --- 169
33 Anne Olieman Rotterdam 2:43,94 --- 167
34 Caithlyn van Dorp CAV Energie 2:44,66 --- 163
35 Melodia S...o Moreira AV Fortuna 2:48,01 --- 143
36 Roos Crone PAC 2:48,67 --- 140
37 Anisa Bajrovic Spark 2:50,65 --- 128
38 Nienke Moerman Voorne 2:51,32 --- 125
39 Anne Crone PAC 2:52,94 --- 116
40 Hanna Sterkenburg Spark 2:54,63 --- 107
41 Sophie Daems PAC 2:58,85 --- 85
42 Rosalie va...er Sluijs CAV Energie 3:06,01 --- 51
43 Noa van Raalten PAC 3:08,08 --- 41
44 Mila de Bruijn PAC 3:13,85 --- 16
45 Daiya Chahal PAC 3:22,44 --- 0
46 Annabelle Soeteman AV Fortuna 3:22,86 --- 0
47 Femke Abresch AV Fortuna 3:28,11 --- 0
48 Quinty Bosman PAC 3:37,79 --- 0
49 Julia Broxks AV Fortuna 3:39,84 --- 0
Ilse Verschoor AV Fortuna --- ---
Maud Nijhof AV Fortuna --- ---
Jade Jonker CAV Energie --- ---
Emma Arnhem PAC --- ---
Daylani Blinker Rotterdam --- ---
Senna Roodsant Rotterdam --- ---

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Mina-Maria Chokri Rotterdam 2:20,05 --- 334
2 Lievelot de Vos PAC 2:26,39 --- 284
3 Kaylah Almeida CAV Energie 2:27,23 --- 278
4 Marleen Versteeg Spark 2:33,76 --- 232
5 Rianne Hilferink Voorne 2:34,68 --- 226
6 Elin Ketting CAV Energie 2:41,05 --- 185
7 Dora Zuijdgeest PAC 2:41,97 --- 179
8 Benthe Spek CAV Energie 2:42,65 --- 175
9 Marie Claire van Os CAV Energie 2:43,17 --- 172
10 Bodile Janssen Rotterdam 2:43,60 --- 169
11 Marije 't Hart AV Fortuna 2:45,60 --- 157
12 Ashley Levenswaard AV Fortuna 2:45,91 --- 155
13 Nina Kudlicka PAC 2:47,46 --- 146
14 Noor Steijn CAV Energie 2:49,82 --- 133
15 Tenysha Markiet PAC 2:53,94 --- 111
16 Faya Ballijns AV Fortuna 2:54,83 --- 106
17 Mila Waterink PAC 2:57,69 --- 91
18 Moniek Kaptein Rotterdam 2:58,40 --- 88
19 Evi Bakker AV Fortuna 3:17,46 --- 1
Floor Isendoorn AV Fortuna DNS --- 0
Amina van der Maas PAC DNS --- 0
Rimas Qonoufou PAC DNS --- 0
Aquinaira Keeldar Rotterdam DNS --- 0
Ava Heijnen Rotterdam DNS --- 0
Rodyna Abdelbaky Rotterdam DNS --- 0
Elyn Stoop AV Fortuna --- ---