Uitslagen Jongens Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Stein van Eijmeren Rotterdam 2:14,95 --- 377
2 Quint Maurik PAC 2:15,60 --- 372
3 Ramon Vaandrager CAV Energie 2:16,14 --- 367
4 Artur Karabicek AV Fortuna 2:19,48 --- 339
5 Michiel va...en Heuvel Spark 2:21,55 --- 322
6 Veron van der Kklein PAC 2:21,88 --- 319
7 Levin Vestergaard Spark 2:23,46 --- 307
8 Victor Demmers PAC 2:27,50 --- 276
9 Bas Troost Voorne 2:32,20 --- 242
10 Kyano Schalkwijk PAC 2:32,24 --- 242
11 Chris de Haan AV Fortuna 2:32,75 --- 239
12 David Stam Rotterdam 2:33,67 --- 232
13 Youp de Best PAC 2:35,08 --- 223
14 Genaro Ta...s Martins PAC 2:35,77 --- 218
15 Keandro de Wert AV Fortuna 2:36,33 --- 215
16 Stijn Nieuwland PAC 2:36,81 --- 211
17 Pelle Kuiken PAC 2:36,90 --- 211
18 Sebastiaan...ingerland PAC 2:39,11 --- 197
19 Jamal Omoyele Rotterdam 2:39,79 --- 192
20 Leroy de Jonge Spark 2:40,20 --- 190
21 Daan Michels Spark 2:41,61 --- 181
22 Leander Ravesteijn PAC 2:42,01 --- 179
23 Sem Nooteboom AV Fortuna 2:42,27 --- 177
24 Emil Verleisdonk PAC 2:43,21 --- 171
25 Julian de Groot Spark 2:43,67 --- 169
26 Bruce Levenswaard AV Fortuna 2:44,86 --- 162
27 Eron van Dijk PAC 2:46,05 --- 155
28 Matthijs van den Bol PAC 2:46,21 --- 154
29 Liam Rijneveldshoek Spark 2:46,24 --- 153
30 Noah Otto PAC 2:47,52 --- 146
31 Mika Brons PAC 2:48,98 --- 138
32 Onno Molendijk CAV Energie 2:49,01 --- 138
33 Daan Palm CAV Energie 2:49,73 --- 134
34 Tygo van Hemert PAC 2:51,44 --- 124
35 Tijmen den Hartog Spark 2:51,70 --- 123
36 Owen Plaisier CAV Energie 2:53,64 --- 112
37 Arie Correa PAC 2:56,49 --- 97
38 Pepijn Wessels CAV Energie 2:56,90 --- 95
39 Simon Daemen PAC 2:58,69 --- 86
40 Senna de Graaf PAC 3:01,55 --- 72
41 Hidde Laurs CAV Energie 3:03,87 --- 61
42 Siep de Jong AV Fortuna 3:06,45 --- 49
43 Duco Mayer PAC 4:15,53 --- 0
Ilyas Skalli CAV Energie DNS --- 0
Kyan van Leeuwen CAV Energie DNS --- 0
Boaz de Jonge PAC DNS --- 0
Dylan Landman PAC DNS --- 0
Thijmen van Pelt PAC DNS --- 0
Alexander ...er Maaten Rotterdam DNS --- 0
Jamil Ahajjam Rotterdam DNS --- 0
Cliff Kloosterman Voorne DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil D 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Daimy van Beek AV Fortuna 2:22,69 --- 313
2 Lucius van...er Velden Rotterdam 2:27,78 --- 274
3 Eduardo Fernandes CAV Energie 2:30,32 --- 256
4 Robin Offerhaus Voorne 2:33,75 --- 232
5 Thom Verweij AV Fortuna 2:35,38 --- 221
6 Ingmar Griffioen AV Fortuna 2:36,19 --- 216
7 Joshua Seedorf CAV Energie 2:39,56 --- 194
8 Nils van der Kwast PAC 2:39,74 --- 193
9 Scott Ham AV Fortuna 2:40,39 --- 189
10 Manuel Heij AV Fortuna 2:40,54 --- 188
11 Thijs van Leeuwe PAC 2:41,90 --- 179
12 Matthijs Klein CAV Energie 2:43,49 --- 170
13 Sennen van der Vis PAC 2:44,92 --- 161
14 Kayden de Bie Spark 2:48,43 --- 141
15 Kyano van Klaveren PAC 2:51,53 --- 124
16 Job Otto CAV Energie 2:52,29 --- 120
17 Semi Dede AV Fortuna 2:53,99 --- 110
18 Boris van ...ngelrooij CAV Energie 2:55,44 --- 103
19 Julius Hiemstra PAC 2:56,60 --- 97
20 Ilya Brovko PAC 2:57,28 --- 93
21 Max Wiedemann PAC 2:58,44 --- 87
22 Bradley de Kraker PAC 3:03,91 --- 61
23 Tygo van Delden Rotterdam 3:07,73 --- 43
24 Adam Hannati PAC 3:13,02 --- 20
25 Guhan Babu Rotterdam 3:21,73 --- 0
26 Kick Suisse AV Fortuna 3:46,81 --- 0
27 Lieven Vreugdenhil Rotterdam 3:50,51 --- 0
Sem Kremer AV Fortuna DNS --- 0
Lars Engel CAV Energie DNS --- 0
Roan Veltman CAV Energie DNS --- 0
Lucas Baljon PAC DNS --- 0
Roan Kunst PAC DNS --- 0
Thijs van den Bogert PAC DNS --- 0
Tico Bekker Spark DNS --- 0
Dominic Berkhof Rotterdam DNS --- 0
Odario Keeldar Rotterdam DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Malia Donata PAC 2:15,46 --- 373
2 Faith Tujeehut Rotterdam 2:15,95 --- 369
3 Mare van der Scheer PAC 2:21,40 --- 323
4 Eva van Rijswijk CAV Energie 2:23,08 --- 310
5 Annemijn v...Heiningen Rotterdam 2:24,92 --- 295
6 Anouk Bul Spark 2:26,30 --- 285
7 Julika Poot Rotterdam 2:27,03 --- 280
8 Larissa Rodenburg Voorne 2:28,72 --- 267
9 Wendy Kraak Spark 2:31,18 --- 250
10 Senna Roodsant Rotterdam 2:33,07 --- 236
11 Evi Visscher AV Fortuna 2:33,14 --- 236
12 Sasha Kwadijk AV Fortuna 2:33,39 --- 234
13 Nouara Akkabi AV Fortuna 2:33,56 --- 233
14 Christina van Tiel CAV Energie 2:33,68 --- 232
15 Chanoa Hoek Voorne 2:34,54 --- 227
16 Noor Krispijn CAV Energie 2:36,38 --- 214
17 Zoã« Eyra PAC 2:37,62 --- 206
18 Jasmijn Gubbels CAV Energie 2:38,48 --- 201
19 Isis Andriessen PAC 2:38,80 --- 199
20 Anouk Geervliet PAC 2:40,59 --- 187
21 Mirte Schaap CAV Energie 2:42,59 --- 175
22 Anne-Fee v... den Berg AV Fortuna 2:43,00 --- 173
23 Anne Olieman Rotterdam 2:43,50 --- 170
24 Eline Otto PAC 2:43,86 --- 167
25 Mana Koornneef PAC 2:43,87 --- 167
26 Kaat Evers PAC 2:44,84 --- 162
27 Anisa Bajrovic Spark 2:45,64 --- 157
28 Melodia S...o Moreira AV Fortuna 2:46,05 --- 155
29 Jade Jonker CAV Energie 2:46,28 --- 153
30 Feline Baan CAV Energie 2:46,51 --- 152
31 Charissa v...den Herik Spark 2:46,77 --- 150
32 Noortje va...Hooijdonk Rotterdam 2:48,35 --- 141
33 Rosalie va...er Sluijs CAV Energie 2:49,60 --- 134
34 Maren Metselaar PAC 2:51,01 --- 127
35 Hanna Sterkenburg Spark 2:55,08 --- 105
36 Caithlyn van Dorp CAV Energie 2:56,59 --- 97
37 Elsa de Groot Rotterdam 2:56,93 --- 95
38 Dagmar Bovendeert AV Fortuna 2:57,57 --- 92
39 Ilse Verschoor AV Fortuna 2:58,99 --- 85
40 Nienke Moerman Voorne 2:59,93 --- 80
41 Livia Lobrink CAV Energie 3:00,09 --- 79
42 Roos Crone PAC 3:00,58 --- 77
43 Mila de Bruijn PAC 3:01,97 --- 70
44 Anne Crone PAC 3:03,79 --- 61
45 Sophie Daems PAC 3:08,72 --- 38
46 Daiya Chahal PAC 3:21,61 --- 0
47 Noa van Raalten PAC 3:34,59 --- 0
48 Femke Abresch AV Fortuna 3:39,98 --- 0
49 Annabelle Soeteman AV Fortuna 3:45,62 --- 0
50 Quinty Bosman PAC 3:46,34 --- 0
Julia Broxks AV Fortuna DNS --- 0
Maud Nijhof AV Fortuna DNS --- 0
Emma Arnhem PAC DNS --- 0
Feline Gerritsen PAC DNS --- 0
Daylani Blinker Rotterdam DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil D 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Elyn Stoop AV Fortuna 2:26,48 --- 284
2 Mina-Maria Chokri Rotterdam 2:27,04 --- 279
3 Rianne Hilferink Voorne 2:33,27 --- 235
4 Lievelot de Vos PAC 2:35,58 --- 220
5 Kaylah Almeida CAV Energie 2:35,98 --- 217
6 Marleen Versteeg Spark 2:47,41 --- 147
7 Moniek Kaptein Rotterdam 2:50,51 --- 129
8 Marie Claire van Os CAV Energie 2:51,30 --- 125
9 Benthe Spek CAV Energie 2:53,87 --- 111
10 Ashley Levenswaard AV Fortuna 2:55,50 --- 103
11 Dora Zuijdgeest PAC 2:59,45 --- 82
12 Marije 't Hart AV Fortuna 3:01,69 --- 71
13 Ava Heijnen Rotterdam 3:04,49 --- 58
14 Bodile Janssen Rotterdam 3:05,29 --- 54
15 Rodyna Abdelbaky Rotterdam 3:09,73 --- 34
16 Mila Waterink PAC 3:17,57 --- 0
17 Tenysha Markiet PAC 3:21,85 --- 0
18 Amina van der Maas PAC 3:26,34 --- 0
Evi Bakker AV Fortuna DNS --- 0
Faya Ballijns AV Fortuna DNS --- 0
Floor Isendoorn AV Fortuna DNS --- 0
Elin Ketting CAV Energie DNS --- 0
Noor Steijn CAV Energie DNS --- 0
Nina Kudlicka PAC DNS --- 0
Rimas Qonoufou PAC DNS --- 0
Aquinaira Keeldar Rotterdam DNS --- 0