Uitslagen Jongens Junior C Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Alexander Schrage PAC PAC JC Team 1 1,75 --- 817
2 Taron Punt PAC PAC JC Team 2 1,65 --- 741
2 Declan Borst Spark Spark JC 1,65 1,65 741
4 Ruben Rolvink Olympus `70 AV Olympus `70 JC 1,60 1,60 702
5 Gijs van Lieshout CAV Energie CAV Energie JC 1,55 --- 663
6 Julian Mejame Ejong PAC PAC JC Team 1 1,55 --- 0
7 Isaya Klein Ikkink Rotterdam Rotterdam ...letiek JC 1,55 --- 663
8 Ruben Claus PAC PAC JC Team 2 1,50 --- 0
9 Jesper Ponstein PAC PAC JC Team 3 1,45 --- 582
9 Boaz Freij Voorne Voorne Atletiek JC 1,45 --- 582
9 Vincent Schuurman SPOB AV Spirit ...erland JC 1,45 --- 582
12 Koen Winkel AV Fortuna AV Fortuna JC Team 2 1,40 1,35 541
12 Marijn Sloot AV Fortuna AV Fortuna JC Team 1 1,40 1,35 541
14 Timo de Groot CAV Energie CAV Energie JC 1,40 --- 0
15 Daan Verlinden AV Fortuna AV Fortuna JC Team 1 1,35 --- 0
15 Rens van Benschop PAC PAC JC Team 3 1,35 --- 0
15 Wilco Velthuis SPOB AV Spirit ...erland JC 1,35 --- 0
18 Siep van Rooij Spark Spark JC 1,20 --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Jasper Kaal CAV Energie CAV Energi...JD Team 1 1,50 --- 623
2 Thomas Leenders AV Fortuna AV Fortuna JD Team 1 1,45 --- 582
2 Yannick Rolvink Olympus `70 AV Olympus...JD Team 1 1,45 1,45 582
4 Timo Spiering PAC PAC JD Team 1 1,45 --- 0
5 Ridzerd Punt PAC PAC JD Team 1 1,45 --- 582
5 Thijs Bakhuizen Spark Spark JD 1,45 1,41 582
7 Fabian du Mortier AV Fortuna AV Fortuna JD Team 2 1,35 --- 499
8 Ivar van Ruijven Olympus `70 AV Olympus...JD Team 1 1,35 1,40 0
9 Michiel Zunderman Rotterdam Rotterdam ...JD Team 1 1,35 1,35 499
9 Stijn Lesuis Voorne Voorne Atl...JD Team 1 1,35 1,35 499
11 Tobias Keimpema AV Fortuna AV Fortuna JD Team 1 1,30 --- 0
12 Bart Schuring PAC PAC JD Team 2 1,30 --- 462
13 Micha Hendriks Rotterdam Rotterdam ...JD Team 1 1,30 --- 0
14 Bram Schumacher CAV Energie CAV Energi...JD Team 1 1,25 --- 0
14 Rais Semedo Moreira PAC PAC JD Team 2 1,25 --- 0
16 Marcel Boot AV Fortuna AV Fortuna JD Team 2 1,20 --- 0
17 Giovanni Brouwer CAV Energie CAV Energi...JD Team 2 1,20 --- 389
18 Kevin Stomphorst Voorne Voorne Atl...JD Team 1 1,20 1,25 0
19 Vincent va...er Brugge CAV Energie CAV Energi...JD Team 2 1,15 --- 0
20 Rens de Jong PAC PAC JD Team 4 1,15 --- 352
21 Hamza Fadis Spark Spark JD 1,15 --- 0
21 Douwe van ...ingsveldt SPOB AV Spirit ...erland JD 1,15 --- 0
23 Daan Eeltink SPOB AV Spirit ...erland JD 1,15 --- 352
24 Job Metselaar PAC PAC JD Team 3 1,10 --- 316
25 Arwin Sparenberg PAC PAC JD Team 4 1,10 --- 0
Olivier Meijerman PAC PAC JD Team 3 NM --- 0
Jimmy de Haan Voorne Voorne Atl...JD Team 2 NM 1,25 0

Uitslagen Meisjes Junior C Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Joyce van Welie PAC PAC MC Team 1 1,60 1,56 702
2 Venisha da Silva CAV Energie CAV Energie MC 1,55 --- 663
3 Anne Zuijdgeest PAC PAC MC Team 1 1,50 1,55 0
4 Kim Sobnath PAC PAC MC Team 2 1,45 1,37 582
5 Tessa Sparreboom CAV Energie CAV Energie MC 1,40 --- 0
6 Eileen Oldenburger Voorne Voorne Atletiek MC 1,40 --- 541
6 Denise van de Linde SPOB AV Spirit ...erland MC 1,40 --- 541
8 Anouk Spronk Spark Spark MC 1,35 --- 499
9 Mildred A...e - Awuku PAC PAC MC Team 3 1,30 --- 0
10 Rayael van...eygaarden PAC PAC MC Team 3 1,30 --- 462
11 Anna Hakbijl AV Fortuna AV Fortuna MC Team 2 1,25 1,30 426
11 Babet Boer Olympus `70 AV Olympus...MC Team 1 1,25 1,35 426
13 Maria Vermeer PAC PAC MC Team 2 1,25 1,30 0
14 Eva Van Wijngaarden Rotterdam Rotterdam ...letiek MC 1,25 --- 426
15 Jasmijn van den Bos Olympus `70 AV Olympus...MC Team 1 1,20 1,20 0
16 Britt Kuikstra Voorne Voorne Atletiek MC 1,15 --- 0
17 Romy Verhoeven SPOB AV Spirit ...erland MC 1,10 --- 0
Maroua KhamKhami AV Fortuna AV Fortuna MC Team 1 NM --- 0
Rosalie Veltman AV Fortuna AV Fortuna MC Team 2 DNS --- 0
Sofie van Engelen PAC PAC MC Team 4 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Romee Hermse PAC PAC MD Team 1 1,45 --- 582
2 Maaike van Rijswijk CAV Energie CAV Energi...MD Team 2 1,40 --- 541
2 Steffie Seher CAV Energie CAV Energi...MD Team 1 1,40 --- 541
4 Dunya van den Tooren PAC PAC MD Team 1 1,40 --- 0
5 Isa de Bode PAC PAC MD Team 2 1,35 --- 499
5 Maud van S...rtensdijk Voorne Voorne Atletiek MD 1,35 1,35 499
7 Ellemijn Blok Olympus `70 AV Olympus...MD Team 1 1,25 1,25 426
8 Anna Lusthof Olympus `70 AV Olympus...MD Team 1 1,25 1,30 0
8 Klara van der Gaast PAC PAC MD Team 2 1,25 --- 0
8 Liselotte Bultema Spark Spark MD 1,25 1,32 0
11 Anouk Stassen Spark Spark MD 1,25 1,30 426
11 Teuntje Sluijter Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 1,25 --- 426
11 Bente den Boer SPOB AV Spirit ...erland MD 1,25 --- 426
14 Emma Dekker CAV Energie CAV Energi...MD Team 1 1,20 --- 0
14 Emma Klootwijk CAV Energie CAV Energi...MD Team 2 1,20 --- 0
16 Yaéla Glunder PAC PAC MD Team 3 1,20 --- 389
17 Isa Fiers...ndsbergen AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 1,15 --- 352
18 Deedee Mohr PAC PAC MD Team 3 1,15 --- 0
18 Marit Noordermeer Voorne Voorne Atletiek MD 1,15 --- 0
20 Marieke Verlinden AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 1,10 --- 0
21 Meris van der Hoek PAC PAC MD Team 4 1,10 --- 316
22 Manon van de Brug PAC PAC MD Team 4 1,10 --- 0
23 Suella Richardson Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 1,05 --- 0
Loeka Slob AV Fortuna AV Fortuna MD Team 2 DNS --- 0