Uitslagen Jongens Junior C 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jochem Ribberink AV Gouda 3:02,21 --- 681
2 Bent Braker AV Gouda 3:12,59 --- 599
3 Hugo Habraken AV Gouda 3:22,44 --- 529
4 Frank Ruegg AV Gouda 3:23,59 --- 521
5 Sjoerd Peeters AV Gouda 3:24,73 --- 514
6 Bart ten Bergen AV Gouda 3:31,35 --- 471

Uitslagen Jongens Pupil A1 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Luuk de Haan AV Gouda 3:54,82 --- 440
2 Tobias Henze AV Gouda 3:58,70 --- 421
3 Hidde van Asten AV Gouda 4:02,21 --- 404
4 Luuk Schoonman AV Gouda 4:04,89 --- 392
5 Lucas Drenth AV Gouda 4:06,46 --- 385
6 Kay van Oosten AV Gouda 4:14,52 --- 349
7 Gideon Kreuk AV Gouda 4:17,33 --- 337
8 Alef Kool AV Gouda 4:21,68 --- 319
9 Iven Kooij AV Gouda 4:25,07 --- 306
10 Ravi ter Hennepe AV Gouda 4:34,11 --- 271
11 Idse van Asten AV Gouda 4:35,22 --- 267
12 Sjoerd Mikkers AV Gouda 4:38,60 --- 255
13 Xander Broer AV Gouda 4:55,78 --- 197
Steijn van Eijk AV Gouda DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Tim van Tilburg AV Gouda 3:33,73 --- 557
2 Jack Lavrijsen AV Gouda 3:52,88 --- 450
3 Jelle Hoeks AV Gouda 4:05,82 --- 387
4 Guido van der Maas AV Gouda 4:06,01 --- 387
5 Robin Schiphuis AV Gouda 4:44,33 --- 235

Uitslagen Jongens Pupil B 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Hugo Slangen AV Gouda 4:06,15 --- 386
2 Jorne Stieltjes AV Gouda 4:07,00 --- 382
3 Danillo de Visser AV Gouda 4:14,35 --- 350
4 Thomas van Hest AV Gouda 4:15,62 --- 344
5 Lukas Warners AV Gouda 5:04,25 --- 171
6 Olger van Husen AV Gouda 5:08,77 --- 158
Mels van Ommen AV Gouda DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Sam Lopes...na Fortes AV Gouda 4:08,67 --- 375
2 Sjamilla Martina AV Gouda 4:21,59 --- 320
3 Isa Hammer AV Gouda 4:51,29 --- 212
4 Guusje van Oosten AV Gouda 5:10,16 --- 154

Uitslagen Meisjes Pupil A2 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Renske de Wilde AV Gouda 4:03,87 --- 396
2 Puck van der Wolf AV Gouda 4:10,69 --- 366
3 Sofie Geuting AV Gouda 4:20,13 --- 326
4 Soukaina Chaoui AV Gouda 4:29,04 --- 290
5 Indy Stor AV Gouda 4:31,05 --- 283
6 Rixt Spijksma AV Gouda 4:32,01 --- 279
7 Romaissa Tatou AV Gouda 5:01,20 --- 180

Uitslagen Meisjes Pupil B 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Lois van der Zanden AV Gouda 4:12,36 --- 358
2 Sara Liebrechts AV Gouda 4:38,16 --- 257
3 Anna Blok AV Gouda 4:44,66 --- 234
4 Hidaya Tatou AV Gouda 4:49,31 --- 218
5 Giamingga Orsini AV Gouda 5:00,10 --- 184
6 Safae Barboucha AV Gouda 5:12,41 --- 147
7 Anouk van Tol AV Gouda 5:16,02 --- 137
8 Renske Verdonk AV Gouda 5:19,41 --- 128
9 Laura Derakovic AV Gouda 5:24,04 --- 116
Hanna Hashem AV Gouda DNS --- 0