Uitslagen Jongens Pupil B Vortexwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Diede Schotsman AV Zuidwal 31,51 --- 461
2 Stijn Bruinsma AV Zeewolde 22,11 --- 346
3 Jaron Hamoen AV Zeewolde 21,83 --- 343
4 Jarik Smit AV Zeewolde 20,75 --- 328
4 Thigo de Leeuw AV Zuidwal 20,75 --- 328
6 Simon Grimbergen AV Zuidwal 20,66 --- 327
7 Marijn Bloemendal Fit 20,64 --- 326
8 Ole Hamberg Triathlon 20,56 --- 325
9 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 20,36 --- 323
10 Jippe Bleijenburg AV Zuidwal 19,27 --- 307
11 Mick Frerix Triathlon 18,27 --- 293
12 Finn Hart AV Zeewolde 17,35 --- 279
13 Quin van de Klok AV Zeewolde 17,13 --- 275
14 Gijs Schoemaker Fit 16,26 --- 262
15 Timo Bos AV Zuidwal 16,21 --- 261
16 Stijn Bakker AV Zuidwal 16,16 --- 261
17 Ben Lensing Triathlon 15,62 --- 252
18 Luuk van Burgsteden Triathlon 15,47 --- 250
19 Jop van den Hoorn Triathlon 15,17 --- 245
20 Jitte Ydema Tempo AV 14,61 --- 236
21 Hidde de Jong Fit 14,40 --- 232
22 Luc Breton Fit 13,70 --- 220
23 Daan Jansen AV Zeewolde 13,53 --- 217
24 Bjorn Klein AV Zeewolde 13,50 --- 217
25 Nathan Rinkel AV Zeewolde 13,34 --- 214
26 Tycho de Vries Tempo AV 13,26 --- 213
27 Pierre Verhoosel Triathlon 13,08 --- 210
28 Niels Hagen AV Zuidwal 13,00 --- 208
29 Rafaël Baetings Tempo AV 11,84 --- 188
30 Justin van Dam AV Zeewolde 11,34 --- 178
31 Fedde Van Den Bos Triathlon 10,12 --- 155
32 Willem Roelofs AV Zeewolde 10,02 --- 153
33 Amir Eddarraz Fit 8,92 --- 130

Uitslagen Jongens Pupil C Vortexwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Lars van Wijk AV Zuidwal 22,31 --- 349
2 Lucas van Lien AV Zeewolde 19,24 --- 307
3 Mees Blijenberg Triathlon 17,87 --- 287
4 Robin Meinten AV Zeewolde 16,66 --- 268
5 Daan Veldman Tempo AV 16,58 --- 267
6 Oscar Jongema AV Zeewolde 16,46 --- 265
7 Jens van de Wetering Triathlon 16,13 --- 260
8 Quint van Wengen AV Zuidwal 15,59 --- 252
9 GIjs Langendijk AV Zeewolde 15,11 --- 244
10 Mels van Stratum Triathlon 12,58 --- 201
11 Matthias Maasse AV Zeewolde 12,53 --- 200
12 Thomas Quik AV Zuidwal 12,08 --- 192
13 Silas van Wierst AV Zeewolde 11,93 --- 189
14 Sebastiaan Boonstra Triathlon 11,50 --- 181
15 Julian Krist AV Zeewolde 11,23 --- 176
16 Janne Meijering Fit 10,94 --- 171
17 Tijn van de Hoef Tempo AV 10,79 --- 168
18 Taeke Doevendans Triathlon 10,60 --- 164
19 Dyon Slingerland AV Zeewolde 10,48 --- 162
20 Jelmer Gouma Tempo AV 10,27 --- 158
21 Liu Spijker Triathlon 9,76 --- 148
22 Jules Sprenger Fit 9,51 --- 143
23 Justin Maas Tempo AV 9,38 --- 140
24 Sep van Diepen Triathlon 8,88 --- 129
25 Bram Holsappel AV Zuidwal 8,45 --- 120
26 Floris Valkonet Triathlon 7,08 --- 89
27 Daniël van Schaijik Fit 7,03 --- 88
28 Damian Scholten Triathlon 6,38 --- 72
29 Bram van de Staaij Tempo AV 6,30 --- 70

Uitslagen Meisjes Pupil B Vortexwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jillian Mertayasa Fit 19,92 --- 316
2 Yara Keers Fit 18,95 --- 302
3 Yorinde Speear Tempo AV 18,72 --- 299
4 Mette Wiggers Triathlon 18,67 --- 298
5 Renske van der Maas Fit 18,56 --- 297
6 Nikki Vroemen Triathlon 18,19 --- 291
7 Tess Kuijer AV Zuidwal 17,09 --- 275
8 Cecilia Tromp Tempo AV 15,68 --- 253
9 Romy Bendanon Triathlon 15,29 --- 247
10 Lotte Konijn AV Zuidwal 15,27 --- 246
11 Iris van Eerde AV Zeewolde 13,79 --- 222
12 Lotte Westland AV Zuidwal 13,65 --- 220
13 Loïs Welter Fit 13,45 --- 216
14 Isolde Bisschop Triathlon 12,52 --- 200
15 Juno Kapelle Triathlon 12,45 --- 199
16 Larissa Visser AV Zuidwal 12,34 --- 197
17 Rosalie Kriek AV Zeewolde 11,55 --- 182
18 Jade Broer Triathlon 11,24 --- 176
19 Vere Ingram Fit 10,79 --- 168
20 Marrit Jelgerhuis Triathlon 10,73 --- 167
21 Isabelle Misset Triathlon 10,62 --- 165
22 Ellen Jelt... Wieringa Triathlon 10,23 --- 157
23 Ronja van ...tenbrugge Fit 10,11 --- 155
24 Mayke van Lieshout Triathlon 10,03 --- 153
25 Juliët Rosengarten Fit 9,90 --- 150
26 Jedidja Fabriek Fit 9,83 --- 149
27 Noa Zoomer Triathlon 9,58 --- 144
28 Philippa Faase Fit 9,56 --- 144
29 Meinou de Jong Triathlon 8,99 --- 132
30 Sigrid Schaap AV Zuidwal 8,90 --- 130
31 Sterre Penders Tempo AV 8,34 --- 118
32 Dominique Poelhekke AV Zeewolde 8,24 --- 116
33 Britte Jellema Tempo AV 7,88 --- 108
34 Anouk Bakker Triathlon 7,77 --- 105
35 Nina Schipper AV Zuidwal 7,32 --- 95
36 Annika Kolsters Tempo AV 7,10 --- 90
37 Linde Wouda AV Zuidwal 6,20 --- 68
Sophie Roos Tempo AV DNS --- 0