Uitslagen Jongens Pupil A2 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Araya Wolfs AV Zeewolde 4,18 --- 554
2 Julian Kwakman Triathlon 4,10 --- 538
3 Luca Dooper Tempo AV 3,89 --- 496
4 Aaron Bos AV Zeewolde 3,83 --- 484
5 Sem de Gooijer Tempo AV 3,73 --- 464
6 Wytze de Jong Fit 3,69 --- 456
7 Kian Schouten Fit 3,58 --- 434
8 Max Rijkers Triathlon 3,57 --- 432
8 Jay Kriek Tempo AV 3,57 --- 432
8 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 3,57 --- 432
11 Wouter van Dorst Triathlon 3,54 --- 426
11 Edward Dijkstra Fit 3,54 --- 426
11 Jonathan van Lien AV Zeewolde 3,54 --- 426
14 Ezra van den Boogert AV Zeewolde 3,51 --- 420
15 Rhune van Doorn Triathlon 3,45 --- 408
16 Rick Snijder Triathlon 3,38 --- 394
17 Boet van Bakel Triathlon 3,33 --- 384
18 Jesper van Helden Triathlon 3,17 --- 352
19 Finn van der Es AV Zeewolde 3,16 --- 350
20 Iggy Kuijl Tempo AV 3,14 --- 346
21 Sven Poelman AV Zeewolde 3,13 --- 344
22 Julian Kriek AV Zeewolde 3,02 --- 322
23 Rasmus van Werkhoven AV Zeewolde 2,97 --- 312
24 Boaz Cremers Triathlon 2,95 --- 308
25 Kalle Kok Triathlon 2,92 --- 302
26 Jonas Rijnberg Triathlon 2,85 --- 288
27 Quint Keers Fit 2,84 --- 286
28 Mathijs de Winter AV Zeewolde 2,66 --- 250
29 Tijn Bruinsma Tempo AV 2,65 --- 248

Uitslagen Jongens Pupil B Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Mick Frerix Triathlon 3,42 --- 402
2 Stijn Bruinsma AV Zeewolde 3,39 --- 396
3 Diede Schotsman AV Zuidwal 3,38 --- 394
4 Hidde de Jong Fit 3,36 --- 390
5 Luc Breton Fit 3,14 --- 346
6 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 3,13 --- 344
7 Thigo de Leeuw AV Zuidwal 3,10 --- 338
8 Bjorn Klein AV Zeewolde 3,09 --- 336
9 Luuk van Burgsteden Triathlon 3,07 --- 332
9 Jippe Bleijenburg AV Zuidwal 3,07 --- 332
11 Jarik Smit AV Zeewolde 3,04 --- 326
12 Marijn Bloemendal Fit 3,02 --- 322
13 Gijs Schoemaker Fit 2,99 --- 316
14 Jop van den Hoorn Triathlon 2,96 --- 310
15 Niels Hagen AV Zuidwal 2,95 --- 308
15 Timo Bos AV Zuidwal 2,95 --- 308
17 Quin van de Klok AV Zeewolde 2,90 --- 298
18 Ole Hamberg Triathlon 2,88 --- 294
19 Simon Grimbergen AV Zuidwal 2,82 --- 282
20 Tycho de Vries Tempo AV 2,79 --- 276
21 Jitte Ydema Tempo AV 2,74 --- 266
22 Nathan Rinkel AV Zeewolde 2,71 --- 260
23 Ben Lensing Triathlon 2,69 --- 256
24 Willem Roelofs AV Zeewolde 2,68 --- 254
25 Daan Jansen AV Zeewolde 2,59 --- 236
25 Finn Hart AV Zeewolde 2,59 --- 236
27 Fedde Van Den Bos Triathlon 2,55 --- 228
27 Stijn Bakker AV Zuidwal 2,55 --- 228
29 Justin van Dam AV Zeewolde 2,50 --- 218
30 Rafaël Baetings Tempo AV 2,36 --- 190
31 Pierre Verhoosel Triathlon 2,19 --- 156
32 Amir Eddarraz Fit 1,93 --- 104
Jaron Hamoen AV Zeewolde DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil C Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Robin Meinten AV Zeewolde 3,35 --- 388
2 Lars van Wijk AV Zuidwal 2,90 --- 298
3 Julian Krist AV Zeewolde 2,82 --- 282
4 Taeke Doevendans Triathlon 2,78 --- 274
5 Daan Veldman Tempo AV 2,77 --- 272
6 Tijn van de Hoef Tempo AV 2,76 --- 270
6 Thomas Quik AV Zuidwal 2,76 --- 270
8 Quint van Wengen AV Zuidwal 2,75 --- 268
9 Justin Maas Tempo AV 2,74 --- 266
10 Lucas van Lien AV Zeewolde 2,67 --- 252
11 Jens van de Wetering Triathlon 2,64 --- 246
12 Bram van de Staaij Tempo AV 2,58 --- 234
13 Mees Blijenberg Triathlon 2,51 --- 220
13 GIjs Langendijk AV Zeewolde 2,51 --- 220
15 Sebastiaan Boonstra Triathlon 2,41 --- 200
16 Liu Spijker Triathlon 2,39 --- 196
16 Bram Holsappel AV Zuidwal 2,39 --- 196
18 Dyon Slingerland AV Zeewolde 2,38 --- 194
19 Sep van Diepen Triathlon 2,37 --- 192
20 Mels van Stratum Triathlon 2,36 --- 190
21 Oscar Jongema AV Zeewolde 2,35 --- 188
22 Silas van Wierst AV Zeewolde 2,34 --- 186
23 Matthias Maasse AV Zeewolde 2,25 --- 168
24 Jelmer Gouma Tempo AV 2,23 --- 164
25 Floris Valkonet Triathlon 2,15 --- 148
25 Jules Sprenger Fit 2,15 --- 148
27 Daniël van Schaijik Fit 2,07 --- 132
28 Janne Meijering Fit 2,02 --- 122
29 Damian Scholten Triathlon 1,90 --- 98

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jikke van der Ploeg Triathlon 3,77 --- 472
2 Marlieke Castelein Triathlon 3,62 --- 442
3 Jiske Terpstra Tempo AV 3,58 --- 434
4 Rosalie Schouten Tempo AV 3,53 --- 424
5 Bente Wiggers Fit 3,51 --- 420
6 Merlijne van Doorn Fit 3,49 --- 416
7 Jacobien Hoyng Triathlon 3,48 --- 414
8 Ciske Ramaker AV Zeewolde 3,33 --- 384
9 Lidewij Schaap AV Zuidwal 3,32 --- 382
10 Elin Buitenhuis AV Zeewolde 3,31 --- 380
11 Sophie Franssen AV Zuidwal 3,24 --- 366
12 Zita Maxime Kloos Tempo AV 3,21 --- 360
13 Nikkie Stegeman Fit 3,17 --- 352
13 Noortje ter Rahé Fit 3,17 --- 352
15 Nienke van de Hoef Tempo AV 3,16 --- 350
16 Ireen Stoter Triathlon 3,14 --- 346
16 Kaya Donk Tempo AV 3,14 --- 346
18 Noor Tewes Fit 3,13 --- 344
19 Fei Lamme...an Bueren AV Zuidwal 3,11 --- 340
20 Marlieke Schijns Fit 3,07 --- 332
21 Myrthe Lemans Tempo AV 3,05 --- 328
22 Isis Smit AV Zuidwal 3,04 --- 326
23 Anne Dijkhuizen Tempo AV 3,02 --- 322
24 Ereza Plochg Triathlon 3,01 --- 320
25 Anne Maryse Fluit Fit 3,00 --- 318
26 Helene di ...cchianico Tempo AV 2,98 --- 314
27 Valerie Eversen Tempo AV 2,92 --- 302
28 Pien van der Molen Tempo AV 2,91 --- 300
28 Marit Tusveld AV Zuidwal 2,91 --- 300
30 Femke Zeeman AV Zuidwal 2,84 --- 286
31 Lieke Reyn Fit 2,79 --- 276
32 Yfke Hagens Tempo AV 2,75 --- 268
32 Doris Berntsen Tempo AV 2,75 --- 268
34 Sofia ter Brugge AV Zuidwal 2,73 --- 264
35 Isa Aaij Tempo AV 2,72 --- 262
36 Rebecca Tromp Tempo AV 2,60 --- 238
37 Jasmijn va...der Vinne Triathlon 2,47 --- 212
38 Lamers Kiki Triathlon 2,30 --- 178
39 Carlijn Teeuwen AV Zeewolde 2,21 --- 160
40 Lutein Bisschop Triathlon 2,16 --- 150
Isabel Paimans Tempo AV DNS --- 0
Mette Albers Tempo AV DNS --- 0
Mare van Woerden Tempo AV DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Renske van der Maas Fit 3,73 --- 464
2 Iris van Eerde AV Zeewolde 3,49 --- 416
3 Yorinde Speear Tempo AV 3,31 --- 380
4 Jade Broer Triathlon 3,19 --- 356
5 Mette Wiggers Triathlon 3,17 --- 352
6 Nikki Vroemen Triathlon 3,13 --- 344
7 Ellen Jelt... Wieringa Triathlon 3,12 --- 342
8 Tess Kuijer AV Zuidwal 3,06 --- 330
9 Yara Keers Fit 3,03 --- 324
9 Rosalie Kriek AV Zeewolde 3,03 --- 324
11 Lotte Westland AV Zuidwal 3,00 --- 318
12 Juliët Rosengarten Fit 2,90 --- 298
13 Romy Bendanon Triathlon 2,88 --- 294
13 Sterre Penders Tempo AV 2,88 --- 294
15 Linde Wouda AV Zuidwal 2,85 --- 288
16 Juno Kapelle Triathlon 2,80 --- 278
16 Ronja van ...tenbrugge Fit 2,80 --- 278
16 Larissa Visser AV Zuidwal 2,80 --- 278
19 Cecilia Tromp Tempo AV 2,77 --- 272
20 Noa Zoomer Triathlon 2,76 --- 270
21 Philippa Faase Fit 2,72 --- 262
21 Lotte Konijn AV Zuidwal 2,72 --- 262
23 Marrit Jelgerhuis Triathlon 2,67 --- 252
24 Annika Kolsters Tempo AV 2,66 --- 250
25 Vere Ingram Fit 2,63 --- 244
26 Jedidja Fabriek Fit 2,55 --- 228
26 Loïs Welter Fit 2,55 --- 228
26 Britte Jellema Tempo AV 2,55 --- 228
29 Mayke van Lieshout Triathlon 2,53 --- 224
30 Anouk Bakker Triathlon 2,52 --- 222
31 Sigrid Schaap AV Zuidwal 2,50 --- 218
32 Isolde Bisschop Triathlon 2,38 --- 194
33 Jillian Mertayasa Fit 2,37 --- 192
34 Isabelle Misset Triathlon 2,36 --- 190
35 Meinou de Jong Triathlon 2,34 --- 186
36 Dominique Poelhekke AV Zeewolde 2,07 --- 132
37 Nina Schipper AV Zuidwal 1,92 --- 102
Sophie Roos Tempo AV DNS --- 0