Uitslagen Jongens Pupil A1 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 3:47,41 --- 479
2 Rens Kelder Triathlon 3:57,43 --- 427
3 Vincent Bezemer AV Zuidwal 4:01,19 --- 409
4 Lars Bergmann Triathlon 4:01,45 --- 408
5 Wout van den Brink AV Zuidwal 4:15,60 --- 344
6 Jesper Rosier AV Zuidwal 4:22,00 --- 318
7 Pepijn Koot AV Zuidwal 4:23,59 --- 312
8 Otis Notenboom AV Zuidwal 4:30,60 --- 284
9 Lukas van der Linde Fit 4:30,98 --- 283
10 Satria Jansen Triathlon 4:34,06 --- 271
11 Thobian Van As Triathlon 4:41,80 --- 244
12 Thijmen Koot AV Zuidwal 4:46,43 --- 228
13 Teun Lip Triathlon 4:47,64 --- 224
14 Tygo van Benten Tempo AV 4:51,22 --- 212
15 Tijn Hagens Tempo AV 5:04,53 --- 170
16 Jochem van den Berg AV Zeewolde 5:06,41 --- 165
17 Wessel Schuller Triathlon 5:08,47 --- 159
18 Jens Werner Triathlon 5:23,27 --- 118
Roemer de Jong Triathlon DNS --- 0
Jesse Bosch Tempo AV DNS --- 0
Jonas Barten Tempo AV DNS --- 0
Job van Dongen AV Zuidwal DNS --- 0
Tion Hilgeman AV Zuidwal DNS --- 0
Yuri van den Berg AV Zuidwal DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Luca Dooper Tempo AV 3:27,87 --- 593
2 Araya Wolfs AV Zeewolde 3:33,61 --- 557
3 Jay Kriek Tempo AV 3:41,69 --- 510
4 Aaron Bos AV Zeewolde 3:43,45 --- 500
5 Julian Kwakman Triathlon 3:45,91 --- 487
6 Rhune van Doorn Triathlon 3:46,26 --- 485
7 Rick Snijder Triathlon 3:48,72 --- 472
8 Ezra van den Boogert AV Zeewolde 3:51,11 --- 459
9 Jesper van Helden Triathlon 3:53,96 --- 445
10 Kalle Kok Triathlon 3:54,89 --- 440
11 Wytze de Jong Fit 3:58,50 --- 422
12 Sem de Gooijer Tempo AV 3:59,80 --- 416
13 Kian Schouten Fit 4:03,43 --- 399
14 Tijn Bruinsma Tempo AV 4:03,88 --- 396
15 Jonathan van Lien AV Zeewolde 4:04,77 --- 392
16 Wouter van Dorst Triathlon 4:10,19 --- 368
17 Edward Dijkstra Fit 4:14,19 --- 350
18 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 4:15,80 --- 344
19 Finn van der Es AV Zeewolde 4:17,89 --- 335
20 Rasmus van Werkhoven AV Zeewolde 4:18,68 --- 331
21 Boet van Bakel Triathlon 4:19,54 --- 328
22 Iggy Kuijl Tempo AV 4:20,87 --- 322
23 Sven Poelman AV Zeewolde 4:21,87 --- 318
24 Jonas Rijnberg Triathlon 4:33,59 --- 273
25 Mathijs de Winter AV Zeewolde 4:42,46 --- 241
26 Quint Keers Fit 4:50,17 --- 215
27 Max Rijkers Triathlon 4:52,03 --- 209
28 Boaz Cremers Triathlon 4:53,98 --- 203
29 Julian Kriek AV Zeewolde 4:54,20 --- 202

Uitslagen Jongens Pupil B 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jitte Ydema Tempo AV 3:51,44 --- 457
2 Stijn Bakker AV Zuidwal 3:57,94 --- 425
3 Marijn Bloemendal Fit 3:58,53 --- 422
4 Diede Schotsman AV Zuidwal 3:59,12 --- 419
5 Bjorn Klein AV Zeewolde 4:00,08 --- 414
6 Nathan Rinkel AV Zeewolde 4:01,76 --- 406
7 Jarik Smit AV Zeewolde 4:01,95 --- 406
8 Luc Breton Fit 4:03,80 --- 397
9 Mick Frerix Triathlon 4:05,13 --- 391
10 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 4:09,50 --- 371
11 Hidde de Jong Fit 4:14,21 --- 350
12 Luuk van Burgsteden Triathlon 4:16,86 --- 339
13 Simon Grimbergen AV Zuidwal 4:20,21 --- 325
14 Daan Jansen AV Zeewolde 4:22,42 --- 316
15 Fedde Van Den Bos Triathlon 4:22,87 --- 314
16 Niels Hagen AV Zuidwal 4:26,13 --- 302
17 Quin van de Klok AV Zeewolde 4:27,07 --- 298
18 Jop van den Hoorn Triathlon 4:27,34 --- 297
19 Ole Hamberg Triathlon 4:34,18 --- 271
20 Tycho de Vries Tempo AV 4:34,62 --- 269
21 Ben Lensing Triathlon 4:38,20 --- 256
22 Gijs Schoemaker Fit 4:40,70 --- 248
23 Pierre Verhoosel Triathlon 4:41,40 --- 245
24 Thigo de Leeuw AV Zuidwal 4:43,54 --- 238
25 Timo Bos AV Zuidwal 4:46,04 --- 229
26 Rafaël Baetings Tempo AV 4:49,79 --- 217
27 Finn Hart AV Zeewolde 4:50,61 --- 214
28 Justin van Dam AV Zeewolde 4:51,54 --- 211
29 Jippe Bleijenburg AV Zuidwal 4:51,65 --- 210
30 Amir Eddarraz Fit 5:09,16 --- 157
31 Willem Roelofs AV Zeewolde 5:22,68 --- 119
Jaron Hamoen AV Zeewolde DNS --- 0
Stijn Bruinsma AV Zeewolde DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Evie de Roos Fit 3:32,92 --- 562
2 Maud te Pas AV Zuidwal 3:38,64 --- 528
3 Anneloes v... Erkelens Fit 3:48,98 --- 470
4 Iris Breslau Fit 3:50,98 --- 460
5 Tirza Streppel Fit 3:53,21 --- 448
6 Hannah Rebel AV Zuidwal 4:07,06 --- 382
7 Anne Brouwer Tempo AV 4:10,06 --- 368
8 Lara van 't Klooster Triathlon 4:14,12 --- 351
9 Jolie Minnée Triathlon 4:18,08 --- 334
10 Kyra van der Meer Triathlon 4:23,97 --- 310
11 Berrit Roex Triathlon 4:24,94 --- 306
12 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 4:24,96 --- 306
13 Sasha Smink Triathlon 4:26,19 --- 301
14 Kyra Barneveld AV Zuidwal 4:35,89 --- 265
15 Juliet van den Berg Tempo AV 4:37,62 --- 258
16 Hannah Vos Fit 4:37,88 --- 258
17 Indy Broer Triathlon 4:38,62 --- 255
18 Jinte Jonker Triathlon 4:39,06 --- 253
19 Julie Meulenbroek AV Zuidwal 4:39,79 --- 251
20 Brecht van den Bos Triathlon 4:40,41 --- 249
21 Carmen Lijzenga Triathlon 4:41,86 --- 243
22 Iris Tanck AV Zuidwal 4:47,69 --- 224
23 Zara Steenbeek AV Zuidwal 4:55,65 --- 198
24 Floor Leeflang AV Zuidwal 5:42,18 --- 70
25 Damaris van Berkel AV Zeewolde 6:00,17 --- 30
Eva Van Der Linden Triathlon DNS --- 0
Esther van Waarde AV Zeewolde DNS --- 0
Rosa de Kruif AV Zuidwal DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Rosalie Schouten Tempo AV 3:33,49 --- 558
2 Jiske Terpstra Tempo AV 3:37,29 --- 535
3 Jikke van der Ploeg Triathlon 3:37,69 --- 533
4 Merlijne van Doorn Fit 3:45,02 --- 492
5 Jacobien Hoyng Triathlon 3:47,01 --- 481
6 Noortje ter Rahé Fit 3:54,13 --- 444
7 Zita Maxime Kloos Tempo AV 3:55,35 --- 438
8 Anne Dijkhuizen Tempo AV 4:00,62 --- 412
9 Elin Buitenhuis AV Zeewolde 4:02,27 --- 404
10 Noor Tewes Fit 4:03,04 --- 400
11 Sophie Franssen AV Zuidwal 4:04,26 --- 395
12 Helene di ...cchianico Tempo AV 4:08,23 --- 377
13 Marlieke Castelein Triathlon 4:08,85 --- 374
14 Myrthe Lemans Tempo AV 4:16,00 --- 343
15 Marit Tusveld AV Zuidwal 4:20,48 --- 324
16 Isa Aaij Tempo AV 4:22,80 --- 315
17 Anne Maryse Fluit Fit 4:23,85 --- 311
18 Nikkie Stegeman Fit 4:25,15 --- 305
19 Ireen Stoter Triathlon 4:26,95 --- 298
20 Bente Wiggers Fit 4:29,99 --- 287
21 Ciske Ramaker AV Zeewolde 4:31,43 --- 281
22 Marlieke Schijns Fit 4:34,53 --- 270
23 Kaya Donk Tempo AV 4:37,45 --- 259
24 Ereza Plochg Triathlon 4:39,50 --- 252
25 Yfke Hagens Tempo AV 4:42,61 --- 241
26 Doris Berntsen Tempo AV 4:46,85 --- 226
27 Valerie Eversen Tempo AV 4:50,43 --- 214
28 Nienke van de Hoef Tempo AV 4:51,19 --- 212
29 Lidewij Schaap AV Zuidwal 4:53,51 --- 204
30 Fei Lamme...an Bueren AV Zuidwal 4:57,66 --- 191
31 Carlijn Teeuwen AV Zeewolde 4:58,21 --- 190
32 Rebecca Tromp Tempo AV 5:06,79 --- 164
33 Jasmijn va...der Vinne Triathlon 5:15,19 --- 140
34 Isis Smit AV Zuidwal 5:15,75 --- 138
35 Sofia ter Brugge AV Zuidwal 5:30,13 --- 100
36 Lamers Kiki Triathlon 6:13,70 --- 2
37 Lutein Bisschop Triathlon 6:40,69 --- 0
Lieke Reyn Fit DNS --- 0
Isabel Paimans Tempo AV DNS --- 0
Pien van der Molen Tempo AV DNS --- 0
Mette Albers Tempo AV DNS --- 0
Mare van Woerden Tempo AV DNS --- 0
Femke Zeeman AV Zuidwal DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Renske van der Maas Fit 3:49,94 --- 465
2 Yorinde Speear Tempo AV 3:51,65 --- 456
3 Iris van Eerde AV Zeewolde 4:03,70 --- 397
4 Romy Bendanon Triathlon 4:04,74 --- 392
5 Ronja van ...tenbrugge Fit 4:05,67 --- 388
6 Yara Keers Fit 4:09,09 --- 373
7 Jade Broer Triathlon 4:18,36 --- 333
8 Noa Zoomer Triathlon 4:20,91 --- 322
9 Vere Ingram Fit 4:21,07 --- 322
10 Ellen Jelt... Wieringa Triathlon 4:24,20 --- 309
11 Mette Wiggers Triathlon 4:26,16 --- 301
12 Philippa Faase Fit 4:28,48 --- 292
13 Larissa Visser AV Zuidwal 4:32,23 --- 278
14 Nikki Vroemen Triathlon 4:34,38 --- 270
15 Juliët Rosengarten Fit 4:34,66 --- 269
16 Britte Jellema Tempo AV 4:34,71 --- 269
17 Meinou de Jong Triathlon 4:34,75 --- 269
18 Rosalie Kriek AV Zeewolde 4:36,14 --- 264
19 Tess Kuijer AV Zuidwal 4:37,26 --- 260
20 Lotte Westland AV Zuidwal 4:38,64 --- 255
21 Lotte Konijn AV Zuidwal 4:41,21 --- 246
22 Marrit Jelgerhuis Triathlon 4:48,16 --- 222
23 Isabelle Misset Triathlon 4:48,64 --- 220
24 Linde Wouda AV Zuidwal 4:49,27 --- 218
25 Sigrid Schaap AV Zuidwal 4:52,86 --- 207
26 Mayke van Lieshout Triathlon 4:54,22 --- 202
27 Dominique Poelhekke AV Zeewolde 4:57,38 --- 192
28 Juno Kapelle Triathlon 4:57,86 --- 191
29 Jillian Mertayasa Fit 4:58,48 --- 189
30 Annika Kolsters Tempo AV 5:04,44 --- 171
31 Cecilia Tromp Tempo AV 5:05,12 --- 169
32 Anouk Bakker Triathlon 5:10,18 --- 154
33 Loïs Welter Fit 5:10,40 --- 153
34 Isolde Bisschop Triathlon 5:15,07 --- 140
35 Jedidja Fabriek Fit 5:22,27 --- 120
36 Sterre Penders Tempo AV 5:22,73 --- 119
37 Nina Schipper AV Zuidwal 5:25,90 --- 111
Sophie Roos Tempo AV DNS --- 0