Uitslagen Jongens Pupil A1 Vortexwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Tion Hilgeman AV Zuidwal 37,40 --- 525
2 Wout van den Brink AV Zuidwal 34,85 --- 498
3 Roemer de Jong Triathlon 33,35 --- 482
4 Jesper Rosier AV Zuidwal 32,06 --- 467
5 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 25,99 --- 396
6 Mathijs Hoogervorst AV Zuidwal 23,75 --- 368
7 Teun Lip Triathlon 21,61 --- 340
8 Lars Bergmann Triathlon 21,42 --- 337
9 Laurens Biesbroek AV Zuidwal 21,35 --- 336
10 Rens Kelder Triathlon 20,55 --- 325
11 Otis Notenboom AV Zuidwal 20,40 --- 323
12 Pepijn Koot AV Zuidwal 20,35 --- 322
13 Yuri van den Berg AV Zuidwal 19,98 --- 317
14 Thijmen Koot AV Zuidwal 19,86 --- 316
15 Brigt Van Apeldoorn Triathlon 19,44 --- 310
16 Koen Bisschop AV Zuidwal 19,15 --- 305
17 Wessel Adelaar Fit 19,01 --- 303
18 Thobian Van As Triathlon 18,87 --- 301
19 Vincent Bezemer AV Zuidwal 18,71 --- 299
20 Quinten Le...r Rijnen Tempo AV 18,25 --- 292
21 Laurens Mulder Tempo AV 16,43 --- 265
22 Benjamin Götte Triathlon 15,51 --- 250
23 Job van Dongen AV Zuidwal 14,09 --- 227
24 Jochem van den Berg AV Zeewolde 13,44 --- 216
25 Ot Geelen AV Zuidwal 13,01 --- 208
26 Joseph Mintjes Tempo AV 12,19 --- 194
27 Jonas Barten Tempo AV 11,91 --- 189
28 Wessel Schuller Triathlon 11,56 --- 182
29 Satria Jansen Triathlon 11,51 --- 181
30 Jens Werner Triathlon 11,38 --- 179
31 Jesse Bosch Tempo AV 11,18 --- 175
32 Pepijn Holm Triathlon 10,85 --- 169
33 Tygo van Benten Tempo AV 10,77 --- 168
Renzo Diependaal AV Zuidwal DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil C Vortexwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Lars van Wijk AV Zuidwal 19,45 --- 310
2 Robin Meinten AV Zeewolde 18,28 --- 293
3 Mees Blijenberg Triathlon 17,28 --- 278
4 Quint van Wengen AV Zuidwal 16,80 --- 270
5 Taeke Doevendans Triathlon 16,35 --- 263
6 Gijs Langendijk AV Zeewolde 16,28 --- 262
7 Lucas van Lien AV Zeewolde 15,61 --- 252
8 Sebastiaan Boonstra Triathlon 15,40 --- 248
9 Jens van de Wetering Triathlon 15,23 --- 246
10 Daan Veldman Tempo AV 13,28 --- 213
11 Silas van Wierst AV Zeewolde 12,47 --- 199
12 Oscar Jongema AV Zeewolde 11,76 --- 186
13 Bram Holsappel AV Zuidwal 11,04 --- 173
14 Xander Smit AV Zuidwal 10,97 --- 171
15 Julian Krist AV Zeewolde 10,25 --- 157
16 Janne Meijering Fit 9,31 --- 138
17 Sep van Diepen Triathlon 8,71 --- 126
18 Floris Valkonet Triathlon 8,54 --- 122
18 Mels van Stratum Triathlon 8,54 --- 122
20 Jelmer Gouma Tempo AV 8,36 --- 118
21 Matthias Maasse AV Zeewolde 7,92 --- 109
22 Rik Klein AV Zuidwal 7,76 --- 105
23 Liu Spijker Triathlon 7,21 --- 92
24 Senna Hogenberg AV Zuidwal 7,20 --- 92
25 Jayden van As AV Zuidwal 7,16 --- 91
26 Thomas Quik AV Zuidwal 7,09 --- 90
27 Quinten Wijnholds Tempo AV 6,61 --- 78
28 Justin Maas Tempo AV 6,55 --- 76
29 Damian Scholten Triathlon 5,41 --- 47
30 Dyon Slingerland AV Zeewolde 5,13 --- 39
Milan Holder Fit DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Vortexwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Anne Brouwer Tempo AV 25,48 --- 390
2 Anneloes v... Erkelens Fit 24,53 --- 378
3 Kyra van der Meer Triathlon 23,38 --- 363
4 Evie de Roos Fit 22,74 --- 355
5 Hannah Vos Fit 17,10 --- 275
6 Tirza Streppel Fit 16,84 --- 271
7 Maud te Pas AV Zuidwal 16,78 --- 270
8 Zara Steenbeek AV Zuidwal 16,67 --- 268
9 Carmen Lijzenga Triathlon 16,09 --- 259
10 Iris Breslau Fit 15,40 --- 248
11 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 15,26 --- 246
12 Eva Van Der Linden Triathlon 14,32 --- 231
13 Sasha Smink Triathlon 14,18 --- 228
14 Iris Tanck AV Zuidwal 13,97 --- 225
15 Jolie Minnée Triathlon 11,63 --- 184
16 Floor Leeflang AV Zuidwal 11,34 --- 178
17 Indy Broer Triathlon 11,22 --- 176
18 Natalya Neagu AV Zeewolde 10,99 --- 172
19 Brecht van den Bos Triathlon 10,97 --- 171
20 Lara van 't Klooster Triathlon 10,61 --- 164
21 Jinte Jonker Triathlon 10,25 --- 157
22 Damaris van Berkel AV Zeewolde 9,92 --- 151
23 Julie Meulenbroek AV Zuidwal 8,36 --- 118
Berrit Roex Triathlon DNS --- 0
Rosa de Kruif AV Zuidwal DNS --- 0