Uitslagen Jongens Junior A Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Sytze Bram de Witte HRRR 13,22 --- 679
2 Scott Boon Flevo Delta 12,45 --- 630
3 Gerko Held AV NOP 9,65 --- 434
4 Fernando G...ogendoorn Flevo Delta 7,06 --- 227

Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Bruce Boon JJD2 - Flevo Delta 10,80 --- 560
2 Mika van Mierlo JJD2 - Isala `96 8,74 --- 460
3 Martijn Schoemaker JJD2 - AV Zeewolde 8,39 --- 442
4 Casper van Tuijl JJD2 - Almere `81 7,54 --- 396
4 Tim Tempelman JJD2 - SPLS 7,54 --- 396
6 Sven van Weezep JJD2 - SPLS 7,53 --- 395
7 Jilke Oswald JJD2 - HRRR 7,21 --- 378
8 Maurits va...cheijndel JJD2 - Olympus `70 7,11 --- 372
9 David de V...te-Peters JJD1 - SPLS 7,02 --- 367
10 Cas van der Vegt JJD2 - AV Salland 6,99 --- 365
11 Tjade Smelt JJD2 - AV Zeewolde 6,81 --- 355
12 Mike Berends JJD1 - AAC `61 6,74 --- 351
13 Leon Wiedemeijer JJD1 - MPM 6,68 --- 347
14 Maarten Scholte JJD2 - Flevo Delta 6,39 --- 330
15 Mathijs Adriaanse JJD1 - SPLS 6,32 --- 326
16 Coen Bloemberg JJD1 - Flevo Delta 6,20 --- 318
17 Mika ten Doeschot JJD1 - MPM 6,14 --- 315
18 Jeppe Kranendijk JJD2 - AV Salland 6,12 --- 313
19 Thom van der Mark JJD1 - Heerenveen 6,09 --- 312
20 Quinten Geleynse JJD1 - AV Lionitas 5,99 --- 305
21 Jorian Reijnders JJD1 - Flevo Delta 5,88 --- 299
22 Jan Elsinga JJD1 - Heerenveen 5,74 --- 290
23 Rowan Tiemes JJD1 - Flevo Delta 5,73 --- 289
24 Julian Keun JJD1 - Groningen 5,70 --- 287
25 Araya Wolfs JJD1 - AV Zeewolde 5,58 --- 279
26 Silas Hoeve JJD1 - SPLS 5,49 --- 274
27 Aaron Bos JJD1 - AV Zeewolde 5,45 --- 271
28 Tygo Hulsebos JJD2 - VAV 5,35 --- 265
29 Stan van der Vegt JJD1 - AV Salland 5,21 --- 255
30 Yaasir Albojaddaine JJD1 - Flevo Delta 5,20 --- 255
31 Finn van der Es JJD1 - AV Zeewolde 5,18 --- 253
32 Jonathan van Lien JJD1 - AV Zeewolde 5,14 --- 251
33 Tobias Elzinga JJD2 - AV Lionitas 5,12 --- 249
34 Timo Hanekamp JJD1 - De Gemzen 4,86 --- 232
35 Ruben Scholte JJD1 - Flevo Delta 4,43 --- 201
36 Marnix Rischke JJD1 - Flevo Delta 4,35 --- 195
37 Yarno De Jong JJD1 - SPLS 4,26 --- 189
38 Matthijs v... der Leij JJD2 - Flevo Delta 4,20 --- 184
39 Esli Kluijver JJD2 - SPLS 4,16 --- 181
40 Siebe Westerhof JJD2 - AV Zeewolde 3,94 --- 165
41 Julian Kriek JJD1 - AV Zeewolde 3,63 --- 141
Thijmen Willemsen JJD1 - AV Salland DNS --- 0
Jesse Ouwehand JJD1 - Isala `96 DNS --- 0
Koen van den Berg JJD2 - SPLS DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A1 Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Quinn van der Honing Groningen 8,59 --- 552
2 Hidde Peter Leiden 7,47 --- 492
3 Beau van Balen Pijnenburg 6,93 --- 462
4 Thom van der Kolk AV34 6,77 --- 452
5 Elihle Tersteeg Nijmegen 6,62 --- 443
6 Sam Willems Flevo Delta 6,49 --- 436
7 Thomas Berends AAC `61 6,46 --- 434
8 Lars Hansman Isala `96 6,36 --- 428
9 Riley Groenbast AV Feniks 6,34 --- 427
10 Koen Spelbos Castricum 6,31 --- 425
11 Nathan van der Weerd AV PEC 1910 6,22 --- 420
11 Bas Bergman AV PEC 1910 6,22 --- 420
13 Joris Petersen AV Hera 6,07 5,75 410
14 Noah Sluis AV PEC 1910 6,05 --- 409
15 Thygo de Vries Heerenveen 6,03 --- 408
16 Denzel Jone Lunda AV Feniks 5,84 --- 396
16 Daan Jaarsma HRRR 5,84 --- 396
18 Jaron Hamoen AV Zeewolde 5,79 --- 393
18 Remi van Hell Isala `96 5,79 --- 393
20 Simon van den Pol AV PEC 1910 5,71 --- 388
21 Timo Tervoort Groningen 5,58 --- 379
22 Youri van der Linden GACH 5,54 6,59 377
23 Teine Bonnema Cialfo 5,40 --- 368
24 Luc van der Vegt AV Salland 5,32 --- 363
25 Roel van Pijkeren Isala `96 5,15 --- 351
26 Bas Vessies-Beumer De Gemzen 4,98 --- 340
27 Sven Meijer HRRR 4,87 --- 332
28 Calvin Besemer SPLS 4,86 --- 332
29 Koen Endeman Isala `96 4,83 --- 330
30 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 4,71 --- 321
31 Seb Winters AV PEC 1910 4,64 --- 316
32 Jasper Rischke Flevo Delta 4,58 --- 312
33 Joshua Westerhof AV PEC 1910 4,57 --- 311
34 Patrick Duiveman Isala `96 4,25 --- 288
35 Sander de Vries Isala `96 4,07 --- 275
36 Benthe de Vries AV34 4,05 --- 273
37 Hidde de Kroon AV PEC 1910 3,07 --- 194
Luuk Selhorst AV PEC 1910 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jessy Struijs SAV 9,26 --- 586
2 Patrick Hees AV 1923 8,60 --- 553
3 Sepp Schulte Castricum 8,14 --- 529
4 Steven Waasdorp Startbaan 7,84 6,81 512
5 Tijmen de Beer GACH 7,78 7,57 509
6 Kian Sanches AV Hera 7,60 7,76 499
7 Luca Gerringa SPLS 7,46 --- 492
8 Hugo Visser Isala `96 7,30 --- 483
9 Joeri Appelo SAV 7,16 --- 475
10 Ilya Nauta Heerenveen 7,04 --- 468
11 Gideon Blankespoor Flevo Delta 6,55 --- 439
12 Jens Bootsveld AV Salland 6,51 --- 437
13 Menno van Riesen Flevo Delta 6,50 --- 436
14 Floris van Tuijl Almere `81 6,49 --- 436
15 Jasper Valkenburg AV34 6,38 --- 429
16 Jiri Heppener HRRR 6,33 --- 426
17 Laurens Zijlstra AV PEC 1910 6,25 --- 421
18 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 6,18 --- 417
19 Figo Mussche AV PEC 1910 6,08 --- 411
19 Josse Kampen Isala `96 6,08 --- 411
21 Bram van Tilburg Flevo Delta 5,90 --- 400
22 Joran van Boven Isala `96 5,77 --- 392
23 Sam Geelen Flevo Delta 5,61 --- 381
24 Sven Gerritsma Isala `96 5,56 --- 378
25 Joey Faassen Flevo Delta 5,37 --- 366
26 Tycho Joost Flevo Delta 5,11 --- 349
27 Finn Dijk AV34 5,08 --- 347
28 Jesper Pauw AV PEC 1910 4,82 --- 329
29 Bram Slabbekoorn AV PEC 1910 4,62 --- 315
30 Ruben van den Bos AV34 4,59 --- 313
31 Sam Bolt Isala `96 4,50 --- 306
Rowan Witteveen AV34 DNS --- 0
Anders Vogel AV PEC 1910 DNS --- 0
Nick Oosting AV PEC 1910 DNS --- 0
Maiky Scheurwater Isala `96 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil B Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 7,33 --- 484
2 Stach Schakelaar AV34 6,23 --- 420
3 Zeb Tesselaar AV Hera 6,22 --- 420
4 Sven de Haas SAV 6,01 --- 407
5 Cas Sanders AV PEC 1910 5,15 --- 351
6 Lucas van Lien AV Zeewolde 4,94 --- 337
7 Marijn Kruithof Flevo Delta 4,86 --- 332
8 Jayden van Zandvoort AV Lionitas 4,84 --- 330
9 Wytse Idema Cialfo 4,77 --- 325
10 Ramon Ruiz MPM 4,75 --- 324
11 Delano van Zandvoort AV Lionitas 4,63 --- 316
12 Benjamin Elugamhe SPLS 4,62 --- 315
13 Rens Klinkhamer AV34 4,55 --- 310
14 Jamairo Sijbesma Isala `96 4,51 --- 307
15 Daan van der Sluis AV PEC 1910 4,46 --- 303
16 Levi Wielstra AV NOP 4,43 --- 301
17 Titus Leurink Isala `96 4,13 --- 279
18 Aidan Luik AV NOP 4,03 --- 272
19 Roberto Daversa Flevo Delta 4,01 --- 270
20 Julian Krist AV Zeewolde 3,77 --- 252
21 Kjell van Sloten Isala `96 3,69 --- 245
22 Twan Meijer HRRR 3,65 --- 242
23 Silas Van Wierst AV Zeewolde 3,59 --- 237
24 Thijs Penning Flevo Delta 3,58 --- 237
25 Roan Dreuning AV PEC 1910 3,44 --- 225
26 Jesper Roobeek AV34 3,37 --- 220
27 Thijs Jasper Flevo Delta 3,29 --- 213
28 Matthias Maasse AV Zeewolde 3,23 --- 208
29 Juda Wijnholds Flevo Delta 2,45 --- 137
Stan van Dalfsen AV NOP DNS --- 0
Max Cabrera Polanco AV34 DNS --- 0
Melle Kroon Isala `96 DNS --- 0
Aviv van Loo Isala `96 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil Mini Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Elaijh Groenbast AV Feniks 3,04 --- 192
2 Mike Gerritsma Isala `96 2,84 --- 174
3 Yaro de Kleine Isala `96 2,82 --- 172
4 Simon Elugamhe SPLS 2,53 --- 145
5 Rafael Baars Flevo Delta 2,44 --- 136
6 Jesper Wieten Isala `96 2,08 --- 100
7 Brenn Doorneweerd Isala `96 1,73 --- 61
Daan de Haas SAV DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior A Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Sabrina Kim Cruden MJC2 - AV Lionitas 10,74 --- 557
2 Luca Klumpenhouwer MJC2 - SAV 9,89 --- 517
3 Maureen Wind MJC2 - Isala `96 9,84 --- 515
4 Mette van der Meer MJC2 - Flevo Delta 8,87 --- 467
5 Sarah van Tuijl MJC2 - Almere `81 8,58 --- 452
6 Zoë Dekker MJC2 - Isala `96 8,47 --- 446
7 Evelien va...Houweling MJC2 - De Gemzen 8,23 --- 433
8 Lisanne Haasdijk MJC2 - AV Lionitas 7,56 --- 397
9 Marije Brouwer MJC1 - HRRR 7,48 8,32 393
10 Faith Van Dam MJC1 - SPLS 6,90 --- 360
11 Esra Nijzing MJC1 - ACO 6,84 --- 356
12 Nina de Haes MJC1 - HAC `63 6,69 --- 348
13 Indy Faassen MJC1 - Flevo Delta 6,59 --- 342
14 Elisa Nap MJC1 - De Gemzen 6,54 --- 339
15 Anna ten Hove MJC2 - Isala `96 6,00 --- 306
16 Natalja Duiveman MJC2 - Isala `96 5,88 --- 299
17 Luna Mulder MJC2 - AV Zeewolde 5,85 --- 297
18 Noa Harteman MJC2 - AV Zeewolde 5,66 --- 285
19 Maike Maat MJC2 - Isala `96 5,26 --- 259
20 Daniek ten Hove MJC2 - Isala `96 4,86 --- 232
Alysée Lester MJC2 - ARV Ilion DNS --- 0
Janlie Juckers MJC2 - SAV DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Isabel van Houweling MJD2 - De Gemzen 11,26 10,99 581
2 Alyshia Kavehercy MJD2 - NEAV 10,36 --- 540
3 Jill Klei...ugtenbelt MJD2 - AV Salland 9,83 9,68 514
4 Anne Hoomoedt MJD1 - PAC 8,79 8,79 462
5 Nynke Rijpma MJD1 - HRRR 8,55 --- 450
6 Lana Broers MJD1 - AV Hylas 8,45 --- 445
7 Yara de Boer MJD1 - AV Lionitas 8,38 --- 441
8 Naomi Gooijer MJD1 - AV PEC 1910 8,26 --- 435
9 Daphne Stoop MJD1 - AV Hylas 8,13 --- 428
9 Suusje Berkenbosch MJD2 - De Gemzen 8,13 --- 428
11 Sophie Le Blansch MJD1 - Hollandia 8,01 --- 422
12 Irene Doeze Jager MJD2 - Flevo Delta 7,77 --- 409
13 Jente Leeuwangh MJD2 - AV Lionitas 7,58 --- 398
14 Nienke Wagenaar MJD2 - De Gemzen 7,52 --- 395
15 Iris Turksema MJD2 - SPLS 7,41 --- 389
16 Fleur Pieters MJD2 - Flevo Delta 7,27 6,47 381
17 Renske Drenten MJD2 - AV Lionitas 7,18 --- 376
18 Tess Jaarsma MJD2 - HRRR 7,10 --- 371
19 Julia Fahner MJD1 - Isala `96 7,08 --- 370
20 Aniek Vreeling MJD1 - HRRR 7,04 --- 368
21 Tess Janssen MJD1 - GACH 6,99 --- 365
22 Malin Schouten MJD1 - AV Hera 6,94 --- 362
23 Miriam Felix MJD2 - Flevo Delta 6,86 --- 358
24 Bente Hanekamp MJD1 - De Gemzen 6,73 --- 350
25 Loïs Buitenhuis MJD2 - Flevo Delta 6,69 --- 348
26 Sanne Schokkenkamp MJD2 - Flevo Delta 6,65 --- 345
27 Eline Zwagemaker MJD1 - SAV 6,54 --- 339
28 Jinte Braas MJD1 - SAV 6,47 --- 335
29 Kim Remijn MJD1 - Flevo Delta 6,46 --- 334
30 Renske Hanekamp MJD1 - De Gemzen 6,45 --- 333
31 Evi Falkena MJD1 - Flevo Delta 6,40 --- 330
32 Jiska Welp MJD1 - GACH 6,37 --- 329
32 Baudien Venema MJD2 - HRRR 6,37 --- 329
34 Shanara va...Zandvoort MJD1 - AV Lionitas 6,28 --- 323
35 Francine V...der Stoop MJD1 - De Gemzen 6,27 --- 323
36 Donna ten Hove MJD2 - Isala `96 6,03 --- 308
37 Maud Brouwer MJD1 - De Gemzen 5,89 --- 299
38 Ivy Doeze Jager MJD1 - Flevo Delta 5,85 --- 297
39 Lieke Kooij MJD2 - HRRR 5,80 --- 293
40 Tessa Celine de Roos MJD1 - AV Lionitas 5,73 --- 289
41 Susan Breeuwsma MJD1 - HRRR 5,64 --- 283
42 Evelien Stienstra MJD2 - HRRR 5,38 --- 266
43 Baukje Lijzenga MJD1 - HRRR 5,20 --- 255

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Inez Keun Groningen 6,59 --- 442
2 Ellen Smit AV PEC 1910 6,38 --- 429
3 Delilah Hilgerink AV Hera 6,36 --- 428
4 Jaydee Broersma AV Athlos 6,05 --- 409
5 Luna Hinsch AV34 5,66 --- 385
6 Maud de Jong AV 1923 5,62 --- 382
6 Elena Murtas SAV 5,62 --- 382
8 Fieke Sportel Groningen 5,58 --- 379
9 Ypke Kranendijk AV Salland 5,55 --- 378
10 Valerie van Laar Isala `96 5,44 --- 370
11 Sofie Vos AV PEC 1910 5,26 --- 359
12 Rosalie te...uggencate AV Hera 5,23 --- 357
12 Isa Pap Flevo Delta 5,23 --- 357
14 Romy Bendanon Triathlon 5,19 --- 354
15 Eliza Huizinga Groningen 5,07 5,22 346
16 Rosalie Kriek AV Zeewolde 5,00 --- 341
16 Iris van Eerde AV Zeewolde 5,00 --- 341
18 Femke Takkenberg AV34 4,84 --- 330
19 Famke Groot SAV 4,62 --- 315
20 Isis van Til AV Salland 4,61 --- 314
21 Noa de Boer HRRR 4,60 --- 313
22 Jara Heppener HRRR 4,59 --- 313
23 Mees van der Knokke AV PEC 1910 4,39 --- 298
24 Loïs Schuurman Isala `96 4,21 --- 285
25 Norah Doeze Jager Flevo Delta 4,19 --- 284
26 Britt Huisman Heerenveen 4,18 --- 283
27 Amerins Voskuilen Heerenveen 4,17 --- 282
28 Chamena Hoekman Isala `96 4,11 --- 278
29 Nine Scholten Isala `96 3,88 --- 260
30 Lisette van Enk Isala `96 3,68 --- 245
31 Selena Blankendaal Flevo Delta 3,07 --- 194
Sannah de Vries AV PEC 1910 DNS --- 0
Keren Vogel AV PEC 1910 DNS --- 0
Elle Bouhuijs Isala `96 DNS --- 0
Kim ten Doeschot MPM DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Anthe Troost HRRR 7,09 --- 471
2 Lisa Hoogervorst Isala `96 6,92 --- 461
3 Milou Sieperda HRRR 6,90 --- 460
3 Lois Uwamahoro AV PEC 1910 6,90 --- 460
3 Carmen Posthuma MPM 6,90 --- 460
6 Naira Adeeko Isala `96 6,66 --- 446
7 Lieke Starink AV34 6,62 --- 443
8 Iris Breslau Fit 6,60 --- 442
9 Anneloes v... Erkelens Fit 6,47 --- 435
10 Melissa van Velzen SAV 6,03 --- 408
11 Ruth Westrik Flevo Delta 5,71 --- 388
11 Jaïra Gooijer AV PEC 1910 5,71 --- 388
13 Nena Kwakkel AV34 5,66 --- 385
14 Lotte Bonhof AV34 5,62 --- 382
15 Elysha van der Velde Flevo Delta 5,57 --- 379
16 Ella Klumpenhouwer SAV 5,53 --- 376
17 Sophie Kroon Isala `96 5,35 --- 365
18 Vivienne Dreuning AV PEC 1910 5,33 --- 363
19 Kaitlyn Groot AV 1923 5,05 --- 345
20 Jayda Schouten Flevo Delta 5,04 --- 344
21 Tynke Wielstra AV NOP 4,96 --- 338
22 Doris Thomas AV 1923 4,75 --- 324
23 Merel Hofstede Isala `96 4,63 --- 316
24 Michelle v... Roemburg Flevo Delta 4,11 --- 278
25 Eline Borgijink AV NOP 3,87 3,87 260

Uitslagen Meisjes Pupil B Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Emma Le Blansch Hollandia 6,80 --- 454
2 Jill Struijs SAV 4,70 --- 320
3 Lilian Groot AV 1923 4,66 --- 318
4 Cassidy van Maaren AV Atos 4,48 --- 305
5 Senna Baars Flevo Delta 4,35 --- 295
6 Sophie de Haas SAV 4,26 --- 289
7 Gwen Wiedemeijer MPM 4,22 --- 286
8 Jennecy Prokop Phanos 4,20 --- 284
9 Rixt Wobma HRRR 4,12 --- 279
9 Jasmijn Boxebeld AV PEC 1910 4,12 --- 279
11 Lois Richardson Heerenveen 4,04 --- 272
12 Tess Geling Flevo Delta 3,86 --- 259
13 Femke van Velzen SAV 3,83 --- 256
14 Evy van Engeland AV34 3,55 --- 234
15 Eva Hoogervorst Isala `96 3,53 --- 233
16 Lisa Schouten AV34 3,48 --- 229
17 Mila Schouten AV34 3,30 --- 214
18 Sterre Ruis HRRR 3,13 --- 199
19 Velia de Boer AV34 3,08 --- 195
20 Janne van der Mark Heerenveen 3,03 --- 191
21 Dianne Doeze Jager Flevo Delta 2,95 --- 184
22 Naomi Lantink AV PEC 1910 2,83 --- 173
23 Marely Bijma AV NOP 2,54 --- 146
Anouck Zwagemaker SAV DNS --- 0
Lana Sanches AV Hera DNS --- 0

Uitslagen Senioren mannen Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Martin Platenkamp MPM 8,67 --- 360

Uitslagen Senioren vrouwen Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten