Uitslagen Jongens Junior A Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Scott Boon Flevo Delta 1,90 --- 769
2 Sytze Bram de Witte HRRR 1,60 --- 492
3 Gerko Held AV NOP 1,55 --- 444
Fernando G...ogendoorn Flevo Delta DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Mika van Mierlo JJD2 - Isala `96 1,50 --- 623
2 Tim Tempelman JJD2 - SPLS 1,45 --- 582
3 Bruce Boon JJD2 - Flevo Delta 1,40 --- 541
3 Cas van der Vegt JJD2 - AV Salland 1,40 --- 541
5 Mike Berends JJD1 - AAC `61 1,35 --- 499
5 Mathijs Adriaanse JJD1 - SPLS 1,35 --- 499
5 Casper van Tuijl JJD2 - Almere `81 1,35 --- 499
5 Martijn Schoemaker JJD2 - AV Zeewolde 1,35 --- 499
9 Araya Wolfs JJD1 - AV Zeewolde 1,30 --- 462
9 David de V...te-Peters JJD1 - SPLS 1,30 --- 462
9 Sven van Weezep JJD2 - SPLS 1,30 --- 462
12 Coen Bloemberg JJD1 - Flevo Delta 1,25 --- 426
12 Yaasir Albojaddaine JJD1 - Flevo Delta 1,25 --- 426
12 Julian Keun JJD1 - Groningen 1,25 --- 426
12 Maarten Scholte JJD2 - Flevo Delta 1,25 --- 426
12 Jilke Oswald JJD2 - HRRR 1,25 --- 426
12 Esli Kluijver JJD2 - SPLS 1,25 --- 426
18 Thom van der Mark JJD1 - Heerenveen 1,20 --- 389
18 Jan Elsinga JJD1 - Heerenveen 1,20 --- 389
18 Aaron Bos JJD1 - AV Zeewolde 1,20 --- 389
18 Jonathan van Lien JJD1 - AV Zeewolde 1,20 --- 389
18 Jorian Reijnders JJD1 - Flevo Delta 1,20 --- 389
18 Quinten Geleynse JJD1 - AV Lionitas 1,20 --- 389
18 Silas Hoeve JJD1 - SPLS 1,20 --- 389
18 Mika ten Doeschot JJD1 - MPM 1,20 --- 389
18 Maurits va...cheijndel JJD2 - Olympus `70 1,20 --- 389
18 Tygo Hulsebos JJD2 - VAV 1,20 --- 389
18 Jeppe Kranendijk JJD2 - AV Salland 1,20 --- 389
29 Leon Wiedemeijer JJD1 - MPM 1,15 --- 352
29 Tjade Smelt JJD2 - AV Zeewolde 1,15 --- 352
29 Tobias Elzinga JJD2 - AV Lionitas 1,15 --- 352
32 Marnix Rischke JJD1 - Flevo Delta 1,10 --- 316
32 Stan van der Vegt JJD1 - AV Salland 1,10 --- 316
32 Yarno De Jong JJD1 - SPLS 1,10 --- 316
35 Rowan Tiemes JJD1 - Flevo Delta 1,05 --- 279
36 Timo Hanekamp JJD1 - De Gemzen 1,00 --- 242
36 Julian Kriek JJD1 - AV Zeewolde 1,00 --- 242
36 Siebe Westerhof JJD2 - AV Zeewolde 1,00 --- 242
39 Finn van der Es JJD1 - AV Zeewolde 0,95 --- 206
39 Matthijs v... der Leij JJD2 - Flevo Delta 0,95 --- 206
41 Ruben Scholte JJD1 - Flevo Delta 0,90 --- 169
Thijmen Willemsen JJD1 - AV Salland DNS --- 0
Jesse Ouwehand JJD1 - Isala `96 DNS --- 0
Koen van den Berg JJD2 - SPLS DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A1 Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Simon van den Pol AV PEC 1910 1,25 --- 526
2 Youri van der Linden GACH 1,20 1,25 489
2 Joris Petersen AV Hera 1,20 1,25 489
2 Daan Jaarsma HRRR 1,20 --- 489
2 Noah Sluis AV PEC 1910 1,20 --- 489
2 Lars Hansman Isala `96 1,20 --- 489
7 Hidde Peter Leiden 1,15 --- 452
7 Jaron Hamoen AV Zeewolde 1,15 --- 452
7 Thomas Berends AAC `61 1,15 --- 452
7 Nathan van der Weerd AV PEC 1910 1,15 --- 452
7 Quinn van der Honing Groningen 1,15 --- 452
12 Koen Spelbos Castricum 1,10 --- 416
12 Riley Groenbast AV Feniks 1,10 --- 416
12 Beau van Balen Pijnenburg 1,10 --- 416
12 Benthe de Vries AV34 1,10 --- 416
12 Sam Willems Flevo Delta 1,10 --- 416
12 Luc van der Vegt AV Salland 1,10 --- 416
12 Timo Tervoort Groningen 1,10 --- 416
19 Thygo de Vries Heerenveen 1,05 --- 379
19 Jasper Rischke Flevo Delta 1,05 --- 379
19 Seb Winters AV PEC 1910 1,05 --- 379
19 Teine Bonnema Cialfo 1,05 --- 379
19 Remi van Hell Isala `96 1,05 --- 379
19 Elihle Tersteeg Nijmegen 1,05 --- 379
25 Denzel Jone Lunda AV Feniks 1,00 --- 342
25 Thom van der Kolk AV34 1,00 --- 342
25 Sven Meijer HRRR 1,00 --- 342
25 Joshua Westerhof AV PEC 1910 1,00 --- 342
25 Calvin Besemer SPLS 1,00 --- 342
30 Roel van Pijkeren Isala `96 0,95 --- 306
30 Koen Endeman Isala `96 0,95 --- 306
32 Bas Vessies-Beumer De Gemzen 0,90 --- 269
32 Bas Bergman AV PEC 1910 0,90 --- 269
32 Patrick Duiveman Isala `96 0,90 --- 269
35 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 0,85 --- 232
35 Hidde de Kroon AV PEC 1910 0,85 --- 232
35 Sander de Vries Isala `96 0,85 --- 232
Luuk Selhorst AV PEC 1910 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Sepp Schulte Castricum 1,30 --- 562
1 Joeri Appelo SAV 1,30 --- 562
3 Ilya Nauta Heerenveen 1,25 --- 526
3 Luca Gerringa SPLS 1,25 --- 526
5 Kian Sanches AV Hera 1,20 1,25 489
5 Figo Mussche AV PEC 1910 1,20 --- 489
5 Hugo Visser Isala `96 1,20 --- 489
8 Steven Waasdorp Startbaan 1,15 1,20 452
8 Patrick Hees AV 1923 1,15 --- 452
8 Tijmen de Beer GACH 1,15 1,15 452
8 Jasper Valkenburg AV34 1,15 --- 452
8 Menno van Riesen Flevo Delta 1,15 --- 452
8 Gideon Blankespoor Flevo Delta 1,15 --- 452
8 Jiri Heppener HRRR 1,15 --- 452
15 Jessy Struijs SAV 1,10 --- 416
15 Bram Slabbekoorn AV PEC 1910 1,10 --- 416
15 Jens Bootsveld AV Salland 1,10 --- 416
15 Joran van Boven Isala `96 1,10 --- 416
15 Josse Kampen Isala `96 1,10 --- 416
20 Finn Dijk AV34 1,05 --- 379
20 Ruben van den Bos AV34 1,05 --- 379
20 Bram van Tilburg Flevo Delta 1,05 --- 379
20 Tycho Joost Flevo Delta 1,05 --- 379
20 Jesper Pauw AV PEC 1910 1,05 --- 379
20 Laurens Zijlstra AV PEC 1910 1,05 --- 379
20 Sven Gerritsma Isala `96 1,05 --- 379
27 Joey Faassen Flevo Delta 1,00 --- 342
28 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 0,95 --- 306
28 Sam Geelen Flevo Delta 0,95 --- 306
30 Sam Bolt Isala `96 0,85 --- 232
Floris van Tuijl Almere `81 DNS --- 0
Rowan Witteveen AV34 DNS --- 0
Anders Vogel AV PEC 1910 DNS --- 0
Nick Oosting AV PEC 1910 DNS --- 0
Maiky Scheurwater Isala `96 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil B Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 1,25 --- 526
2 Zeb Tesselaar AV Hera 1,20 --- 489
3 Wytse Idema Cialfo 1,15 --- 452
4 Cas Sanders AV PEC 1910 1,10 --- 416
4 Ramon Ruiz MPM 1,10 --- 416
6 Sven de Haas SAV 1,05 --- 379
6 Jamairo Sijbesma Isala `96 1,05 --- 379
8 Levi Wielstra AV NOP 1,00 --- 342
8 Rens Klinkhamer AV34 1,00 --- 342
8 Roberto Daversa Flevo Delta 1,00 --- 342
8 Delano van Zandvoort AV Lionitas 1,00 --- 342
8 Daan van der Sluis AV PEC 1910 1,00 --- 342
8 Benjamin Elugamhe SPLS 1,00 --- 342
14 Julian Krist AV Zeewolde 0,95 --- 306
14 Stach Schakelaar AV34 0,95 --- 306
14 Titus Leurink Isala `96 0,95 --- 306
17 Matthias Maasse AV Zeewolde 0,90 --- 269
17 Jesper Roobeek AV34 0,90 --- 269
17 Thijs Jasper Flevo Delta 0,90 --- 269
17 Thijs Penning Flevo Delta 0,90 --- 269
17 Marijn Kruithof Flevo Delta 0,90 --- 269
17 Twan Meijer HRRR 0,90 --- 269
17 Jayden van Zandvoort AV Lionitas 0,90 --- 269
24 Aidan Luik AV NOP 0,85 --- 232
24 Lucas van Lien AV Zeewolde 0,85 --- 232
24 Roan Dreuning AV PEC 1910 0,85 --- 232
27 Silas Van Wierst AV Zeewolde 0,80 --- 196
27 Kjell van Sloten Isala `96 0,80 --- 196
29 Juda Wijnholds Flevo Delta 0,75 --- 159
Stan van Dalfsen AV NOP DNS --- 0
Max Cabrera Polanco AV34 DNS --- 0
Melle Kroon Isala `96 DNS --- 0
Aviv van Loo Isala `96 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil Mini Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Elaijh Groenbast AV Feniks 0,75 --- 159
1 Rafael Baars Flevo Delta 0,75 --- 159
1 Simon Elugamhe SPLS 0,75 --- 159
1 Mike Gerritsma Isala `96 0,75 --- 159
5 Yaro de Kleine Isala `96 0,70 --- 122
6 Brenn Doorneweerd Isala `96 0,65 --- 86
7 Jesper Wieten Isala `96 0,50 --- 0
Daan de Haas SAV DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior A Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Lisanne Haasdijk MJC2 - AV Lionitas 1,50 --- 623
2 Marije Brouwer MJC1 - HRRR 1,45 1,45 582
2 Nina de Haes MJC1 - HAC `63 1,45 --- 582
2 Sarah van Tuijl MJC2 - Almere `81 1,45 --- 582
5 Indy Faassen MJC1 - Flevo Delta 1,40 --- 541
5 Mette van der Meer MJC2 - Flevo Delta 1,40 --- 541
5 Sabrina Kim Cruden MJC2 - AV Lionitas 1,40 --- 541
8 Elisa Nap MJC1 - De Gemzen 1,35 --- 499
8 Anna ten Hove MJC2 - Isala `96 1,35 --- 499
10 Esra Nijzing MJC1 - ACO 1,30 --- 462
10 Noa Harteman MJC2 - AV Zeewolde 1,30 --- 462
10 Luna Mulder MJC2 - AV Zeewolde 1,30 --- 462
10 Natalja Duiveman MJC2 - Isala `96 1,30 --- 462
14 Luca Klumpenhouwer MJC2 - SAV 1,25 --- 426
14 Evelien va...Houweling MJC2 - De Gemzen 1,25 --- 426
14 Maureen Wind MJC2 - Isala `96 1,25 --- 426
14 Zoë Dekker MJC2 - Isala `96 1,25 --- 426
18 Faith Van Dam MJC1 - SPLS 1,20 --- 389
19 Maike Maat MJC2 - Isala `96 1,10 --- 316
20 Daniek ten Hove MJC2 - Isala `96 1,00 --- 242
Alysée Lester MJC2 - ARV Ilion DNS --- 0
Janlie Juckers MJC2 - SAV DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Yara de Boer MJD1 - AV Lionitas 1,50 --- 623
2 Anne Hoomoedt MJD1 - PAC 1,40 1,47 541
2 Jente Leeuwangh MJD2 - AV Lionitas 1,40 --- 541
4 Lana Broers MJD1 - AV Hylas 1,35 --- 499
4 Nienke Wagenaar MJD2 - De Gemzen 1,35 --- 499
4 Miriam Felix MJD2 - Flevo Delta 1,35 --- 499
4 Jill Klei...ugtenbelt MJD2 - AV Salland 1,35 1,40 499
8 Tessa Celine de Roos MJD1 - AV Lionitas 1,30 --- 462
8 Fleur Pieters MJD2 - Flevo Delta 1,30 1,25 462
8 Baudien Venema MJD2 - HRRR 1,30 --- 462
8 Renske Drenten MJD2 - AV Lionitas 1,30 --- 462
12 Malin Schouten MJD1 - AV Hera 1,25 --- 426
12 Daphne Stoop MJD1 - AV Hylas 1,25 --- 426
12 Alyshia Kavehercy MJD2 - NEAV 1,25 --- 426
12 Isabel van Houweling MJD2 - De Gemzen 1,25 1,45 426
12 Iris Turksema MJD2 - SPLS 1,25 --- 426
17 Tess Janssen MJD1 - GACH 1,20 --- 389
17 Maud Brouwer MJD1 - De Gemzen 1,20 --- 389
17 Kim Remijn MJD1 - Flevo Delta 1,20 --- 389
17 Nynke Rijpma MJD1 - HRRR 1,20 --- 389
17 Irene Doeze Jager MJD2 - Flevo Delta 1,20 --- 389
17 Tess Jaarsma MJD2 - HRRR 1,20 --- 389
17 Evelien Stienstra MJD2 - HRRR 1,20 --- 389
24 Jiska Welp MJD1 - GACH 1,15 --- 352
24 Jinte Braas MJD1 - SAV 1,15 1,25 352
24 Francine V...der Stoop MJD1 - De Gemzen 1,15 --- 352
24 Evi Falkena MJD1 - Flevo Delta 1,15 --- 352
24 Susan Breeuwsma MJD1 - HRRR 1,15 --- 352
24 Aniek Vreeling MJD1 - HRRR 1,15 --- 352
24 Shanara va...Zandvoort MJD1 - AV Lionitas 1,15 --- 352
24 Julia Fahner MJD1 - Isala `96 1,15 --- 352
24 Suusje Berkenbosch MJD2 - De Gemzen 1,15 --- 352
24 Sanne Schokkenkamp MJD2 - Flevo Delta 1,15 --- 352
24 Donna ten Hove MJD2 - Isala `96 1,15 --- 352
35 Sophie Le Blansch MJD1 - Hollandia 1,10 --- 316
35 Renske Hanekamp MJD1 - De Gemzen 1,10 --- 316
35 Baukje Lijzenga MJD1 - HRRR 1,10 --- 316
35 Loïs Buitenhuis MJD2 - Flevo Delta 1,10 --- 316
39 Ivy Doeze Jager MJD1 - Flevo Delta 1,05 --- 279
39 Naomi Gooijer MJD1 - AV PEC 1910 1,05 --- 279
39 Lieke Kooij MJD2 - HRRR 1,05 --- 279
42 Bente Hanekamp MJD1 - De Gemzen 0,95 --- 206
Eline Zwagemaker MJD1 - SAV NM --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jaydee Broersma AV Athlos 1,20 --- 489
2 Maud de Jong AV 1923 1,15 --- 452
2 Ellen Smit AV PEC 1910 1,15 --- 452
2 Valerie van Laar Isala `96 1,15 --- 452
5 Britt Huisman Heerenveen 1,10 --- 416
5 Rosalie te...uggencate AV Hera 1,10 --- 416
5 Delilah Hilgerink AV Hera 1,10 --- 416
5 Fieke Sportel Groningen 1,10 --- 416
9 Romy Bendanon Triathlon 1,05 --- 379
9 Noa de Boer HRRR 1,05 --- 379
9 Jara Heppener HRRR 1,05 --- 379
9 Ypke Kranendijk AV Salland 1,05 --- 379
9 Eliza Huizinga Groningen 1,05 1,15 379
14 Elena Murtas SAV 1,00 --- 342
14 Rosalie Kriek AV Zeewolde 1,00 --- 342
14 Iris van Eerde AV Zeewolde 1,00 --- 342
14 Femke Takkenberg AV34 1,00 --- 342
14 Luna Hinsch AV34 1,00 --- 342
14 Norah Doeze Jager Flevo Delta 1,00 --- 342
14 Sofie Vos AV PEC 1910 1,00 --- 342
14 Mees van der Knokke AV PEC 1910 1,00 --- 342
14 Isis van Til AV Salland 1,00 --- 342
14 Loïs Schuurman Isala `96 1,00 --- 342
14 Nine Scholten Isala `96 1,00 --- 342
25 Amerins Voskuilen Heerenveen 0,95 --- 306
25 Famke Groot SAV 0,95 --- 306
25 Inez Keun Groningen 0,95 --- 306
25 Lisette van Enk Isala `96 0,95 --- 306
29 Isa Pap Flevo Delta 0,90 --- 269
30 Selena Blankendaal Flevo Delta 0,85 --- 232
30 Chamena Hoekman Isala `96 0,85 --- 232
Sannah de Vries AV PEC 1910 DNS --- 0
Keren Vogel AV PEC 1910 DNS --- 0
Elle Bouhuijs Isala `96 DNS --- 0
Kim ten Doeschot MPM DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Lisa Hoogervorst Isala `96 1,25 --- 526
2 Anneloes v... Erkelens Fit 1,20 --- 489
2 Ruth Westrik Flevo Delta 1,20 --- 489
2 Anthe Troost HRRR 1,20 --- 489
5 Ella Klumpenhouwer SAV 1,15 --- 452
5 Iris Breslau Fit 1,15 --- 452
5 Michelle v... Roemburg Flevo Delta 1,15 --- 452
5 Milou Sieperda HRRR 1,15 --- 452
5 Carmen Posthuma MPM 1,15 --- 452
10 Melissa van Velzen SAV 1,10 --- 416
11 Kaitlyn Groot AV 1923 1,05 --- 379
11 Doris Thomas AV 1923 1,05 --- 379
11 Eline Borgijink AV NOP 1,05 0,95 379
11 Lieke Starink AV34 1,05 --- 379
11 Lotte Bonhof AV34 1,05 --- 379
11 Nena Kwakkel AV34 1,05 --- 379
11 Jayda Schouten Flevo Delta 1,05 --- 379
11 Jaïra Gooijer AV PEC 1910 1,05 --- 379
11 Lois Uwamahoro AV PEC 1910 1,05 --- 379
20 Tynke Wielstra AV NOP 1,00 --- 342
20 Elysha van der Velde Flevo Delta 1,00 --- 342
20 Vivienne Dreuning AV PEC 1910 1,00 --- 342
20 Naira Adeeko Isala `96 1,00 --- 342
24 Sophie Kroon Isala `96 0,95 --- 306
25 Merel Hofstede Isala `96 0,90 --- 269

Uitslagen Meisjes Pupil B Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Cassidy van Maaren AV Atos 1,05 --- 379
2 Senna Baars Flevo Delta 1,00 --- 342
2 Tess Geling Flevo Delta 1,00 --- 342
4 Jennecy Prokop Phanos 0,95 --- 306
4 Emma Le Blansch Hollandia 0,95 --- 306
4 Lois Richardson Heerenveen 0,95 --- 306
4 Femke van Velzen SAV 0,95 --- 306
4 Rixt Wobma HRRR 0,95 --- 306
4 Eva Hoogervorst Isala `96 0,95 --- 306
10 Lilian Groot AV 1923 0,90 --- 269
10 Sophie de Haas SAV 0,90 --- 269
10 Evy van Engeland AV34 0,90 --- 269
10 Mila Schouten AV34 0,90 --- 269
10 Velia de Boer AV34 0,90 --- 269
10 Naomi Lantink AV PEC 1910 0,90 --- 269
10 Jasmijn Boxebeld AV PEC 1910 0,90 --- 269
17 Jill Struijs SAV 0,85 --- 232
17 Dianne Doeze Jager Flevo Delta 0,85 --- 232
17 Sterre Ruis HRRR 0,85 --- 232
20 Janne van der Mark Heerenveen 0,80 --- 196
20 Lisa Schouten AV34 0,80 --- 196
22 Marely Bijma AV NOP 0,75 --- 159
22 Gwen Wiedemeijer MPM 0,75 --- 159
Anouck Zwagemaker SAV DNS --- 0
Lana Sanches AV Hera DNS --- 0

Uitslagen Senioren mannen Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Martin Platenkamp MPM 1,20 --- 79

Uitslagen Senioren vrouwen Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten