Uitslagen Jongens Junior A 30 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Scott Boon Flevo Delta 4,32 --- 968
2 Sytze Bram de Witte HRRR 4,51 --- 851
3 Fernando G...ogendoorn Flevo Delta 4,78 --- 701
4 Gerko Held AV NOP 4,87 --- 654

Uitslagen Jongens Junior D 30 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Martijn Schoemaker JJD2 - AV Zeewolde 4,92 --- 699
2 Mika van Mierlo JJD2 - Isala `96 5,01 --- 667
3 Tim Tempelman JJD2 - SPLS 5,06 --- 651
4 Bruce Boon JJD2 - Flevo Delta 5,08 --- 644
5 Mike Berends JJD1 - AAC `61 5,14 --- 624
6 Cas van der Vegt JJD2 - AV Salland 5,21 --- 602
7 Jan Elsinga JJD1 - Heerenveen 5,23 --- 596
8 Araya Wolfs JJD1 - AV Zeewolde 5,25 --- 590
8 Jeppe Kranendijk JJD2 - AV Salland 5,25 --- 590
10 Jilke Oswald JJD2 - HRRR 5,27 --- 583
11 Maurits va...cheijndel JJD2 - Olympus `70 5,29 --- 577
12 Coen Bloemberg JJD1 - Flevo Delta 5,36 --- 556
12 Sven van Weezep JJD2 - SPLS 5,36 --- 556
14 Quinten Geleynse JJD1 - AV Lionitas 5,41 --- 542
15 Silas Hoeve JJD1 - SPLS 5,42 --- 539
16 Mika ten Doeschot JJD1 - MPM 5,46 --- 527
16 Esli Kluijver JJD2 - SPLS 5,46 --- 527
18 Jorian Reijnders JJD1 - Flevo Delta 5,47 --- 524
18 David de V...te-Peters JJD1 - SPLS 5,47 --- 524
20 Mathijs Adriaanse JJD1 - SPLS 5,48 --- 521
21 Jonathan van Lien JJD1 - AV Zeewolde 5,49 --- 519
22 Julian Keun JJD1 - Groningen 5,52 --- 510
23 Casper van Tuijl JJD2 - Almere `81 5,54 --- 505
24 Rowan Tiemes JJD1 - Flevo Delta 5,59 --- 491
25 Aaron Bos JJD1 - AV Zeewolde 5,60 --- 488
26 Tjade Smelt JJD2 - AV Zeewolde 5,67 --- 469
27 Maarten Scholte JJD2 - Flevo Delta 5,70 --- 461
28 Tobias Elzinga JJD2 - AV Lionitas 5,71 --- 459
29 Yaasir Albojaddaine JJD1 - Flevo Delta 5,77 --- 443
30 Thom van der Mark JJD1 - Heerenveen 5,79 --- 438
31 Finn van der Es JJD1 - AV Zeewolde 5,83 --- 428
32 Stan van der Vegt JJD1 - AV Salland 5,88 --- 416
33 Siebe Westerhof JJD2 - AV Zeewolde 5,93 --- 403
34 Tygo Hulsebos JJD2 - VAV 6,04 --- 377
35 Leon Wiedemeijer JJD1 - MPM 6,06 --- 372
36 Timo Hanekamp JJD1 - De Gemzen 6,08 --- 368
37 Marnix Rischke JJD1 - Flevo Delta 6,09 --- 365
38 Yarno De Jong JJD1 - SPLS 6,11 --- 361
39 Ruben Scholte JJD1 - Flevo Delta 6,28 --- 323
40 Matthijs v... der Leij JJD2 - Flevo Delta 6,48 --- 281
41 Julian Kriek JJD1 - AV Zeewolde 6,51 --- 275
Thijmen Willemsen JJD1 - AV Salland DNS --- 0
Jesse Ouwehand JJD1 - Isala `96 DNS --- 0
Koen van den Berg JJD2 - SPLS DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A1 30 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Daan Jaarsma HRRR 5,32 --- 668
2 Riley Groenbast AV Feniks 5,43 --- 636
3 Youri van der Linden GACH 5,52 5,41 610
3 Denzel Jone Lunda AV Feniks 5,52 --- 610
5 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 5,55 --- 602
6 Thygo de Vries Heerenveen 5,57 --- 596
7 Remi van Hell Isala `96 5,61 --- 585
8 Quinn van der Honing Groningen 5,64 --- 577
9 Thomas Berends AAC `61 5,65 --- 575
9 Luc van der Vegt AV Salland 5,65 --- 575
11 Calvin Besemer SPLS 5,66 --- 572
12 Lars Hansman Isala `96 5,68 --- 567
13 Elihle Tersteeg Nijmegen 5,70 --- 561
14 Benthe de Vries AV34 5,72 --- 556
15 Hidde Peter Leiden 5,73 --- 554
16 Noah Sluis AV PEC 1910 5,76 --- 546
17 Simon van den Pol AV PEC 1910 5,79 --- 538
18 Joris Petersen AV Hera 5,81 --- 533
18 Jaron Hamoen AV Zeewolde 5,81 --- 533
18 Teine Bonnema Cialfo 5,81 --- 533
21 Koen Spelbos Castricum 5,84 --- 525
22 Roel van Pijkeren Isala `96 5,86 --- 520
23 Sander de Vries Isala `96 5,88 --- 516
24 Beau van Balen Pijnenburg 5,90 --- 511
25 Sam Willems Flevo Delta 5,95 --- 498
26 Nathan van der Weerd AV PEC 1910 6,03 --- 479
27 Jasper Rischke Flevo Delta 6,04 --- 477
27 Sven Meijer HRRR 6,04 --- 477
29 Koen Endeman Isala `96 6,14 --- 454
30 Bas Bergman AV PEC 1910 6,16 --- 450
31 Thom van der Kolk AV34 6,18 --- 445
31 Joshua Westerhof AV PEC 1910 6,18 --- 445
33 Bas Vessies-Beumer De Gemzen 6,20 --- 441
34 Hidde de Kroon AV PEC 1910 6,39 --- 400
35 Seb Winters AV PEC 1910 6,57 --- 363
36 Timo Tervoort Groningen 6,61 --- 355
37 Patrick Duiveman Isala `96 6,77 --- 325
Luuk Selhorst AV PEC 1910 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 30 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Tijmen de Beer GACH 5,10 5,13 737
2 Ilya Nauta Heerenveen 5,20 --- 705
3 Bram van Tilburg Flevo Delta 5,38 --- 650
4 Gideon Blankespoor Flevo Delta 5,39 --- 647
5 Sven Gerritsma Isala `96 5,40 --- 645
6 Bram Slabbekoorn AV PEC 1910 5,42 --- 639
7 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 5,45 --- 630
7 Finn Dijk AV34 5,45 --- 630
9 Jiri Heppener HRRR 5,50 --- 616
10 Joeri Appelo SAV 5,51 --- 613
11 Kian Sanches AV Hera 5,54 --- 605
12 Luca Gerringa SPLS 5,56 --- 599
13 Menno van Riesen Flevo Delta 5,57 --- 596
14 Josse Kampen Isala `96 5,59 --- 591
15 Laurens Zijlstra AV PEC 1910 5,62 --- 583
16 Jens Bootsveld AV Salland 5,68 --- 567
17 Jesper Pauw AV PEC 1910 5,72 --- 556
18 Ruben van den Bos AV34 5,74 --- 551
19 Tycho Joost Flevo Delta 5,75 --- 548
20 Steven Waasdorp Startbaan 5,78 --- 541
20 Sepp Schulte Castricum 5,78 --- 541
22 Hugo Visser Isala `96 5,82 --- 530
23 Figo Mussche AV PEC 1910 5,83 --- 528
24 Jasper Valkenburg AV34 5,84 --- 525
25 Joey Faassen Flevo Delta 5,88 --- 516
26 Floris van Tuijl Almere `81 6,01 --- 484
26 Patrick Hees AV 1923 6,01 --- 484
28 Sam Geelen Flevo Delta 6,04 --- 477
29 Jessy Struijs SAV 6,10 --- 463
30 Sam Bolt Isala `96 6,24 --- 432
31 Joran van Boven Isala `96 6,62 --- 353
Rowan Witteveen AV34 DNS --- 0
Anders Vogel AV PEC 1910 DNS --- 0
Nick Oosting AV PEC 1910 DNS --- 0
Maiky Scheurwater Isala `96 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil B 30 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 5,32 5,45 668
2 Zeb Tesselaar AV Hera 5,57 --- 596
2 Jesper Roobeek AV34 5,57 --- 596
4 Ramon Ruiz MPM 5,74 --- 551
5 Delano van Zandvoort AV Lionitas 5,77 --- 543
6 Benjamin Elugamhe SPLS 5,81 --- 533
7 Stach Schakelaar AV34 5,84 --- 525
7 Marijn Kruithof Flevo Delta 5,84 --- 525
9 Julian Krist AV Zeewolde 5,86 --- 520
10 Jayden van Zandvoort AV Lionitas 5,89 --- 513
11 Wytse Idema Cialfo 5,93 --- 503
12 Levi Wielstra AV NOP 5,99 --- 489
13 Lucas van Lien AV Zeewolde 6,02 --- 482
14 Cas Sanders AV PEC 1910 6,04 --- 477
15 Roberto Daversa Flevo Delta 6,05 --- 475
16 Aidan Luik AV NOP 6,06 --- 472
17 Rens Klinkhamer AV34 6,11 --- 461
18 Daan van der Sluis AV PEC 1910 6,12 --- 459
19 Thijs Penning Flevo Delta 6,17 --- 447
20 Matthias Maasse AV Zeewolde 6,33 --- 412
21 Sven de Haas SAV 6,35 --- 408
22 Roan Dreuning AV PEC 1910 6,36 --- 406
23 Jamairo Sijbesma Isala `96 6,38 --- 402
24 Thijs Jasper Flevo Delta 6,41 --- 396
25 Twan Meijer HRRR 6,46 --- 385
26 Titus Leurink Isala `96 6,47 --- 383
27 Kjell van Sloten Isala `96 6,51 --- 375
28 Silas Van Wierst AV Zeewolde 6,72 --- 334
29 Juda Wijnholds Flevo Delta 7,19 --- 251
Stan van Dalfsen AV NOP DNS --- 0
Max Cabrera Polanco AV34 DNS --- 0
Melle Kroon Isala `96 DNS --- 0
Aviv van Loo Isala `96 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil Mini 30 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Rafael Baars Flevo Delta 6,29 --- 421
2 Mike Gerritsma Isala `96 6,31 --- 417
3 Elaijh Groenbast AV Feniks 6,53 --- 371
4 Simon Elugamhe SPLS 6,76 --- 327
5 Jesper Wieten Isala `96 7,08 --- 270
6 Brenn Doorneweerd Isala `96 7,16 --- 256
7 Yaro de Kleine Isala `96 7,43 --- 213
Daan de Haas SAV DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior A 30 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior C 30 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Sarah van Tuijl MJC2 - Almere `81 4,95 --- 688
2 Sabrina Kim Cruden MJC2 - AV Lionitas 4,98 5,41 678
3 Evelien va...Houweling MJC2 - De Gemzen 5,01 --- 667
4 Mette van der Meer MJC2 - Flevo Delta 5,04 --- 657
5 Nina de Haes MJC1 - HAC `63 5,06 --- 651
6 Esra Nijzing MJC1 - ACO 5,08 --- 644
7 Zoë Dekker MJC2 - Isala `96 5,09 --- 641
8 Marije Brouwer MJC1 - HRRR 5,14 5,20 624
9 Indy Faassen MJC1 - Flevo Delta 5,17 --- 615
9 Lisanne Haasdijk MJC2 - AV Lionitas 5,17 --- 615
11 Luca Klumpenhouwer MJC2 - SAV 5,21 --- 602
12 Elisa Nap MJC1 - De Gemzen 5,25 --- 590
13 Faith Van Dam MJC1 - SPLS 5,42 --- 539
13 Natalja Duiveman MJC2 - Isala `96 5,42 --- 539
15 Luna Mulder MJC2 - AV Zeewolde 5,46 --- 527
16 Noa Harteman MJC2 - AV Zeewolde 5,51 --- 513
17 Maureen Wind MJC2 - Isala `96 5,61 --- 485
18 Anna ten Hove MJC2 - Isala `96 5,68 --- 467
19 Maike Maat MJC2 - Isala `96 5,89 --- 413
20 Daniek ten Hove MJC2 - Isala `96 5,99 --- 389
Alysée Lester MJC2 - ARV Ilion DNS --- 0
Janlie Juckers MJC2 - SAV DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D 30 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Lana Broers MJD1 - AV Hylas 4,86 --- 720
2 Baudien Venema MJD2 - HRRR 5,01 --- 667
2 Jente Leeuwangh MJD2 - AV Lionitas 5,01 --- 667
4 Alyshia Kavehercy MJD2 - NEAV 5,03 --- 661
5 Jill Klei...ugtenbelt MJD2 - AV Salland 5,05 5,25 654
6 Naomi Gooijer MJD1 - AV PEC 1910 5,06 --- 651
7 Yara de Boer MJD1 - AV Lionitas 5,07 --- 647
8 Isabel van Houweling MJD2 - De Gemzen 5,09 5,02 641
9 Shanara va...Zandvoort MJD1 - AV Lionitas 5,11 --- 634
10 Anne Hoomoedt MJD1 - PAC 5,17 --- 615
11 Fleur Pieters MJD2 - Flevo Delta 5,19 5,13 608
12 Aniek Vreeling MJD1 - HRRR 5,24 --- 593
12 Miriam Felix MJD2 - Flevo Delta 5,24 --- 593
14 Jinte Braas MJD1 - SAV 5,28 5,47 580
15 Evelien Stienstra MJD2 - HRRR 5,33 --- 565
16 Julia Fahner MJD1 - Isala `96 5,36 --- 556
17 Nynke Rijpma MJD1 - HRRR 5,37 --- 553
17 Tess Jaarsma MJD2 - HRRR 5,37 --- 553
19 Evi Falkena MJD1 - Flevo Delta 5,40 --- 545
20 Loïs Buitenhuis MJD2 - Flevo Delta 5,42 --- 539
21 Maud Brouwer MJD1 - De Gemzen 5,43 --- 536
22 Daphne Stoop MJD1 - AV Hylas 5,44 --- 533
22 Irene Doeze Jager MJD2 - Flevo Delta 5,44 --- 533
24 Nienke Wagenaar MJD2 - De Gemzen 5,50 --- 516
25 Susan Breeuwsma MJD1 - HRRR 5,54 --- 505
25 Renske Drenten MJD2 - AV Lionitas 5,54 --- 505
27 Kim Remijn MJD1 - Flevo Delta 5,57 --- 496
28 Jiska Welp MJD1 - GACH 5,58 --- 494
29 Tess Janssen MJD1 - GACH 5,59 --- 491
29 Lieke Kooij MJD2 - HRRR 5,59 --- 491
31 Iris Turksema MJD2 - SPLS 5,60 --- 488
32 Sophie Le Blansch MJD1 - Hollandia 5,61 --- 485
32 Francine V...der Stoop MJD1 - De Gemzen 5,61 --- 485
32 Suusje Berkenbosch MJD2 - De Gemzen 5,61 --- 485
35 Baukje Lijzenga MJD1 - HRRR 5,63 --- 480
36 Tessa Celine de Roos MJD1 - AV Lionitas 5,64 --- 477
37 Malin Schouten MJD1 - AV Hera 5,67 --- 469
37 Sanne Schokkenkamp MJD2 - Flevo Delta 5,67 --- 469
39 Ivy Doeze Jager MJD1 - Flevo Delta 5,70 --- 461
40 Donna ten Hove MJD2 - Isala `96 5,74 --- 451
41 Renske Hanekamp MJD1 - De Gemzen 5,82 --- 430
42 Bente Hanekamp MJD1 - De Gemzen 6,13 --- 356
43 Eline Zwagemaker MJD1 - SAV 6,16 --- 350

Uitslagen Meisjes Pupil A1 30 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Fieke Sportel Groningen 5,34 --- 662
2 Ellen Smit AV PEC 1910 5,51 --- 613
3 Noa de Boer HRRR 5,55 --- 602
4 Maud de Jong AV 1923 5,57 --- 596
5 Ypke Kranendijk AV Salland 5,63 --- 580
6 Eliza Huizinga Groningen 5,64 --- 577
7 Iris van Eerde AV Zeewolde 5,71 --- 559
7 Inez Keun Groningen 5,71 --- 559
9 Valerie van Laar Isala `96 5,77 --- 543
10 Famke Groot SAV 5,78 --- 541
11 Rosalie te...uggencate AV Hera 5,82 --- 530
12 Britt Huisman Heerenveen 5,83 --- 528
12 Jaydee Broersma AV Athlos 5,83 --- 528
14 Sofie Vos AV PEC 1910 5,87 --- 518
15 Romy Bendanon Triathlon 5,88 --- 516
16 Loïs Schuurman Isala `96 5,95 --- 498
17 Jara Heppener HRRR 5,96 --- 496
18 Rosalie Kriek AV Zeewolde 5,99 --- 489
18 Nine Scholten Isala `96 5,99 --- 489
20 Femke Takkenberg AV34 6,08 --- 468
20 Isis van Til AV Salland 6,08 --- 468
20 Lisette van Enk Isala `96 6,08 --- 468
23 Amerins Voskuilen Heerenveen 6,14 --- 454
24 Norah Doeze Jager Flevo Delta 6,17 --- 447
25 Delilah Hilgerink AV Hera 6,18 --- 445
26 Elena Murtas SAV 6,23 --- 434
27 Luna Hinsch AV34 6,26 --- 427
28 Isa Pap Flevo Delta 6,30 --- 419
28 Mees van der Knokke AV PEC 1910 6,30 --- 419
30 Chamena Hoekman Isala `96 6,42 --- 393
31 Selena Blankendaal Flevo Delta 7,29 --- 235
Sannah de Vries AV PEC 1910 DNS --- 0
Keren Vogel AV PEC 1910 DNS --- 0
Elle Bouhuijs Isala `96 DNS --- 0
Kim ten Doeschot MPM DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 30 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Iris Breslau Fit 5,35 --- 659
2 Anthe Troost HRRR 5,45 --- 630
3 Jaïra Gooijer AV PEC 1910 5,51 --- 613
4 Anneloes v... Erkelens Fit 5,54 --- 605
5 Nena Kwakkel AV34 5,58 --- 594
6 Lois Uwamahoro AV PEC 1910 5,60 --- 588
7 Ruth Westrik Flevo Delta 5,62 --- 583
8 Lisa Hoogervorst Isala `96 5,66 --- 572
9 Elysha van der Velde Flevo Delta 5,69 --- 564
10 Carmen Posthuma MPM 5,73 --- 554
11 Naira Adeeko Isala `96 5,76 --- 546
12 Kaitlyn Groot AV 1923 5,79 --- 538
12 Doris Thomas AV 1923 5,79 --- 538
14 Vivienne Dreuning AV PEC 1910 5,85 --- 523
15 Tynke Wielstra AV NOP 5,87 --- 518
16 Milou Sieperda HRRR 5,89 --- 513
17 Ella Klumpenhouwer SAV 5,97 --- 494
18 Melissa van Velzen SAV 6,02 --- 482
19 Eline Borgijink AV NOP 6,04 6,08 477
20 Michelle v... Roemburg Flevo Delta 6,13 --- 456
21 Lieke Starink AV34 6,15 --- 452
22 Sophie Kroon Isala `96 6,21 --- 438
23 Merel Hofstede Isala `96 6,23 --- 434
24 Jayda Schouten Flevo Delta 6,25 --- 430
25 Lotte Bonhof AV34 6,31 --- 417

Uitslagen Meisjes Pupil B 30 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Emma Le Blansch Hollandia 5,58 --- 594
2 Cassidy van Maaren AV Atos 5,67 --- 569
3 Rixt Wobma HRRR 5,71 --- 559
4 Sophie de Haas SAV 5,74 --- 551
5 Senna Baars Flevo Delta 5,82 --- 530
6 Naomi Lantink AV PEC 1910 5,84 --- 525
7 Jennecy Prokop Phanos 5,86 --- 520
7 Jasmijn Boxebeld AV PEC 1910 5,86 --- 520
9 Lois Richardson Heerenveen 5,89 --- 513
10 Mila Schouten AV34 5,92 --- 506
11 Evy van Engeland AV34 5,98 --- 491
12 Tess Geling Flevo Delta 6,00 --- 487
13 Femke van Velzen SAV 6,09 --- 465
14 Lilian Groot AV 1923 6,11 --- 461
15 Lisa Schouten AV34 6,18 --- 445
16 Sterre Ruis HRRR 6,25 --- 430
17 Eva Hoogervorst Isala `96 6,29 --- 421
18 Janne van der Mark Heerenveen 6,30 --- 419
19 Velia de Boer AV34 6,31 --- 417
20 Jill Struijs SAV 6,44 --- 389
21 Gwen Wiedemeijer MPM 6,49 --- 379
22 Dianne Doeze Jager Flevo Delta 6,68 --- 342
23 Marely Bijma AV NOP 6,91 --- 299
Anouck Zwagemaker SAV DNS --- 0
Lana Sanches AV Hera DNS --- 0

Uitslagen Senioren mannen 30 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Martin Platenkamp MPM 5,53 --- 360

Uitslagen Senioren vrouwen 30 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten