Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam Res OBP
1 Bent Braker AV Gouda 5,07 ---
2 Iwan de Heer AV Gouda 4,76 ---
3 Sjoerd Peeters AV Gouda 4,12 ---
4 Micha Groenenboom AV Gouda 3,77 ---

Uitslagen Jongens Pupil B Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Hugo Slangen AV Gouda 3,52 --- 422
2 Jorne Stieltjes AV Gouda 2,99 --- 316
3 Thomas van Hest AV Gouda 2,64 --- 246
4 Mels van Ommen AV Gouda 2,54 --- 226
5 Olger van Husen AV Gouda 2,36 --- 190
6 Moritz Pool AV Gouda 2,28 --- 174

Uitslagen Jongens Pupil C Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Ruben Beuning AV Gouda 2,59 --- 236
2 Feike de Jong AV Gouda 2,37 --- 192
3 Marcel Sc...nderwoerd AV Gouda 2,25 --- 168
4 Saad Hamdaoui AV Gouda 2,14 --- 146
5 Quinten Karssen AV Gouda 2,08 --- 134
6 Thijmen van Mierlo AV Gouda 1,97 --- 112
7 Thomas Jurg AV Gouda 1,81 --- 80

Uitslagen Jongens Pupil Mini Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Thomas Spoel AV Gouda 2,45 --- 208
1 Jurre Vermeulen AV Gouda 2,45 --- 208
3 Juliën Ritman AV Gouda 2,36 --- 190
4 Hanzah Hashem AV Gouda 2,24 --- 166
5 Tijn Mikkers AV Gouda 2,13 --- 144
6 Maarten Mannes AV Gouda 2,03 --- 124
7 Siem Koene AV Gouda 1,97 --- 112
8 Bram de Haan AV Gouda 1,92 --- 102

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam Res OBP
1 Mette Pols AV Gouda 4,48 ---
2 Pien van Berk AV Gouda 4,14 ---
3 Dieuwertje Janssen AV Gouda 3,78 ---
4 Kate van Elswijk AV Gouda 3,43 ---
5 Noa Jeronimus AV Gouda 2,76 ---

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Res OBP
1 Sacha Goedhart AV Gouda 4,50 ---
2 Suzanne Moons AV Gouda 3,78 ---
3 Rianne Buijs AV Gouda 3,63 ---
4 Tinka Klatten AV Gouda 3,55 ---
5 Yana Woutersen AV Gouda 3,27 ---
6 Nicky Post AV Gouda 3,20 ---

Uitslagen Meisjes Pupil B Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Lois van der Zanden AV Gouda 3,12 --- 342
2 Sara Liebrechts AV Gouda 3,07 --- 332
3 Giamingga Orsini AV Gouda 2,85 --- 288
4 Lotte Karssen AV Gouda 2,46 --- 210
5 Hanna Hashem AV Gouda 2,45 --- 208
6 Hidaya Tatou AV Gouda 2,40 --- 198
Safae Barboucha AV Gouda DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Emma Wissing AV Gouda 2,68 --- 254
2 Pien van der Veen AV Gouda 2,58 --- 234
3 Donna van Dijk AV Gouda 2,22 --- 162

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Marina Buis AV Gouda 2,02 --- 122