Uitslagen Jongens Junior C 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Sjoerd Peeters AV Gouda 3:28,02 ---

Uitslagen Jongens Junior D 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Heiko Ribberink AV Gouda 3:43,44 ---
2 Naut Carol AV Gouda 3:47,62 ---
3 Wessel van...aardingen AV Gouda 3:49,91 ---
4 Luca Menken AV Gouda 3:56,35 ---
5 Sven Blok AV Gouda 3:59,05 ---
Thom de Weger AV Gouda DNF ---
Nils van Veen AV Gouda DNF ---

Uitslagen Jongens Pupil A1 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Luuk Schoonman AV Gouda 4:12,38 --- 358
2 Tobias Henze AV Gouda 4:16,38 --- 341
3 Luuk de Haan AV Gouda 4:16,70 --- 340
4 Ravi ter Hennepe AV Gouda 4:38,91 --- 254
5 Gideon Kreuk AV Gouda 4:42,84 --- 240
6 Sjoerd Mikkers AV Gouda 4:43,87 --- 236
7 Steijn van Eijk AV Gouda 4:44,18 --- 235
8 Safouane Hamdaoui AV Gouda 4:58,51 --- 189
9 Xander Broer AV Gouda 5:03,29 --- 174

Uitslagen Jongens Pupil A2 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Tim van Tilburg AV Gouda 3:41,43 --- 512
2 Guido van der Maas AV Gouda 4:06,95 --- 382
3 Thomas Kik AV Gouda 4:10,15 --- 368

Uitslagen Jongens Pupil B 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Hugo Slangen AV Gouda 3:54,60 --- 441
2 Jorne Stieltjes AV Gouda 3:56,54 --- 432
3 Thomas van Hest AV Gouda 4:23,69 --- 311
4 Mels van Ommen AV Gouda 4:41,41 --- 245
5 Olger van Husen AV Gouda 4:52,29 --- 208
6 Moritz Pool AV Gouda 5:35,93 --- 85

Uitslagen Meisjes Junior C 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Fabienne Buijs AV Gouda 3:26,48 ---
2 Alyssa Folles AV Gouda 3:39,54 ---
3 Kate van Elswijk AV Gouda 4:06,87 ---

Uitslagen Meisjes Junior D 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Rianne Buijs AV Gouda 3:49,44 ---
2 Femke Moelker AV Gouda 3:59,23 ---
3 Linde Kurver AV Gouda 4:11,90 ---

Uitslagen Meisjes Pupil A1 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Sam Lopes...na Fortes AV Gouda 4:02,45 --- 403
2 Isa Hammer AV Gouda 5:01,96 --- 178
3 Fenne van der Horst AV Gouda 5:21,21 --- 123
Wissal Moussaoui AV Gouda DNF --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Renske de Wilde AV Gouda 4:08,34 --- 376
2 Tess van Elswijk AV Gouda 4:13,84 --- 352
3 Sofie Geuting AV Gouda 4:29,10 --- 290
4 Soukaina Chaoui AV Gouda 4:31,27 --- 282
5 Rixt Spijksma AV Gouda 4:36,20 --- 264
6 Romaissa Tatou AV Gouda 5:04,27 --- 171
Puck van der Wolf AV Gouda DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Lois van der Zanden AV Gouda 4:20,65 --- 323
2 Sara Liebrechts AV Gouda 4:29,74 --- 288
3 Lotte Karssen AV Gouda 5:03,43 --- 174
4 Giamingga Orsini AV Gouda 5:20,55 --- 125
5 Hanna Hashem AV Gouda 5:39,46 --- 77
Safae Barboucha AV Gouda DNS --- 0
Hidaya Tatou AV Gouda DNF --- 0