Uitslagen Pupillen 1000 meter

# Naam Categorie 1000mOBP
1 Daan de Mooij Rijnsoever JPA 3:34,48 3:49,00 Gemeld
2 Joep den Dulk Leiden JPA 3:37,18 4:04,00 Gemeld
3 Davey Ouwehand Rijnsoever JPA 3:38,79 3:45,29 Gemeld
4 Yzara van der Born AAV `36 MPA 3:42,35 3:42,79 Gemeld
5 Noah van der Walle De Spartaan JPA 3:43,57 --- Gemeld
6 Florian Bloemheuvel De Spartaan JPA 3:49,43 --- Gemeld
7 Nick Barendse ARV Ilion JPB 3:52,90 --- Gemeld
8 Lars Zuijderduijn Rijnsoever JPA 3:54,23 3:56,20 Gemeld
9 Teije van Schaik De Spartaan JPA 3:56,24 --- Gemeld
10 Youri Feijt De Spartaan JPA 3:59,99 --- Gemeld
11 Emma Vreijling AAV `36 MPA 4:00,57 3:53,37 Gemeld
12 Hidde Peter Leiden JPB 4:02,15 4:13,50 Gemeld
13 Leon van der Geer De Spartaan JPA 4:02,33 --- Gemeld
14 Thijs Paddenburg De Spartaan JPA 4:03,58 --- Gemeld
15 Kiira van Dijk Rijnsoever MPA 4:03,89 4:34,00 Gemeld
16 Raemon Baak De Spartaan JPA 4:05,61 --- Gemeld
17 Jurre Dijkstra De Spartaan JPA 4:05,98 --- Gemeld
18 Jasper van Leeuwen De Spartaan JPB 4:08,83 4:45,00 Gemeld
19 Ties Zuijderduijn De Spartaan JPB 4:08,86 --- Gemeld
20 Thijs Berger De Spartaan JPB 4:10,14 --- Gemeld
21 Tim Philipse De Spartaan JPA 4:10,15 --- Gemeld
22 Siebe van Leeuwen De Spartaan JPA 4:10,20 --- Gemeld
23 Lilian van der Ent De Spartaan MPA 4:11,18 --- Gemeld
24 Esmee Lommerse De Spartaan MPA 4:13,02 --- Gemeld
25 Jarit van der Ven De Spartaan MPA 4:14,86 --- Gemeld
26 Rens van Haaster De Spartaan JPA 4:18,47 --- Gemeld
27 Duncan Arrachart De Spartaan JPA 4:18,56 --- Gemeld
28 Finn Leukel De Spartaan JPA 4:18,89 --- Gemeld
29 Valentino Clemens De Spartaan JPB 4:21,69 --- Gemeld
30 Julia Pieterse De Spartaan MPA 4:22,25 --- Gemeld
31 Nick Koets De Spartaan JPA 4:24,33 --- Gemeld
32 Sipho Diderik De Spartaan JPA 4:28,69 --- Gemeld
33 Sofie Heidinga De Spartaan MPA 4:31,19 --- Gemeld
34 Ruben Noort De Spartaan JPB 4:33,67 --- Gemeld
35 Marit Hoogeveen De Spartaan MPA 4:34,66 --- Gemeld
36 Romy Dekker De Spartaan MPA 4:35,37 --- Gemeld
37 Wout Vermeij De Spartaan JPA 4:35,89 --- Gemeld
38 Ollie Meurs De Spartaan JPA 4:36,00 --- Gemeld
39 Colin Groenendijk De Spartaan JPA 4:40,56 --- Gemeld
40 Tessa Verhoeven De Spartaan MPB 4:46,89 --- Gemeld
41 Bob Roest De Spartaan JPB 4:59,89 --- Gemeld
42 Evi Bakker De Spartaan MPB 5:02,38 --- Gemeld
43 Amber Nuis De Spartaan MPB 5:06,96 --- Gemeld
44 Anika Moelker De Spartaan MPB 5:20,39 --- Gemeld
Wess Waasdorp De Spartaan JPB --- --- Afgemeld
Ennio Giltay Veth De Spartaan JPA --- --- Afgemeld
Boele Böhm De Spartaan JPA --- --- Afgemeld
Jana Nagtegaal AAV `36 MPA --- 3:35,00 Afgemeld

Uitslagen Senioren mannen 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Vincent Hazeleger Phanos 2:24,25 --- Gemeld
2 Thomas van Laar AV PEC 1910 2:24,29 1.51:39,00 Gemeld
3 Bram Anderiessen AKU 2:24,42 3:50,37 Gemeld
4 Mahadi Abdi Ali AV Unitas 2:24,82 3:49,45 Gemeld
5 Maarten Plaum AV Unitas 2:25,34 1:50,78 Gemeld
6 Luuk Wagenaar Phanos 2:26,27 2:24,27 Gemeld
7 Yorben Ruiter PAC 2:27,23 2:26,81 Gemeld
8 Jurjen Polderman Clytoneus 2:27,44 1.50:29,00 Gemeld
9 Sven Schoonebeek AV Lycurgus 2:27,61 2:30,97 Gemeld
10 Maxim Moinat Phanos 2:28,43 --- Gemeld
11 Thomas Lewis Phanos 2:28,44 1.52:19,00 Gemeld
12 Joeri Slagter TAS `82 2:28,94 1.53:30,00 Gemeld
13 Djoao Lobles SV Noordkop 2:29,12 1.57:19,00 Gemeld
14 Kevin Viezee AAC 2:29,31 2:31,00 Gemeld
15 Tom de Leeuw Almere `81 2:29,59 2:29,61 Gemeld
16 Daniël de Looze Phanos 2:29,69 1.54:0,00 Gemeld
17 Ryan Clarke Castricum 2:30,45 1.52:28,00 Gemeld
18 Twan Pormes AV Zaanland 2:30,77 1.55:7,00 Gemeld
19 Guus Winkelmolen Swift 2:30,81 2:33,80 Gemeld
20 Jelte Van Atten Leiden 2:31,03 2:39,97 Gemeld
21 Paul van der Sluijs Haag 2:31,20 --- Gemeld
22 Marijn van...er Putten HLLM 2:31,52 1.58:3,00 Gemeld
23 Lars Van Hoeven Heerenveen 2:31,78 1:55,02 Gemeld
24 Pieter Mijnhout GACH 2:32,06 2:35,12 Gemeld
25 Cain Rutgers Almere `81 2:32,10 1:56,15 Gemeld
26 Sam de Vor GACH 2:33,25 2:31,51 Gemeld
27 Ibrahim Abdi Ali Hanzesport 2:34,60 2:39,00 Gemeld
28 David Vonk GACH 2:34,99 2:32,40 Gemeld
29 Thom Reynders Swift 2:35,01 2:44,65 Gemeld
30 Edwin Sjerps SAV 2:35,27 4:02,62 Gemeld
31 Thymon Houben AV Unitas 2:35,45 1.56:25,00 Gemeld
32 Thijmen Dofferhoff De Spartaan 2:35,88 1.59:18,00 Gemeld
33 Tristan Slobben AV Trias 2:37,11 2:00,56 Gemeld
34 Jens van Gelderen AV Lycurgus 2:38,27 1.56:36,00 Gemeld
35 Jelle de Roon Atledo 2:38,31 2:40,00 Gemeld
36 Zeb Beelen De Spartaan 2:39,79 4:21,00 Gemeld
37 Daan Notenboom Castricum 2:44,43 2:05,17 Gemeld
38 Jesper Verbruggen Castricum 2:46,53 2:03,69 Gemeld
Robbin Pi... - HAAS B ARV Ilion DNS --- Gemeld
Yunis Abu... - HAAS A Haag DNF --- Gemeld
Fenno Polderman AAC --- 2:40,87 Niet gemeld
Bram ROuwen Hanzesport --- 2:36,38 Niet gemeld
Sam Kraaijeveld AV Passaat --- 2:32,52 Afgemeld
Wilfred va... - HAAS A Groningen --- --- Afgemeld

Uitslagen Senioren vrouwen 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Britt Ummels AV Unitas 2:46,35 4:19,21 Gemeld
2 Lotte Krause AKU 2:46,74 2:09,36 Gemeld
3 Manon Kruiver AV NOVA 2:47,13 --- Gemeld
4 Dagmar Smid AAV `36 2:48,02 2:52,39 Gemeld
5 Roos Blokhuis AV Passaat 2:49,72 2:51,45 Gemeld
6 Bo Ummels AV Unitas 2:51,17 4:23,16 Gemeld
7 Nicole We...ng-Dissel AAC 2:52,57 2:55,93 Gemeld
8 Laura Boekel AV NOVA 2:53,96 2:09,87 Gemeld
9 Jetske van Kampen AV Hylas 2:54,07 2:12,02 Gemeld
10 Roos van Elk Leiden 2:54,58 2:12,64 Gemeld
11 Carlijn Wagenaar Groningen 2:58,71 2:13,32 Gemeld
12 Linda Alz...e Ramirez ARV Ilion 3:00,91 2:18,44 Gemeld
13 Pamela Al...e Ramirez ARV Ilion 3:03,18 10:44,67 Gemeld
14 Eline Langeveld AV Zaanland 3:03,91 2:27,01 Gemeld
Isis De l... - HAAS B Nijmegen DNS --- Gemeld
Anita Hinriksdottir IJsland --- 2:00,14 Niet gemeld
Jonne Walstra AV Atos --- --- Afgemeld
Daniëlle van Dorth AV Hylas --- 2:26,88 Afgemeld
Sanne Verstegen Rotterdam --- 2:38,72 Afgemeld
Famke Heinst De Liemers --- 2:12,96 Afgemeld
Britt Roos HAC `63 --- 2:18,81 Afgemeld
Stella Ku... - HAAS A Duitsland --- --- Afgemeld