Uitslagen Jongens Junior A Verspringen

# Naam Res OBP
1 Darek Killaars Scopias 4,72 +0.0 m/s---

Uitslagen Jongens Junior B Verspringen

# Naam Res OBP
1 Koen Salmaso AVON 4,77 +0.0 m/s---
2 Dennis Plaum AV Unitas 4,36 +0.0 m/s---

Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Daniel te Giffel AAC 4,72 4,42 4,67 4,72 +0.0 m/s---
2 Tijn Vaessen AV Weert 4,66 4,46 4,64 4,66 +0.0 m/s---
3 Vincent Cootjens AAC 4,48 4,43 4,53 4,53 +0.0 m/s---
4 Lars Wilms AV Unitas 4,19 4,33 4,19 4,33 +0.0 m/s---

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Quinten van Ommen AAC 4,42 4,42 +0.0 m/s---
2 Remie Geurts AV Unitas 4,28 4,28 +0.0 m/s---
3 Finn Bonekamp AV Unitas 4,04 4,04 +0.0 m/s---
4 Niels Donners AVON 3,85 3,85 +0.0 m/s---
5 Stijn Plat AV Caesar 3,74 3,74 +0.0 m/s---
6 Fabian van Herk AV Unitas 2,56 3,61 3,55 3,61 +0.0 m/s---
7 Timo Jong de AV Caesar 3,43 3,43 +0.0 m/s---
Joeri Lahaye AV Caesar - DNS ---
J D AV Unitas - DNS ---

Uitslagen Masters mannen Verspringen

# Naam Res OBP
1 Dave Kil STAP 5,07 +0.0 m/s---

Uitslagen Masters vrouwen Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior A Verspringen

# Naam Res OBP
1 Veerle Simons STB 4,88 +0.0 m/s---
2 Cristel van Rooy Maastricht 4,78 +0.0 m/s---
3 Maud Jansen AV Unitas 4,56 +0.0 m/s---
4 Kyra Bisschops AV Unitas 4,40 +0.0 m/s---
5 Vera Henricks AV Unitas 3,88 +0.0 m/s---

Uitslagen Meisjes Junior B Verspringen

# Naam Res OBP
1 Daphne Sino Scopias 4,38 +0.0 m/s---
2 Famke Paulissen AAC 4,35 +0.0 m/s---
3 Imme Wagemans STB 4,31 +0.0 m/s---
4 Bo Stavasius AVON 3,59 +0.0 m/s---
5 Caro Voragen STB 3,53 +0.0 m/s---

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam Res OBP
1 Dagmara Killaars Scopias 4,79 +0.0 m/s---
2 Simone Lambrechts AAC 4,77 +0.0 m/s---
3 Merel Visser AV Unitas 4,09 +0.0 m/s---
4 Anne Huirne STB 4,00 +0.0 m/s---
5 Lieke Vervuren STB 3,94 +0.0 m/s---
6 Laura Vluggen AV Caesar 3,72 +0.0 m/s---
7 Manou Hellebrand STB 3,70 +0.0 m/s---
8 Eline Demandt AV Caesar 3,34 +0.0 m/s---
9 Naomi Bischops STB 3,28 +0.0 m/s---
10 Fleur Demandt STB 3,24 +0.0 m/s---
11 Manon Lutt AV Caesar 2,97 +0.0 m/s---
Mara de Wolff AVON DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Res OBP
1 Anouk Rensink AV Unitas 4,34 +0.0 m/s---
2 Demy van der Spoel AV Unitas 4,29 +0.0 m/s---
3 Minke Bisschops AAC 4,05 +0.0 m/s---
4 Michelle Weyers AV Caesar 3,99 +0.0 m/s---
5 Eva Huirne STB 3,98 +0.0 m/s---
6 Kirsten Maes AV Unitas 3,93 +0.0 m/s---
7 Malou Dehing AV Unitas 3,70 +0.0 m/s---
8 Madelief Vaessen AV Weert 3,37 +0.0 m/s---
9 Isabelle Bastiaens STB 3,29 +0.0 m/s---
10 Lynn Weegels STB 3,27 +0.0 m/s---
11 Iza Siersema STB 3,19 +0.0 m/s---
12 Eliza Berendsen AVON 3,16 +0.0 m/s---
13 Lonneke Koenigs AV Caesar 2,96 +0.0 m/s---
14 Britt Veurink STB 2,60 +0.0 m/s---
15 Lisanne van Wersch STB 2,22 +0.0 m/s---
Jikke Kuijpers AV Caesar DNS ---

Uitslagen Senioren mannen Verspringen

# Naam Res OBP
1 Marco Caspers Swift 6,31 +0.0 m/s---
2 Robbert Lommelen AV Unitas 6,24 +0.0 m/s---
3 Lars Joosten AV Unitas 5,78 +0.0 m/s---
4 Glenn Boessen AV Unitas 5,68 +0.0 m/s---
Joas Leinders AV Unitas DNS ---

Uitslagen Senioren vrouwen Verspringen

# Naam Res OBP
1 Arlette Stevens AV Unitas 4,93 +0.0 m/s---
2 Zoë van Lierop Swift 4,45 +0.0 m/s---
3 Cindy Nolte-Hannon AV Unitas 4,27 +0.0 m/s---
3 Ankie Pierik AV Unitas 4,27 +0.0 m/s---