Uitslagen IPC 20 Mannen Verstandelijk Beperkt Verspringen

# Naam Res OBP
1 Nahum Buinsters Spado 3,81 3,00
2 Jeffrey Veenstra SV Veendam 3,79 ---
3 Wesley Kuilder SPWS 3,70 ---
4 Martijn van Vianen Isala `96 3,22 ---
5 Danick Hekhuis SPWS 3,03 ---
6 Jurgen Nijenbanning SPWS 2,70 ---
7 Joren Heethuis SV Veendam 2,69 ---
8 Eric Winkelman SPWS 2,68 ---
9 Ferdinand Kers SV Veendam 2,58 ---
10 Delano Post SV Veendam 2,56 ---
11 Robert van Burik SPWS 2,53 ---
12 Richard van Holten HAC `63 2,48 ---
13 Gijs Timmermans SPWS 2,28 ---
14 Ernesto van der Laan SV Veendam 1,92 ---
15 Daan Pastoor SPWS 1,87 ---
16 Peter Kuizenga SV Veendam 1,81 ---
17 Laurens Dijkhuis SV Veendam 1,60 ---
18 Wijnold Dorgelo Isala `96 1,49 ---
19 Sander Dunning SV Veendam 1,33 ---
20 Leroy Lasker SPWS 0,37 ---
Raimond Kreeft HAC `63 DNS ---
Bas Jungman SV Veendam DNS ---
Guido Stoelwinder SV Veendam DNS ---
Tim Riemen SV Veendam DNS ---

Uitslagen Jongens Pupil B Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Thygo de Vries Heerenveen 3,65 3,45 3,16 3,65 --- 448
2 Quinn van der Honing Groningen 3,64 3,54 2,70 3,64 --- 446
3 Denzel Jone Lunda AV Feniks 3,13 3,39 3,24 3,39 --- 396
4 Simon van den Pol AV PEC 1910 3,26 3,29 3,27 3,29 --- 376
5 Thomas Berends AAC `61 X 3,16 3,23 3,23 --- 364
6 Olav Clobus AAC `61 2,69 2,60 2,93 2,93 --- 304
7 Collin Streunding AV Aquilo 2,80 2,75 2,80 2,80 --- 278
8 Teun van der Mey PAC X 2,22 2,50 2,50 --- 218
9 Timo Tervoort Groningen 2,33 2,30 2,21 2,33 --- 184
Beau van Balen GACH - DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil C Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Zeb Tesselaar AV Hera 3,61 --- 440
2 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 3,56 3,76 430
3 Brian Kuper ChiTA 3,03 --- 324
4 Jari Heppener HRRR 2,95 --- 308
5 Jesse Leeuwerke AV Aquilo 2,89 --- 296
5 Delano van Zandvoort AV Lionitas 2,89 --- 296
7 Jayden van Zandvoort AV Lionitas 2,79 --- 276
8 Liam de Lang Heerenveen 2,69 --- 256
8 Jasper Drenth ChiTA 2,69 --- 256
10 Thorsten Zuidema SPWS 2,68 --- 254
11 Remco Loer AV Aquilo 2,64 --- 246
12 Aaron van Loo AV Aquilo 2,55 --- 228
13 Jesse Pors ChiTA 2,38 --- 194
14 Thijmen Misker SPWS 2,21 --- 160
15 Melle De Jong SPWS 2,18 --- 154
16 Thijmen Lub Groningen 2,16 --- 150
17 Abel de Jong AV Aquilo 2,15 --- 148
18 Kian Sportel Groningen 2,10 --- 138
19 Yoah Kirindongo Heerenveen 2,07 --- 132
20 Teun Lubberman SPWS 1,88 --- 94
21 Reinier Sibeijn Groningen 1,75 --- 68
22 Roan van Loo AV Aquilo 1,58 --- 34
23 Matthijs Veldthuis SPWS 1,50 --- 18
Yuri van 't Hoog AAC `61 DNS --- 0
Niels Eefting HAC `63 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Noortje Knoll Groningen 4,13 4,36 X 4,36 ---
2 Elisa Nap De Gemzen 4,35 4,06 4,12 4,35 4,04
3 Danique Huisjes Groningen 3,86 3,69 4,31 4,31 4,34
4 Jente Leeuwangh AV Lionitas 4,10 4,24 4,17 4,24 1,45
5 Isabel van Houweling De Gemzen - 4,14 4,24 4,24 4,36
6 Silke Wijnstok De Gemzen 3,79 4,16 4,09 4,16 ---
7 Karin Vlasblom AV Impala 3,81 3,80 4,07 4,07 4,09
8 Silke Ketting AV Rijssen 3,92 3,54 3,69 3,92 4,07
9 Eline Ruige AV Lionitas 3,68 3,87 3,82 3,87 3,90
10 Jannah Leeuwangh AV Lionitas 3,82 3,60 X 3,82 ---
11 Hannah Moll AV Jahn II 3,81 3,60 3,64 3,81 ---
12 Ruth Zijlstra Heerenveen 3,69 3,79 3,78 3,79 ---
13 Nienke Wagenaar De Gemzen 2,14 3,11 3,78 3,78 4,14
14 Inge-Esmee Drent AV Jahn II 3,38 3,42 3,59 3,59 ---
15 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 3,41 3,43 3,58 3,58 ---
16 Fera Fieke de Vries Heerenveen 3,16 X 3,55 3,55 ---
17 Carlijn Loer AV Aquilo 3,08 3,37 3,45 3,45 ---
18 Nanou Hofmann Heerenveen 3,02 3,28 3,45 3,45 ---
19 Esmee de Vries SPWS 2,47 2,96 3,00 3,00 ---
20 Kyra de Jong AV Lionitas 2,33 X 2,27 2,33 ---
Renske Lolkema Groningen X - NM ---
Tharissa Palma AAC - DNS ---
Sanne Tessemaker De Gemzen - - DNS ---
Nikita Nie Groningen - - - DNS 4,72
Noortje Huitema Groningen - - DNS 4,44

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Sterre Kievit Groningen 3,45 3,63 3,39 3,63 --- 444
2 Sabine Struik SPWS 3,25 2,94 3,60 3,60 --- 438
3 Britte Zuidema SPWS 3,33 3,25 3,27 3,33 --- 384
4 Sanne Pultrum Heerenveen 3,28 2,73 3,28 --- 374
5 Roos Voors SPWS 3,25 3,27 3,27 --- 372
6 Linda de Vries AV Impala 3,01 2,63 3,01 --- 320
7 Lyanne Spijkman SPWS 2,92 2,23 2,24 2,92 --- 302
8 Eefke Plugge AV Aquilo 2,62 2,59 2,62 --- 242
9 Lisanne Lub Groningen 2,26 2,45 2,45 --- 208

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Lana Broers AV Hylas 4,30 4,24 4,22 4,30 --- 578
2 Yara de Boer HRRR 4,01 4,10 3,14 4,10 --- 538
3 Sascha Keukenkamp Groningen 3,55 3,69 3,85 3,85 --- 488
4 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 3,42 3,75 3,81 3,81 --- 480
5 Nina van Halen AAC `61 3,73 3,62 3,80 3,80 --- 478
6 Sophie Le Blansch Hollandia 3,64 3,64 3,79 3,79 3,83 476
7 Celine Dijkstra AAC `61 3,66 3,49 3,75 3,75 --- 468
8 Mayke Ruige AV Lionitas 3,68 3,58 3,71 3,71 3,71 460
9 Alyssa Bulthuis AV Impala X 3,18 3,67 3,67 3,82 452
10 Jill Uilhoorn Fivelstreek 3,32 3,46 3,63 3,63 --- 444
11 Maud Van Bentem AV NOP 3,32 3,52 3,57 3,57 --- 432
12 Francine v...der Stoop De Gemzen 3,54 3,37 3,49 3,54 --- 426
13 Marit Janszen Fivelstreek 3,42 3,48 3,53 3,53 --- 424
14 Sam Venema AAC `61 3,41 3,36 3,52 3,52 --- 422
15 Renske Hanekamp De Gemzen 3,33 3,49 3,44 3,49 --- 416
16 Kyla Koops Heerenveen 3,44 3,42 3,32 3,44 --- 406
17 Malin Schouten AV Hera 3,26 3,32 3,41 3,41 --- 400
18 Hanna van der Mey PAC 3,09 3,22 3,23 3,23 --- 364
19 Nina Thomas Groningen 3,22 3,16 3,15 3,22 --- 362
20 Merel Beekman De Gemzen 3,18 2,90 3,06 3,18 --- 354
21 Lisa Komduur SPWS 2,88 X 3,07 3,07 --- 332
22 Bente Hanekamp De Gemzen 3,05 2,80 2,89 3,05 --- 328
23 Nina van Beers AV Aquilo 2,97 2,96 2,49 2,97 --- 312
24 Helen de Vries AV Jahn II 2,86 2,70 2,91 2,91 --- 300
25 Carleen Trip AV Jahn II 2,30 2,38 2,39 2,39 --- 196
Marije Wekema Groningen - DNS --- 0
Lise Luursema Groningen - DNS --- 0