Uitslagen Jongens Junior C Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 15,03 15,19
2 Marnix Wilting AC TION 13,10 10,05
3 Kosheen Miran Groningen 12,84 12,71
4 Gerbrand Bontekoe AV Impala 9,60 ---
5 Piter Nijboer AV Impala 8,98 ---
Boas Okken Groningen DNS 11,02

Uitslagen Jongens Pupil A2 Kogelstoten

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Julian Wilting AC TION 8,58 8,92 552
2 Mike Berends AAC `61 8,19 --- 531
3 Tim Duker AAC `61 7,48 --- 493
4 Julian Keun Groningen 7,15 --- 474
5 Wesley Boers Fivelstreek 7,06 --- 469
6 Jan Elsinga Heerenveen 6,93 --- 462
7 Damian van Haasen AV Jahn II 6,52 --- 438
8 Valenciano Roffel AAC `61 6,51 --- 437
9 Kai Gorter Groningen 6,41 --- 431
10 Dilano Modderman AV Aquilo 6,23 --- 420
11 Darriën Depenbrock AV Jahn II 5,48 --- 373
12 Timo Hanekamp De Gemzen 5,37 --- 366
13 Léon Wever AV Jahn II 5,36 --- 365
14 Ate Clobus AAC `61 5,26 --- 359
15 Twan Vossebelt AV Rijssen 5,15 --- 351
16 Thijs de Boer AV Aquilo 4,86 --- 332
17 Hidde de Jong AV Aquilo 4,80 --- 327
18 Niels Wever AV Jahn II 4,41 --- 300
Aris Remmerde AAC `61 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Lara Smits SV Noordkop 11,97 12,33
2 Naomi Wessels AV Rijssen 11,03 10,58
3 Esmee Douma Groningen 10,91 11,83
4 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 10,62 ---
5 Lotte Nijkamp AV Rijssen 9,53 9,56
6 Lotte Slomp AAC `61 9,44 8,70
7 Jildou Binnema Heerenveen 8,76 ---
8 Eva Martens Groningen 8,69 9,25
9 Noortje Huitema Groningen 8,63 ---
10 Brecht van der Vliet AV Impala 8,58 ---
11 Hannah Moll AV Jahn II 8,49 ---
12 Danique Huisjes Groningen 8,24 ---
13 Lisanne de Haan Heerenveen 8,13 ---
13 Annabel Paul AV Jahn II 8,13 9,43
15 Karin Vlasblom AV Impala 7,86 8,30
16 Roos Koetje AV Aquilo 7,84 ---
17 Eline Ruige AV Lionitas 7,68 8,47
18 Nathalie v...igt Thans De Gemzen 7,38 8,18
19 Tess Gerdes SPWS 6,52 5,64
20 Isis Hozee SPWS 6,10 ---
21 Amarins Loonstra AV Impala 5,40 ---
Tharissa Palma AAC DNS ---
Nikita Nie Groningen DNS 10,98

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Kogelstoten

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Lana Broers AV Hylas 7,64 --- 502
2 Yara de Boer HRRR 7,45 --- 491
3 Sophie Le Blansch Hollandia 6,98 6,73 464
4 Alyssa Bulthuis AV Impala 6,95 7,40 463
5 Maud Van Bentem AV NOP 6,81 --- 455
6 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 6,70 --- 448
7 Celine Dijkstra AAC `61 6,63 --- 444
8 Mayke Ruige AV Lionitas 6,55 6,17 439
9 Malin Schouten AV Hera 6,04 --- 408
10 Merel Beekman De Gemzen 5,95 --- 403
11 Sascha Keukenkamp Groningen 5,92 --- 401
12 Bente Hanekamp De Gemzen 5,82 --- 395
13 Kyla Koops Heerenveen 5,75 --- 390
14 Sam Venema AAC `61 5,62 --- 382
15 Marit Janszen Fivelstreek 5,59 --- 380
16 Jill Uilhoorn Fivelstreek 5,58 --- 379
17 Hanna van der Mey PAC 5,49 --- 374
18 Carleen Trip AV Jahn II 5,44 --- 370
19 Renske Hanekamp De Gemzen 5,42 --- 369
20 Nina van Halen AAC `61 5,36 --- 365
21 Nina Thomas Groningen 5,32 --- 363
22 Francine v...der Stoop De Gemzen 5,01 --- 342
23 Nina van Beers AV Aquilo 4,75 --- 324
24 Lisa Komduur SPWS 4,67 --- 318
25 Helen de Vries AV Jahn II 4,11 --- 278
Marije Wekema Groningen DNS --- 0
Lise Luursema Groningen DNS --- 0