Uitslagen IPC 20 Mannen Verstandelijk Beperkt Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Jeffrey Veenstra SV Veendam 1,35 ---
2 Wesley Kuilder SPWS 1,25 ---
3 Danick Hekhuis SPWS 1,20 ---
4 Eric Winkelman SPWS 1,15 ---
4 Martijn van Vianen Isala `96 1,15 ---
6 Delano Post SV Veendam 1,05 ---
6 Ernesto van der Laan SV Veendam 1,05 ---
8 Robert van Burik SPWS 1,00 ---
8 Peter Kuizenga SV Veendam 1,00 ---
10 Gijs Timmermans SPWS 0,95 ---
10 Ferdinand Kers SV Veendam 0,95 ---
12 Nahum Buinsters Spado 0,90 1,20
12 Leroy Lasker SPWS 0,90 ---
12 Jurgen Nijenbanning SPWS 0,90 ---
12 Richard van Holten HAC `63 0,90 ---
12 Joren Heethuis SV Veendam 0,90 ---
17 Daan Pastoor SPWS 0,85 ---
17 Wijnold Dorgelo Isala `96 0,85 ---
19 Laurens Dijkhuis SV Veendam 0,80 ---
19 Sander Dunning SV Veendam 0,80 ---
Raimond Kreeft HAC `63 DNS ---
Bas Jungman SV Veendam DNS ---
Guido Stoelwinder SV Veendam DNS ---
Tim Riemen SV Veendam DNS ---

Uitslagen Jongens Junior C Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Boas Okken Groningen 1,73 1,71
2 Rutger Hoekstra Heerenveen 1,65 1,65
3 Frank Seppenwoolde ATNY 1,55 1,55
3 Gerbrand Bontekoe AV Impala 1,55 ---
5 Bram Voors SPWS 1,40 ---

Uitslagen Jongens Pupil C Hoogspringen

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Zeb Tesselaar AV Hera 1,20 --- 489
2 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 1,10 1,15 416
3 Delano van Zandvoort AV Lionitas 0,95 --- 306
3 Brian Kuper ChiTA 0,95 --- 306
5 Jesse Leeuwerke AV Aquilo 0,90 --- 269
5 Jayden van Zandvoort AV Lionitas 0,90 --- 269
7 Aaron van Loo AV Aquilo 0,85 --- 232
7 Abel de Jong AV Aquilo 0,85 --- 232
7 Jari Heppener HRRR 0,85 --- 232
7 Thorsten Zuidema SPWS 0,85 --- 232
7 Thijmen Misker SPWS 0,85 --- 232
12 Liam de Lang Heerenveen 0,80 --- 196
12 Remco Loer AV Aquilo 0,80 --- 196
12 Melle De Jong SPWS 0,80 --- 196
12 Reinier Sibeijn Groningen 0,80 --- 196
12 Jesse Pors ChiTA 0,80 --- 196
17 Yoah Kirindongo Heerenveen 0,75 --- 159
17 Kian Sportel Groningen 0,75 --- 159
19 Thijmen Lub Groningen 0,65 --- 86
20 Roan van Loo AV Aquilo 0,60 --- 49
20 Teun Lubberman SPWS 0,60 --- 49
20 Matthijs Veldthuis SPWS 0,60 --- 49
23 Jasper Drenth ChiTA 0,55 --- 12
Yuri van 't Hoog AAC `61 DNS --- 0
Niels Eefting HAC `63 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Hoogspringen

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Yara de Boer HRRR 1,45 --- 682
2 Lana Broers AV Hylas 1,30 --- 562
3 Maud Van Bentem AV NOP 1,25 --- 526
3 Alyssa Bulthuis AV Impala 1,25 1,30 526
3 Sascha Keukenkamp Groningen 1,25 --- 526
6 Francine v...der Stoop De Gemzen 1,20 --- 489
6 Merel Beekman De Gemzen 1,20 --- 489
8 Sophie Le Blansch Hollandia 1,15 1,15 452
8 Kyla Koops Heerenveen 1,15 --- 452
8 Jill Uilhoorn Fivelstreek 1,15 --- 452
8 Malin Schouten AV Hera 1,15 --- 452
8 Renske Hanekamp De Gemzen 1,15 --- 452
8 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 1,15 --- 452
14 Nina van Halen AAC `61 1,10 --- 416
14 Sam Venema AAC `61 1,10 --- 416
14 Lisa Komduur SPWS 1,10 --- 416
17 Hanna van der Mey PAC 1,05 --- 379
17 Celine Dijkstra AAC `61 1,05 --- 379
17 Mayke Ruige AV Lionitas 1,05 1,05 379
20 Marit Janszen Fivelstreek 1,00 --- 342
20 Nina van Beers AV Aquilo 1,00 --- 342
20 Bente Hanekamp De Gemzen 1,00 --- 342
20 Nina Thomas Groningen 1,00 --- 342
24 Helen de Vries AV Jahn II 0,95 --- 306
24 Carleen Trip AV Jahn II 0,95 --- 306
Marije Wekema Groningen DNS --- 0
Lise Luursema Groningen DNS --- 0