Uitslagen Jongens Pupil A2 60 meter

# Naam 60m OBPPunten totaal
1 Valenciano Roffel AAC `61 8,80 +1.1 m/s--- 688
2 Julian Wilting AC TION 9,21 +1.1 m/s9,00 610
3 Dilano Modderman AV Aquilo 9,35 +2.7 m/s--- 585
4 Mike Berends AAC `61 9,38 +1.1 m/s--- 580
5 Jan Elsinga Heerenveen 9,42 +2.7 m/s--- 573
6 Damian van Haasen AV Jahn II 9,45 +2.0 m/s--- 567
7 Wesley Boers Fivelstreek 9,48 +2.7 m/s9,30 562
8 Kai Gorter Groningen 9,56 +2.0 m/s--- 549
9 Léon Wever AV Jahn II 9,65 +2.0 m/s--- 534
10 Julian Keun Groningen 9,70 +2.0 m/s--- 526
11 Twan Vossebelt AV Rijssen 9,80 +2.0 m/s--- 509
12 Tim Duker AAC `61 9,93 +1.1 m/s--- 489
13 Niels Wever AV Jahn II 9,96 +2.0 m/s--- 484
14 Ate Clobus AAC `61 10,11 +1.1 m/s--- 461
15 Thijs de Boer AV Aquilo 10,41 +2.7 m/s--- 417
16 Hidde de Jong AV Aquilo 10,73 +2.7 m/s--- 373
17 Darriën Depenbrock AV Jahn II 10,89 +2.0 m/s--- 352
18 Timo Hanekamp De Gemzen 10,93 +2.7 m/s--- 347
Aris Remmerde AAC `61 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Racerunners Junioren 60 meter

# Naam 60m OBP
1 Marc Smeenge ZOEV 23,45 m/s---
2 Keano Venema ZOEV 46,02 m/s---

Uitslagen Jongens Racerunners Pupillen 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Mannen Racerunners Senioren 60 meter

# Naam 60m OBP
Sjoerd Haddering STDK DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D 60 meter

# Naam 60m OBP
1 Brecht van der Vliet AV Impala 8,29 +1.3 m/s8,30
2 Annabel Paul AV Jahn II 8,43 +1.3 m/s8,63
3 Jente Leeuwangh AV Lionitas 8,60 +1.3 m/s8,60
4 Danique Huisjes Groningen 8,67 +1.3 m/s8,60
4 Noortje Huitema Groningen 8,67 +1.3 m/s8,80
6 Eline Ruige AV Lionitas 8,72 +1.9 m/s8,67
7 Lotte Slomp AAC `61 8,81 +2.5 m/s9,00
8 Lara Smits SV Noordkop 8,93 +1.3 m/s9,00
9 Silke Ketting AV Rijssen 8,97 +1.9 m/s9,00
10 Elisa Nap De Gemzen 9,03 +2.5 m/s8,90
11 Noortje Knoll Groningen 9,08 +1.3 m/s---
12 Carlijn Loer AV Aquilo 9,20 +2.5 m/s---
13 Jannah Leeuwangh AV Lionitas 9,21 +1.3 m/s---
14 Hannah Moll AV Jahn II 9,22 +1.3 m/s---
15 Ingrid Koster AV Aquilo 9,30 +2.5 m/s9,02
16 Nienke Wagenaar De Gemzen 9,33 +2.5 m/s9,41
17 Karin Vlasblom AV Impala 9,34 +2.5 m/s---
18 Renske Lolkema Groningen 9,38 +1.3 m/s---
19 Inge-Esmee Drent AV Jahn II 9,44 +1.3 m/s---
20 Djamilah Spijker AAC `61 9,49 +2.5 m/s---
21 Nanou Hofmann Heerenveen 9,53 +2.5 m/s---
22 Nathalie v...igt Thans De Gemzen 9,67 +2.5 m/s9,80
23 Lisanne de Haan Heerenveen 9,68 +2.5 m/s---
24 Marlin Benjamins SPWS 9,88 +1.9 m/s---
25 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 9,98 +1.3 m/s---
26 Isis Hozee SPWS 10,25 +1.9 m/s---
27 Sanne Tessemaker De Gemzen 10,27 +2.5 m/s---
28 Tess Gerdes SPWS 10,44 +1.9 m/s11,00
29 Sofie Dubbelboer SPWS 10,61 +1.9 m/s---
Tharissa Palma AAC DNS ---
Leah Jellema Heerenveen DNS ---
Julia Rinsma AV Impala DNS ---
Nikita Nie Groningen DNS 8,60

Uitslagen Meisjes Pupil A1 60 meter

# Naam 60m OBPPunten totaal
1 Sterre Kievit Groningen 9,84 +2.1 m/s--- 503
2 Sabine Struik SPWS 10,02 +1.0 m/s--- 475
3 Roos Voors SPWS 10,27 +2.1 m/s--- 438
4 Lyanne Spijkman SPWS 10,38 +1.0 m/s--- 422
5 Britte Zuidema SPWS 10,42 +2.1 m/s--- 416
6 Sanne Pultrum Heerenveen 10,62 +1.0 m/s--- 388
7 Eefke Plugge AV Aquilo 11,10 +1.0 m/s--- 326
8 Linda de Vries AV Impala 11,13 +1.0 m/s--- 322
9 Lisanne Lub Groningen 11,80 +2.1 m/s--- 244

Uitslagen Meisjes Pupil A2 60 meter

# Naam 60m OBPPunten totaal
1 Lana Broers AV Hylas 8,88 +1.8 m/s9,00 672
2 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 9,22 +1.8 m/s--- 608
3 Jill Uilhoorn Fivelstreek 9,37 +0.3 m/s--- 581
4 Sascha Keukenkamp Groningen 9,38 +0.9 m/s--- 580
5 Alyssa Bulthuis AV Impala 9,39 +1.8 m/s9,30 578
6 Mayke Ruige AV Lionitas 9,43 +1.8 m/s9,40 571
7 Yara de Boer HRRR 9,53 +0.3 m/s--- 554
8 Celine Dijkstra AAC `61 9,63 +2.8 m/s--- 537
8 Nina van Halen AAC `61 9,63 +2.8 m/s--- 537
10 Maud Van Bentem AV NOP 10,01 +1.8 m/s--- 476
11 Sophie Le Blansch Hollandia 10,08 +0.3 m/s9,70 466
12 Hanna van der Mey PAC 10,10 +0.9 m/s--- 463
13 Francine v...der Stoop De Gemzen 10,18 +0.3 m/s--- 451
14 Nina Thomas Groningen 10,20 +0.9 m/s--- 448
15 Marit Janszen Fivelstreek 10,36 +0.3 m/s--- 425
16 Sam Venema AAC `61 10,40 +2.8 m/s--- 419
17 Kyla Koops Heerenveen 10,47 +0.3 m/s--- 409
18 Malin Schouten AV Hera 10,49 +0.3 m/s--- 406
19 Merel Beekman De Gemzen 10,63 +2.8 m/s--- 387
20 Helen de Vries AV Jahn II 10,74 +1.8 m/s--- 372
21 Renske Hanekamp De Gemzen 10,75 +2.8 m/s--- 371
22 Lisa Komduur SPWS 11,04 +0.9 m/s--- 333
23 Nina van Beers AV Aquilo 11,17 +2.8 m/s--- 317
24 Bente Hanekamp De Gemzen 11,41 +2.8 m/s--- 288
25 Carleen Trip AV Jahn II 11,91 +1.8 m/s--- 232
Marije Wekema Groningen DNS --- 0
Lise Luursema Groningen DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Racerunners Junioren 60 meter

# Naam 60m OBP
1 Julliete v...wershaven ZOEV 16,02 m/s---

Uitslagen Meisjes Racerunners Pupillen 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Vrouwen Racerunners Senioren 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten