Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Kai van Gaalen HLLS Hellas Utr...JC Team 1 5,77 -1.4 m/s--- 768
2 Marijn van Duijn ARV Ilion ARV Ilion JC 5,62 -0.5 m/s5,61 740
3 Liam Rietbroek AV Gouda AV Gouda JC 5,02 -1.7 m/s--- 625
4 Bart van Zandwijk AV Atverni AV Atverni JC Team 1 4,79 -1.6 m/s4,63 578
5 Wouter Benschop AV Atverni AV Atverni JC Team 1 4,65 -1.6 m/s4,80 0
6 Roeland va...der Ploeg Clytoneus AV Clytoneus JC 4,54 +0.5 m/s4,16 527
7 Ralph de Wit AV Atverni AV Atverni JC Team 2 4,39 -1.7 m/s--- 496
8 Stan Atsma HLLS Hellas Utr...JC Team 1 4,30 -0.8 m/s--- 0
9 Daniël Vink U-Track U-Track JC Team 1 4,22 -1.5 m/s--- 462
10 Max Halling Avantri Avantri JC 4,19 -1.9 m/s--- 456
11 Tim Consemulder HLLS Hellas Utr...JC Team 2 4,11 -1.6 m/s--- 440
12 Jorrit van der Tol Clytoneus AV Clytoneus JC 4,05 -1.7 m/s--- 0
13 Wessel Mostert U-Track U-Track JC Team 2 3,90 -0.7 m/s--- 398
14 Tijmen van der Wees ARV Ilion ARV Ilion JC 3,85 -3.7 m/s--- 0
15 Gosin Meerens AV Atverni AV Atverni JC Team 2 3,40 -0.6 m/s--- 0
16 Kasper Heymeijer U-Track U-Track JC Team 2 3,33 +1.3 m/s--- 0
17 Meindert Hurkmans AV `47 AV `47 JC 3,28 +1.6 m/s--- 274
Finn Houben HLLS Hellas Utr...JC Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Maurice Afognon ARV Ilion ARV Ilion JD 4,68 -0.9 m/s4,89 556
2 Martijn Pos HLLS Hellas Utr...JD Team 1 4,57 -0.3 m/s4,73 533
3 Ewan ter Hennepe AV Gouda AV Gouda JD 4,43 -0.7 m/s4,52 504
4 Senna Stamper U-Track U-Track JD Team 3 4,25 -0.9 m/s--- 468
5 Tibor Jaasma U-Track U-Track JD Team 1 4,00 -2.2 m/s--- 418
6 Thom de Weger AV Gouda AV Gouda JD 3,80 +0.2 m/s3,50 0
7 Maurits Blinkhof AV `47 AV `47 JD 3,79 +1.3 m/s--- 376
8 Luuk den Toom ARV Ilion ARV Ilion JD 3,77 -0.8 m/s4,28 0
9 Robin de Haan SC Reeuwijk SC Reeuwijk JD 3,76 +0.4 m/s--- 370
10 Coen van Schelt AV Atverni AV Atverni JD Team 2 3,62 +0.7 m/s--- 342
11 Manuel Ji... Zambrano U-Track U-Track JD Team 1 3,58 -1.3 m/s--- 0
12 Luc Nederpel AV Atverni AV Atverni JD Team 1 3,54 -0.2 m/s--- 326
13 Meijne Viersen HLLS Hellas Utr...JD Team 2 3,26 -0.2 m/s3,17 270
13 Mischa Smits ATHL Jeugd Atle...ATHLOI JD 3,26 +1.3 m/s--- 270
15 Sven Herber HLLS Hellas Utr...JD Team 2 3,21 -1.7 m/s3,95 0
16 Noah Tagage U-Track U-Track JD Team 2 3,20 -0.7 m/s--- 258
17 Tycho Vermeulen ATHL Jeugd Atle...ATHLOI JD 2,99 -0.7 m/s--- 0
18 Milan Emo AV Atverni AV Atverni JD Team 2 2,92 +0.5 m/s--- 0
19 Simeon Visser Clytoneus AV Clytoneus JD 2,69 +0.6 m/s--- 156
20 Stijn Maaskant Avantri Avantri JD 2,65 +0.9 m/s--- 148
21 Darian Frankhuizen U-Track U-Track JD Team 2 2,43 +0.1 m/s--- 0
22 Tijmen van Menen HLLS Hellas Utr...JD Team 3 2,26 -0.1 m/s--- 70
Koen van Zandwijk AV Atverni AV Atverni JD Team 1 NM --- 0
Wouter van Gorcom HLLS Hellas Utr...JD Team 1 DNS 4,67 0
Imran el Madkouri U-Track U-Track JD Team 3 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 N'ketia Seedo U-Track U-Track MC Team 3 4,84 +0.1 m/s--- 589
2 Isis Hordijk HLLS Hellas Utr...MC Team 1 4,81 +1.9 m/s--- 583
3 Maaike Heida Clytoneus AV Clytoneus MC 4,69 -2.3 m/s4,51 558
4 Alysee Lester ARV Ilion ARV Ilion MC 4,58 -2.5 m/s5,07 535
5 Kira van den Ham HLLS Hellas Utr...MC Team 1 4,45 -0.7 m/s--- 0
6 Mette Pols AV Gouda AV Gouda MC 4,27 -1.9 m/s--- 472
7 Nienke Overgoor HLLS Hellas Utr...MC Team 2 4,06 -1.7 m/s--- 430
8 Pien van Berk AV Gouda AV Gouda MC 4,04 -0.9 m/s--- 0
9 Morgann de Jong ARV Ilion ARV Ilion MC 4,02 -1.8 m/s4,22 0
10 Lola van der Wielen U-Track U-Track MC Team 1 3,96 -1.2 m/s--- 410
11 Lisa van der Willik AV `47 AV `47 MC 3,89 +2.4 m/s--- 396
12 Faye Greve HLLS Hellas Utr...MC Team 2 3,85 -0.5 m/s--- 0
13 Emma Scheepstra AV Atverni AV Atverni MC Team 1 3,65 +2.1 m/s--- 348
14 Naila Isabella U-Track U-Track MC Team 2 3,54 -1.2 m/s--- 326
15 Luka Wagenvoort U-Track U-Track MC Team 2 3,49 -0.8 m/s--- 0
16 Hannah Garritsen Clytoneus AV Clytoneus MC 3,40 -1.0 m/s3,95 0
17 Sandra Troost U-Track U-Track MC Team 3 3,18 -1.4 m/s--- 0
18 Isil Sert U-Track U-Track MC Team 1 3,15 +1.7 m/s--- 0
19 Janaica Wessels AV Atverni AV Atverni MC Team 2 3,12 -1.4 m/s--- 242
20 Dewi van Onselen AV Atverni AV Atverni MC Team 1 3,10 +0.6 m/s--- 0
21 Ella Cox AV Atverni AV Atverni MC Team 2 3,06 -3.6 m/s--- 0
22 Annabel Rem Avantri Avantri MC 2,70 -2.2 m/s--- 158
23 Esmee Gevaerts Avantri Avantri MC 2,54 -1.6 m/s--- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Maya Clark HLLS Hellas Utr...MD Team 1 4,33 +0.5 m/s4,15 484
2 Jade Groen ARV Ilion ARV Ilion MD 4,22 -1.3 m/s4,11 462
3 Nora Wakelkamp U-Track U-Track MD Team 1 4,15 +0.3 m/s--- 448
3 Sacha Goedhart AV Gouda AV Gouda MD 4,15 -1.3 m/s4,62 448
5 Luna Zimnik Clytoneus AV Clytoneus MD 3,99 -0.4 m/s--- 416
6 Leonie Mariën HLLS Hellas Utr...MD Team 1 3,78 -1.0 m/s4,00 0
7 Rianne Tersteeg AV Atverni AV Atverni MD Team 1 3,62 -1.8 m/s--- 342
8 Aisha Ashruf HLLS Hellas Utr...MD Team 2 3,46 +1.3 m/s3,52 310
9 Nikki Bruin AV Atverni AV Atverni MD Team 1 3,30 -1.8 m/s--- 0
10 Kim Bogerd U-Track U-Track MD Team 2 3,29 -1.0 m/s--- 276
11 Eva Krooder ATHL Jeugd Atle...ATHLOI MD 3,24 +0.5 m/s--- 266
12 Nikki Pouwels ARV Ilion ARV Ilion MD 3,13 -1.5 m/s--- 0
13 Maaike Roorda U-Track U-Track MD Team 2 3,00 +0.6 m/s--- 0
14 Meike Tan HLLS Hellas Utr...MD Team 2 2,99 +2.8 m/s3,52 0
15 Fardo de Jong HLLS Hellas Utr...MD Team 3 2,98 -0.6 m/s--- 214
16 Zana Latifi AV Atverni AV Atverni MD Team 2 2,50 -2.0 m/s--- 118
Froukje Bootsma HLLS Hellas Utr...MD Team 3 DNS 3,41 0
Veerle van der Does ATHL Jeugd Atle...ATHLOI MD DNS --- 0