Uitslagen Jongens Junior C Speerwerpen 600 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Willem Veldpaus HLLS Hellas Utr...JC Team 1 46,02 --- 718
2 Marijn van Duijn ARV Ilion ARV Ilion JC 38,28 42,92 616
3 Hugo Jansen Clytoneus AV Clytoneus JC 34,72 25,87 566
4 Bent Braker AV Gouda AV Gouda JC 34,63 --- 565
5 Vincent Bosman AV Atverni AV Atverni JC Team 1 28,32 29,21 469
6 Stan Atsma HLLS Hellas Utr...JC Team 1 28,26 --- 0
7 Bart ten Bergen AV Gouda AV Gouda JC 26,28 --- 0
8 Frans de Nooij U-Track U-Track JC Team 2 26,11 --- 433
9 Meindert Hurkmans AV `47 AV `47 JC 21,66 --- 355
10 Koen van Loo AV Atverni AV Atverni JC Team 2 21,45 --- 351
11 Joris Vermeulen Avantri Avantri JC 21,42 --- 351
12 Robin Vink U-Track U-Track JC Team 1 19,17 --- 308
13 Rens Fontein HLLS Hellas Utr...JC Team 2 18,01 --- 285
14 Douwe Konijn AV `47 AV `47 JC 17,21 --- 0
15 Ivo Straten HLLS Hellas Utr...JC Team 2 9,60 --- 0
16 Stijn Verheij U-Track U-Track JC Team 1 9,47 --- 0
Teagan Hessels AV Atverni AV Atverni JC Team 1 DNS --- 0
Jochem van Gennip AV Atverni AV Atverni JC Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Michael Quirk HLLS Hellas Utr...JD Team 1 30,75 22,79 507
2 Alex van der Voort ARV Ilion ARV Ilion JD 26,74 23,19 443
3 Kevin Breumelhof ARV Ilion ARV Ilion JD 25,32 23,38 0
4 Robbin Hoogendoorn AV Gouda AV Gouda JD 23,02 27,34 380
5 Storm Schifflers Clytoneus AV Clytoneus JD 22,20 --- 365
6 Stefan de Groot AV `47 AV `47 JD 21,30 --- 348
7 Martijn Pos HLLS Hellas Utr...JD Team 1 21,19 28,18 0
8 Axel Warmenhoven Avantri Avantri JD 21,04 19,48 344
9 Wessel Baas SC Reeuwijk SC Reeuwijk JD 20,50 --- 333
10 Raphael Willemstein SC Reeuwijk SC Reeuwijk JD 20,27 --- 0
11 Stefan Dijkstra HLLS Hellas Utr...JD Team 2 19,71 --- 318
12 Joseph Adepeju AV Atverni AV Atverni JD Team 1 19,15 --- 308
13 Timo Slot ATHL Jeugd Atle...ATHLOI JD 18,51 --- 295
14 Alioune Cisse U-Track U-Track JD Team 3 18,11 --- 287
15 Manuel Ji... Zambrano U-Track U-Track JD Team 1 17,78 --- 280
16 Jesse Jim... Zambrano U-Track U-Track JD Team 2 17,71 --- 279
17 Axel van Beek ATHL Jeugd Atle...ATHLOI JD 17,11 --- 0
17 Jesse van der Meer AV Gouda AV Gouda JD 17,11 --- 0
19 Daan van Rooijen AV Atverni AV Atverni JD Team 1 14,51 --- 0
20 Darian Frankhuizen U-Track U-Track JD Team 2 14,28 --- 0
21 Stijn Maaskant Avantri Avantri JD 14,25 --- 0
22 Thomas Happé AV Atverni AV Atverni JD Team 2 14,07 --- 201
23 Tjerk Schoppert HLLS Hellas Utr...JD Team 2 13,16 --- 0
24 Mike van Doorn AV Atverni AV Atverni JD Team 2 12,94 --- 0
25 Stefan Huneker U-Track U-Track JD Team 1 10,68 --- 0
26 Tijmen van Menen HLLS Hellas Utr...JD Team 3 7,71 --- 35
Imran el Madkouri U-Track U-Track JD Team 3 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Mandy Dijkstra HLLS Hellas Utr...MD Team 2 21,11 --- 345
2 Emma Kamer HLLS Hellas Utr...MD Team 1 20,16 18,40 327
3 Irena Zapata ARV Ilion ARV Ilion MD 19,39 --- 312
4 Melissa Peperkamp U-Track U-Track MD Team 1 16,17 --- 247
5 Rianne Buijs AV Gouda AV Gouda MD 16,13 15,62 246
6 Ilse van Veenendaal HLLS Hellas Utr...MD Team 1 13,27 --- 0
7 Janna Dieleman U-Track U-Track MD Team 1 11,48 --- 0
8 Sarie van Pinxteren HLLS Hellas Utr...MD Team 3 10,44 --- 113
9 Lidewij Boddeke HLLS Hellas Utr...MD Team 2 10,40 --- 0
10 Nikki Bruin AV Atverni AV Atverni MD Team 1 10,25 --- 108
11 Nienke Wa...oeskerken ATHL Jeugd Atle...ATHLOI MD 10,19 --- 106
12 Joy van Eijk Clytoneus AV Clytoneus MD 10,07 --- 103
13 Nikki Pouwels ARV Ilion ARV Ilion MD 10,04 --- 0
14 Kayla Isabella U-Track U-Track MD Team 2 9,58 --- 89
15 Janni Broersma AV Atverni AV Atverni MD Team 1 8,96 --- 0
16 Fardo de Jong HLLS Hellas Utr...MD Team 3 8,43 --- 0
17 Valerie van Cruchten U-Track U-Track MD Team 2 7,46 --- 0
18 Iris de Vogel Clytoneus AV Clytoneus MD 7,06 --- 0
19 Naomi van Zeben AV Atverni AV Atverni MD Team 2 5,60 --- 0