Uitslagen Jongens Junior C Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Thomas van der Voort ARV Ilion JC 12,57 11,46
2 Vincent Bosman AV Atverni JC Team 1 11,33 10,67
3 Willem Veldpaus Hellas Utr...JC Team 1 11,01 ---
4 Tijs Konijn AV `47 JC 9,49 ---
5 Martijn Naus AV Gouda JC 9,40 ---
6 Mischa Rook Avantri JC 9,33 ---
7 Willem Vlasblom Hellas Utr...JC Team 2 9,17 ---
8 Bjorn van der Velden Hellas Utr...JC Team 1 8,54 ---
9 Douwe Konijn AV `47 JC 7,81 ---
10 Bart ten Bergen AV Gouda JC 7,56 ---
11 Joop Epping AV Clytoneus JC 6,65 5,54
12 Robin Vink U-Track JC Team 1 6,56 ---
13 Friso Schouten Avantri JC 6,12 ---
14 Pablo Zegwaart AV Atverni JC Team 2 5,72 ---
15 Koen van Loo AV Atverni JC Team 2 5,38 ---
16 Joppe Bakker AV Clytoneus JC 4,69 ---
Teagan Hessels AV Atverni JC Team 1 DNS ---

Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Elmar van Erkel SC Reeuwijk JD 9,87 ---
2 Alex van der Voort ARV Ilion JD 9,19 8,88
3 Robbin Hoogendoorn AV Gouda JD 9,17 7,46
4 Maurits Blinkhof AV `47 JD 8,48 ---
5 Stefan Dijkstra Hellas Utr...JD Team 2 8,26 8,35
6 Jurre van Oosten AV Gouda JD 7,98 7,95
7 Martijn Pos Hellas Utr...JD Team 1 7,68 8,53
8 Rick Jansen ARV Ilion JD 7,03 7,72
9 Pim Zeeman Hellas Utr...JD Team 1 6,93 6,45
10 Danilo van Driest Avantri JD 6,91 ---
11 Olle De Laat U-Track JD Team 1 6,87 ---
12 Abel van Oosten U-Track JD Team 1 6,40 ---
13 Daan van Rooijen AV Atverni JD Team 1 6,14 ---
14 Noah Tagage U-Track JD Team 2 5,95 ---
15 Lars Wijnholt Hellas Utr...JD Team 2 5,81 ---
16 Stephen-Sh...n Ughere AV Atverni JD Team 1 5,50 ---
17 Coen van Schelt AV Atverni JD Team 2 5,38 ---
18 Alexander Kentie Avantri JD 5,34 ---
19 Tijmen van Menen Hellas Utr...JD Team 3 5,27 ---
20 Timo Slot Jeugd Atle...ATHLOI JD 5,01 ---
21 Kjeld van Schelt AV Atverni JD Team 2 4,97 ---
22 Eric Nuijtemans Hellas Utr...JD Team 3 4,80 4,54
23 Axel van Beek Jeugd Atle...ATHLOI JD 4,65 ---
24 Stan Boerma U-Track JD Team 3 4,19 ---
25 Darian Frankhuizen U-Track JD Team 2 3,72 ---

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Alysee Lester ARV Ilion MC 11,00 11,88
2 Kira van den Ham Hellas Utr...MC Team 1 10,03 ---
3 Kim Wiegand ARV Ilion MC 8,05 8,20
4 Alieke van...wenhuizen AV `47 MC 7,82 ---
5 Precilla Wensveen AV Gouda MC 7,42 ---
6 Emma Scheepstra AV Atverni MC Team 1 7,07 ---
7 Noor van Everdingen U-Track MC Team 1 6,79 ---
8 Nienke Leck Hellas Utr...MC Team 2 6,58 ---
9 Fé van Santen U-Track MC Team 2 6,57 ---
10 Laxana Ragulan U-Track MC Team 3 5,88 ---
11 Dewi van Onselen AV Atverni MC Team 1 5,86 ---
12 Annabel Rem Avantri MC 5,10 ---
13 Juliët Kruithof U-Track MC Team 2 4,95 ---
14 Sanna van den Broek U-Track MC Team 3 4,82 ---
15 Maartje de Gruijl Hellas Utr...MC Team 1 4,49 ---
Angelle Davis AV Clytoneus MC DNS 6,33
Judith van Vugt AV Gouda MC DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Lisanne Boot Hellas Utr...MD Team 1 9,40 9,99
2 Irena Zapata ARV Ilion MD 8,39 ---
3 Suzanne Moons AV Gouda MD 8,25 8,15
4 Karin de Wit AV Atverni MD Team 1 8,15 ---
5 Mara Donker AV Clytoneus MD 7,61 ---
5 Mandy Dijkstra Hellas Utr...MD Team 2 7,61 7,22
7 Rianne Tersteeg AV Atverni MD Team 1 7,59 ---
8 Charissa Flierman Hellas Utr...MD Team 1 7,17 7,69
9 Melissa Peperkamp U-Track MD Team 1 6,70 ---
10 Joy van Eijk AV Clytoneus MD 6,07 ---
11 Nikki Pouwels ARV Ilion MD 5,88 ---
12 Eva Krooder Jeugd Atle...ATHLOI MD 5,15 ---
13 Aisha Ashruf Hellas Utr...MD Team 2 4,95 5,69
14 Yke Sevensma Hellas Utr...MD Team 3 4,57 4,54
15 Tyka van der Klein Hellas Utr...MD Team 3 4,51 5,41
16 Naomi van Zeben AV Atverni MD Team 2 4,39 ---
Veerle van der Does Jeugd Atle...ATHLOI MD DNS ---