Uitslagen Jongens Junior C Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Peter de Kruyff HLLS Hellas Utr...JC Team 1 1,70 --- 779
2 Daan Kneppers ARV Ilion ARV Ilion JC 1,60 1,55 702
3 Wouter Benschop AV Atverni AV Atverni JC Team 1 1,55 1,56 663
3 Sander van Vliet AV `47 AV `47 JC 1,55 --- 663
5 Lars van der Valk ARV Ilion ARV Ilion JC 1,50 1,55 0
5 Tim de Wild HLLS Hellas Utr...JC Team 1 1,50 --- 0
7 Carlo van Driest Avantri Avantri JC 1,45 --- 582
7 Ralph de Wit AV Atverni AV Atverni JC Team 2 1,45 --- 582
9 Douwe Konijn AV `47 AV `47 JC 1,45 --- 0
10 Tristan de Bree AV Atverni AV Atverni JC Team 1 1,40 1,40 0
11 Anton van Triest Clytoneus AV Clytoneus JC 1,40 --- 541
11 Bjorn Rispens U-Track U-Track JC Team 1 1,40 --- 541
13 Joop Epping Clytoneus AV Clytoneus JC 1,35 1,35 0
13 Tijn Kops U-Track U-Track JC Team 1 1,35 --- 0
15 Frank Rüegg AV Gouda AV Gouda JC 1,35 --- 499
16 Sam Relyveld AV Atverni AV Atverni JC Team 2 1,30 --- 0
17 Willem Vlasblom HLLS Hellas Utr...JC Team 2 1,30 --- 462
17 Arend de Lignie U-Track U-Track JC Team 2 1,30 --- 462

Uitslagen Jongens Junior D Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Kevin Breumelhof ARV Ilion ARV Ilion JD 1,40 1,45 541
1 Sydney Albertzoon ATHL Jeugd Atle...ATHLOI JD 1,40 --- 541
3 Kees de Ruiter Avantri Avantri JD 1,35 --- 499
3 Michael Quirk HLLS Hellas Utr...JD Team 1 1,35 1,33 499
3 Christiaan Stuut AV Gouda AV Gouda JD 1,35 1,20 499
6 Ewan ter Hennepe AV Gouda AV Gouda JD 1,35 1,40 0
7 Yannick Faerber U-Track U-Track JD Team 1 1,30 --- 462
8 Youssef Laouhaichi ARV Ilion ARV Ilion JD 1,25 1,40 0
9 Raphael Willemstein SC Reeuwijk SC Reeuwijk JD 1,25 --- 426
9 Luc Nederpel AV Atverni AV Atverni JD Team 1 1,25 --- 426
9 Sven Keler Clytoneus AV Clytoneus JD 1,25 --- 426
9 Alioune Cisse U-Track U-Track JD Team 3 1,25 --- 426
13 Stefan Huneker U-Track U-Track JD Team 1 1,25 --- 0
14 Kjeld van Schelt AV Atverni AV Atverni JD Team 2 1,20 --- 389
15 Max van der Weerd HLLS Hellas Utr...JD Team 2 1,20 1,25 0
16 Jesper Landman HLLS Hellas Utr...JD Team 2 1,20 1,25 389
16 Jesse Jim... Zambrano U-Track U-Track JD Team 2 1,20 --- 389
18 Berto Anker Avantri Avantri JD 1,15 --- 0
19 Maurits Blinkhof AV `47 AV `47 JD 1,15 --- 352
20 Mike van Doorn AV Atverni AV Atverni JD Team 2 1,10 --- 0
20 Tim Broerse ATHL Jeugd Atle...ATHLOI JD 1,10 --- 0
20 Titus Pauw U-Track U-Track JD Team 3 1,10 --- 0
Koen van Zandwijk AV Atverni AV Atverni JD Team 1 DNS --- 0
Wouter van Gorcom HLLS Hellas Utr...JD Team 1 DNS 1,38 0

Uitslagen Meisjes Junior C Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Marijke va...den Broek HLLS Hellas Utr...MC Team 1 1,50 --- 623
2 Franka Pouwels ARV Ilion ARV Ilion MC 1,45 1,45 582
3 Sterre de Rooij ARV Ilion ARV Ilion MC 1,40 1,45 0
4 Pien van Berk AV Gouda AV Gouda MC 1,40 --- 541
5 Maureen van Solinge U-Track U-Track MC Team 1 1,35 --- 499
6 Fee Steehouwer Avantri Avantri MC 1,30 --- 462
6 Nienke Leck HLLS Hellas Utr...MC Team 2 1,30 --- 462
6 Daniek Dorst AV `47 AV `47 MC 1,30 --- 462
9 Mieke van de Pasch AV Gouda AV Gouda MC 1,30 --- 0
10 Lola van der Wielen U-Track U-Track MC Team 1 1,25 --- 0
10 Lisa van der Willik AV `47 AV `47 MC 1,25 --- 0
12 Merel Kuper AV Atverni AV Atverni MC Team 1 1,20 --- 389
13 Maartje de Gruijl HLLS Hellas Utr...MC Team 1 1,20 --- 0
14 Lieke Westra AV Atverni AV Atverni MC Team 1 1,10 --- 0
15 Fenne Liebrand AV Atverni AV Atverni MC Team 2 1,10 --- 316
Juliët Kruithof U-Track U-Track MC Team 2 NM --- 0
Rixt Vos Clytoneus AV Clytoneus MC DNS 1,30 0
Florine va...ckhuijsen U-Track U-Track MC Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Evi Spronk U-Track U-Track MD Team 1 1,40 --- 541
1 Sacha Goedhart AV Gouda AV Gouda MD 1,40 1,46 541
3 Karin de Wit AV Atverni AV Atverni MD Team 1 1,35 --- 499
4 Noga Piepenbroek ARV Ilion ARV Ilion MD 1,30 1,40 462
5 Gwen Koene AV Atverni AV Atverni MD Team 2 1,25 --- 426
5 Maya Clark HLLS Hellas Utr...MD Team 1 1,25 1,30 426
7 Lies van Bommel HLLS Hellas Utr...MD Team 2 1,20 1,15 0
7 Ilse van Veenendaal HLLS Hellas Utr...MD Team 1 1,20 1,25 0
9 Anouk Overgoor HLLS Hellas Utr...MD Team 2 1,20 1,20 389
9 Tyka van der Klein HLLS Hellas Utr...MD Team 3 1,20 1,20 389
11 Anniek Triest Clytoneus AV Clytoneus MD 1,15 --- 352
11 Kim Bogerd U-Track U-Track MD Team 2 1,15 --- 352
13 Isabo Peelen U-Track U-Track MD Team 1 1,10 --- 0
14 Bente Booij AV Atverni AV Atverni MD Team 1 1,05 --- 0
15 Danique Brons HLLS Hellas Utr...MD Team 3 1,00 1,10 0
16 Nienke Wa...oeskerken ATHL Jeugd Atle...ATHLOI MD 1,00 --- 242