Uitslagen Jongens Junior C Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Marijn van Duijn ARV Ilion ARV Ilion JC 35,89 36,55 560
2 Vincent Bosman AV Atverni AV Atverni JC Team 1 30,78 26,02 486
3 Willem Veldpaus HLLS Hellas Utr...JC Team 1 29,99 --- 474
4 Tijs Konijn AV `47 AV `47 JC 29,59 --- 468
5 Mischa Rook Avantri Avantri JC 26,96 --- 427
6 Bjorn van der Velden HLLS Hellas Utr...JC Team 1 24,84 --- 0
7 Steven van Luinen Clytoneus AV Clytoneus JC 24,36 18,50 384
8 Joris Vermeulen Avantri Avantri JC 21,55 --- 0
9 Frans de Nooij U-Track U-Track JC Team 2 20,95 --- 324
10 Bart ten Bergen AV Gouda AV Gouda JC 20,69 --- 320
11 Robin Vink U-Track U-Track JC Team 1 20,22 --- 311
12 Meindert Hurkmans AV `47 AV `47 JC 19,40 --- 0
13 Anton van Triest Clytoneus AV Clytoneus JC 16,90 15,45 0
14 Koen van Loo AV Atverni AV Atverni JC Team 2 10,91 --- 112
Teagan Hessels AV Atverni AV Atverni JC Team 1 DNS --- 0
Jochem van Gennip AV Atverni AV Atverni JC Team 2 DNS --- 0
Guido Groenescheij HLLS Hellas Utr...JC Team 2 DNS --- 0
Finn Houben HLLS Hellas Utr...JC Team 2 DNS --- 0
Bent Braker AV Gouda AV Gouda JC DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Marijke va...den Broek HLLS Hellas Utr...MC Team 1 22,08 --- 345
2 Kim Wiegand ARV Ilion ARV Ilion MC 21,73 23,15 338
3 Isabel van Steenwijk AV Gouda AV Gouda MC 19,03 --- 289
4 Arja Pouwels ARV Ilion ARV Ilion MC 16,38 19,83 0
5 Nienke Leck HLLS Hellas Utr...MC Team 2 15,80 --- 224
6 Judith van Vugt AV Gouda AV Gouda MC 15,73 --- 0
7 Manouk Schouten Clytoneus AV Clytoneus MC 15,43 14,50 216
8 Emma Scheepstra AV Atverni AV Atverni MC Team 1 14,93 --- 205
9 Noor van Everdingen U-Track U-Track MC Team 1 14,57 --- 198
10 Lisa Cox AV Atverni AV Atverni MC Team 2 14,52 --- 197
11 Alieke van...wenhuizen AV `47 AV `47 MC 14,41 --- 194
12 Arwen Hamel Avantri Avantri MC 12,89 --- 160
13 Juliët Kruithof U-Track U-Track MC Team 2 12,71 --- 156
14 Paula Lots U-Track U-Track MC Team 2 12,19 --- 0
15 Dewi van Onselen AV Atverni AV Atverni MC Team 1 9,78 --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Karin de Wit AV Atverni AV Atverni MD Team 1 21,40 --- 333
2 Lisanne Boot HLLS Hellas Utr...MD Team 1 19,05 20,17 289
3 Irena Zapata ARV Ilion ARV Ilion MD 16,76 --- 244
4 Sara Williams ATHL Jeugd Atle...ATHLOI MD 16,68 --- 242
5 Mandy Dijkstra HLLS Hellas Utr...MD Team 2 16,55 --- 240
6 Suus Vat ARV Ilion ARV Ilion MD 15,32 17,39 0
7 Mara Donker Clytoneus AV Clytoneus MD 14,65 --- 199
8 Lies van Bommel HLLS Hellas Utr...MD Team 2 13,98 --- 0
9 Charissa Flierman HLLS Hellas Utr...MD Team 1 13,53 --- 0
10 Evi Spronk U-Track U-Track MD Team 1 12,85 --- 159
11 Femke Moelker AV Gouda AV Gouda MD 11,44 --- 125
12 Yke Sevensma HLLS Hellas Utr...MD Team 3 11,12 --- 117
13 Naomi van Zeben AV Atverni AV Atverni MD Team 2 6,58 --- 0