Uitslagen Jongens Junior D 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Timo Hoogendoorn U-Track JD Team 1 3:00,89 2:57,08
2 William Knol Hellas Utr...JD Team 1 3:26,32 3:16,58
3 Alex Meershoek ARV Ilion JD 3:27,76 3:21,89
4 Robin de Haan SC Reeuwijk JD 3:29,22 ---
5 Luc Nederpel AV Atverni JD Team 1 3:31,07 ---
6 Pim Zeeman Hellas Utr...JD Team 1 3:32,11 ---
7 Youssef Laouhaichi ARV Ilion JD 3:34,30 3:17,70
8 Yannick Faerber U-Track JD Team 1 3:38,33 3:36,51
9 Bas Noordhoek AV Atverni JD Team 1 3:39,66 ---
10 Rick Jansen ARV Ilion JD 3:40,59 ---
11 Wessel Baas SC Reeuwijk JD 3:41,39 ---
12 Lars Wijnholt Hellas Utr...JD Team 2 3:44,44 ---
13 Olaf van der Hidde Hellas Utr...JD Team 3 3:46,01 ---
14 Julius Veen AV Clytoneus JD 3:46,06 ---
15 Tim Broerse Jeugd Atle...ATHLOI JD 3:47,49 ---
16 Mauro van Vliet AV `47 JD 3:49,17 18:00,00
17 Thom de Weger AV Gouda JD 3:49,62 ---
18 Abel van Oosten U-Track JD Team 1 3:52,20 ---
19 Danilo van Driest Avantri JD 3:52,69 4:11,00
20 Casper Evelein Hellas Utr...JD Team 3 3:55,20 ---
21 Milan Emo AV Atverni JD Team 2 3:57,22 ---
22 Meijne Viersen Hellas Utr...JD Team 2 4:03,64 ---
23 Sven Keler AV Clytoneus JD 4:06,10 ---
24 Heiko Ribberink AV Gouda JD 4:09,86 3:43,40
25 Jesse Jim... Zambrano U-Track JD Team 2 4:15,69 ---
26 Axel van Beek Jeugd Atle...ATHLOI JD 4:23,61 ---
27 Alexander Kentie Avantri JD 4:25,13 4:24,00
Bjorn Boss AV Atverni JD Team 2 DNS ---
Meije Bosma Hellas Utr...JD Team 1 DNS 3:10,03
Badr-Eddine Seddiki U-Track JD Team 3 DNS ---
Allard de Laat AV Gouda JD DNS 4:31,76
Kjeld van Schelt AV Atverni JD Team 2 DNF ---

Uitslagen Meisjes Junior D 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Isa van der Valk ARV Ilion MD 3:27,54 3:20,35
2 Luna Zimnik AV Clytoneus MD 3:34,03 ---
3 Rianne Buijs AV Gouda MD 3:40,33 3:39,90
4 Marloes Bosman Hellas Utr...MD Team 1 3:43,21 ---
5 Lisanne Boot Hellas Utr...MD Team 1 3:46,07 3:35,45
6 Dana Goris AV Atverni MD Team 1 3:46,55 ---
7 Anniek Triest AV Clytoneus MD 3:47,59 ---
8 Lidewij Boddeke Hellas Utr...MD Team 2 3:56,33 ---
9 Isabella Frissen Hellas Utr...MD Team 2 3:56,49 ---
10 Femke Moelker AV Gouda MD 3:59,44 3:59,20
11 Isabo Peelen U-Track MD Team 1 4:00,65 4:12,33
12 Jade Groen ARV Ilion MD 4:02,69 3:33,93
13 Emma Kamer Hellas Utr...MD Team 1 4:03,89 3:38,93
14 Janna Dieleman U-Track MD Team 1 4:06,79 4:13,58
15 Nikki Bruin AV Atverni MD Team 1 4:08,18 ---
16 Fardo de Jong Hellas Utr...MD Team 3 4:11,13 ---
17 Bente Booij AV Atverni MD Team 1 4:11,37 4:04,44
Zana Latifi AV Atverni MD Team 2 DNF ---
Gwen Koene AV Atverni MD Team 2 DNF ---
Amelie van der Hulst Hellas Utr...MD Team 3 DNF ---