Uitslagen Jongens Pupil A1 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Ronny Braan AV Edam 3:37,31 ---
2 Niels van Bergen Startbaan 3:38,66 ---
3 Eric Juckers SAV 3:41,41 ---
4 Rowan de Wit NEAV 3:46,69 ---
5 Koen Tijhaar Startbaan 3:48,02 ---
6 Tobias Pierik Startbaan 3:59,82 ---
7 Daniel Myles Startbaan 4:00,60 ---
8 Ruben Bakker Startbaan 4:05,36 ---
9 Ruben Bleeker SAV 4:05,45 ---
10 Valentin Sijne Startbaan 4:07,60 ---
11 Teun van Westen SAV 4:08,02 ---
12 Mathijs va...er Velden AV Feniks 4:11,88 ---
13 Bo de Buisonje Startbaan 4:13,73 ---
14 Guus van Reijsen Startbaan 4:13,81 ---
15 Jay Jay Miedema AV Feniks 4:16,84 ---
16 Ivan Nillesen NEAV 4:24,27 ---
17 Felix Tjeertes NEAV 4:26,38 ---
18 Koen van Broekhoven NEAV 4:26,56 ---
19 Thijs Geels Startbaan 4:28,78 ---
20 Duncan Pels AV Edam 4:28,88 ---
21 Tiago Mangal AV Feniks 4:34,33 ---
22 Juri Botic Startbaan 4:41,95 ---
23 Senna Gerrits Startbaan 4:42,62 ---
24 Chris de Jong NEAV 4:43,03 ---
25 Jessy Struijs SAV 4:43,12 ---
26 Milan Dupon Hollandia 4:50,48 ---
27 Gauthier Brieër Hollandia 4:55,73 ---
28 Tim Brinkhof NEAV 4:57,15 ---
29 ALBERT MANU AV Feniks 4:57,73 ---
30 Thijmen Dijkman NEAV 4:59,74 ---
31 Jesse Lopes Cardozo Startbaan 5:12,09 ---
32 Titiaan Kruijver Startbaan 5:25,13 ---
Jelle Bosma Startbaan DNS ---
Jarrod Bakker Hollandia DNS ---
Mostafa Al-Bayati NEAV DNS ---
Isaiah Reckerts AV Feniks DNS ---

Uitslagen Jongens Pupil B 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Mees Groenenberg AV Feniks 3:42,66 ---
2 Riley Groenbast AV Feniks 3:43,38 ---
3 Manuel Pa...Westerloo Startbaan 3:46,07 ---
4 Tijn Zwerver Startbaan 3:52,71 ---
5 Iloy Buffing Startbaan 3:55,41 ---
6 Noah Minamimoto Startbaan 3:57,79 ---
7 Omar Osman AV Feniks 4:08,51 ---
8 Hidde de Jager Hollandia 4:09,81 ---
9 Lucas Jovchelevitch Startbaan 4:10,15 ---
10 Jahnairo Theunis AV Feniks 4:25,86 ---
11 Remco Lopes Cardozo Startbaan 4:27,89 ---
12 Thijsel van Kleef Hollandia 4:28,43 ---
13 Joshua Bok NEAV 4:31,78 ---
14 Joey Korver Hollandia 4:32,60 ---
15 Denzel Jone Lunda AV Feniks 4:35,44 ---
16 Jacco Schoutsen NEAV 4:39,30 ---
17 Jay van Wanrooij NEAV 4:39,60 ---
18 Marijn Weltman NEAV 4:41,54 ---
19 Maurits Nibbering NEAV 4:50,00 ---
20 Denzel van Houten Hollandia 4:51,23 ---
21 Roberto Stokkel Startbaan 4:52,83 ---
22 Myron Buis NEAV 4:54,17 ---
23 Tim Gortzak NEAV 4:57,13 ---
24 Roy Sinemus NEAV 5:03,53 ---
Mika Riedel Startbaan DNS ---
Pieter Bron NEAV DNS ---
Tijn Hoffer SAV DNS ---

Uitslagen Meisjes Pupil A1 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Liz Jonk AV Edam 3:40,87 ---
2 Lynn van Vlaanderen AV Edam 3:58,16 ---
3 Maxime Zschuschen Startbaan 3:59,77 ---
4 Hannah den Breejen Startbaan 4:06,68 ---
5 Melissa van Velzen SAV 4:08,00 ---
6 Jill Hoeve Hollandia 4:09,47 ---
7 Vita Meynen Startbaan 4:11,47 ---
8 Irene Snoek Startbaan 4:11,73 ---
9 Shannah Chalmers Startbaan 4:13,85 ---
10 Chevelle Brown AV Feniks 4:14,73 ---
11 Ilse Veerman AV Edam 4:15,64 ---
12 Rosara Cooman AV Feniks 4:16,36 ---
13 Carice van Delft Hollandia 4:16,51 ---
14 Giselle Oosterling AV Feniks 4:16,77 ---
15 Daisy Hendriks AV Feniks 4:17,54 ---
16 Eva Heilig SAV 4:20,73 ---
17 Alisha Latchmansing AV Feniks 4:21,55 ---
18 Kayleigh Bruggeman Hollandia 4:21,89 ---
19 Lynn de Rooij Hollandia 4:23,67 ---
20 Ayla Brouwer Hollandia 4:24,44 ---
21 Joanne Pique AV Feniks 4:25,14 ---
22 Ella Klumpenhouwer SAV 4:25,76 ---
23 Lisa van d... Esschert AV Feniks 4:32,79 ---
24 Vicky de Haan NEAV 4:35,80 ---
25 Amber van der Woude Hollandia 4:36,85 ---
26 Milou Verweij Startbaan 4:46,10 ---
27 Inoa Vader Hollandia 4:46,45 ---
28 Irrena Gurmu Startbaan 4:51,26 ---
29 Nina Klouwer AV Edam 4:52,82 ---
30 Tuulia Berents Startbaan 4:57,30 ---
31 Sacha Oostenbrug Startbaan 5:00,50 ---
32 Tara Vlieger AV Feniks 5:07,23 ---
33 Kirsten Hartwijk NEAV 5:08,28 ---
34 Aíko Bouman AV Feniks 5:27,54 ---
Lynn van Iersel Hollandia DNS ---
Iza Koopman SAV DNS ---
Nanayaa Owusu AV Feniks DNS ---
Veronique Veldhuis AV Feniks DNS ---
Racheeja Uiterloo AV Feniks DNF ---

Uitslagen Meisjes Pupil A2 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Jinte Braas SAV 3:26,89 ---
2 Kaitlijn v... Dongeren SAV 3:39,61 ---
3 Sophie Roos Hollandia 3:44,02 ---
4 Nienke Mast NEAV 3:47,35 ---
5 Britt Bregman SAV 3:48,99 ---
6 India Plomp Hollandia 3:49,23 ---
7 Brenda de Vos NEAV 3:54,20 ---
8 Sophie Le Blansch Hollandia 3:58,18 ---
9 Fanny den Uyl Startbaan 3:58,96 ---
10 Tara de Greeuw Hollandia 4:03,02 ---
11 Laura Babucci NEAV 4:07,38 ---
12 Nikki de Smit Hollandia 4:21,25 ---
13 Lize Huiberts Hollandia 4:21,85 ---
14 Willemijn Smeer NEAV 4:26,93 ---
15 Maureen Owusu AV Feniks 4:34,34 ---
16 Myrthe de Boer Startbaan 4:39,25 ---
17 Simone Roos Startbaan 4:40,02 ---
18 Eline Zwagemaker SAV 4:41,39 ---
19 Elise Bolech Startbaan 4:41,95 ---
20 Myra Eimers AV Feniks 4:43,49 ---
21 Jamila Seddoug AV Feniks 4:44,67 ---
22 Rosanne de Hullu Startbaan 4:52,98 ---
23 Suus Verhaar Startbaan 5:06,54 ---
24 Delany Levis AV Feniks 5:06,91 ---
25 Sophie Zantinge AV Feniks 5:20,11 ---
Floortje de Jonge Startbaan DNS ---
Nina Folkers Hollandia DNS ---
Jeslyn Doran NEAV DNS ---
Nora van Gompel NEAV DNF ---

Uitslagen Meisjes Pupil B 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Evelien va...Vilsteren Startbaan 4:05,60 ---
2 Fiene Jonk AV Edam 4:09,50 ---
3 Eliane Meurs NEAV 4:11,26 ---
4 Frederiek van Wetten Startbaan 4:13,68 ---
5 Maartje Tuil Hollandia 4:14,00 ---
6 Sterre Kuipers AV Edam 4:15,38 ---
7 Gwen Hoekstra SAV 4:15,41 ---
8 Naomi Zirschky SAV 4:15,77 ---
9 Céline Bollen AV Feniks 4:20,08 ---
10 Ailed Huijben AV Feniks 4:20,11 ---
11 Nina Delen Startbaan 4:24,71 ---
12 Senna Ponsen Startbaan 4:29,62 ---
13 Merel Schipper Startbaan 4:30,39 ---
14 Nora den Ouden Startbaan 4:31,12 ---
15 Saar Warger AV Edam 4:31,71 ---
16 Nura van Harmelen AV Feniks 4:32,05 ---
17 Marieke Lakenman SAV 4:34,99 ---
18 Evie Lub SAV 4:37,04 ---
19 Desteny va... Kasteele Hollandia 4:43,30 ---
20 Jasmijn van Til Startbaan 4:44,55 ---
21 Lieke Dobma AV Feniks 4:46,57 ---
22 India Zantinge AV Feniks 4:46,93 ---
23 Junia Roelevink Startbaan 4:59,42 ---
24 Renee Galesloot NEAV 5:01,44 ---
25 Tess Haakman SAV 5:12,39 ---
26 Adinda Torabkhani Startbaan 5:14,72 ---
27 Youssra S'khairi AV Edam 5:21,35 ---
28 Jinthe Dijkman NEAV 5:26,25 ---
29 Susan Voo...n 't Holt NEAV 5:29,19 ---
30 Lieke Arends NEAV 5:33,61 ---
31 Ediah Apolloni Startbaan 5:37,20 ---
32 Noor Bosch Startbaan 5:37,21 ---
Famke van der Zouw Startbaan DNS ---
Katrien Zwolle AV Feniks DNS ---
Nynke Alofsen Startbaan DNF ---
Isa Stins Hollandia DNF ---